Tüp Bebek Merkezleri Kadıköy şifa hastanesinde tüp bebek yaptıran varmı ?

caneylom

Mevla hayreylesin <3
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
16 Mart 2009
2.816
33
38
arkadaşlar aranızda kadıköy şifa hastanesi tüp bebek merkezine gidenler varsa bilgi ve tavsiyelerinizi bekliyorum

şimdiden teşekkürler selamlar....

Son düzenleme:
caneylom tatlım inşallah giden arkadaşlar gelirler ve deneyimlerini paylaşırlar tatlımm ben hiç bilmiyorum:KK43:

tamam canım sağol ilgin için inşallah giden birileri varsa farkederde bi bilgi alırım 10 günüm vatek kişide olsa yeter zaten hoşçakal canım...

canım allahım gönlüne göre versin inşallah yardımcı olcak birileri vardır benimde hiç bilgim yok ben eurofertilde yaptırdım..

canim benimde bir bilgim yok allahim nasim hayirli ise seni o yone gondersin ins guzel sonuclar alirsin

sağolun canlarım zaten çok gidilen bi yer olduğunu sanmıyorum bir iki kişide bulsam yeter diyorum ama bulamasamda sağlık olsun ilginiz için teşekkürler canlarım:))

ben şuan kadıköy şifa hastanesinde tedavi oluyorum. daha doğrusu tedavim bitti çarşamba günü test günü. sonucu bilmiyorum ama olumlu da olsa olumsuz da olsa ben herşeyden çok memun kaldım. dr. engin bey ve rabia hemşire mükemmel insanlar. yine de bi git görüş derim. çarşamba günü sonuçtan sonra haber veririm. umarım güzel haberler verebilirim:Saruboceq::Saruboceq:

ben şuan kadıköy şifa hastanesinde tedavi oluyorum. daha doğrusu tedavim bitti çarşamba günü test günü. sonucu bilmiyorum ama olumlu da olsa olumsuz da olsa ben herşeyden çok memun kaldım. dr. engin bey ve rabia hemşire mükemmel insanlar. yine de bi git görüş derim. çarşamba günü sonuçtan sonra haber veririm. umarım güzel haberler verebilirim:Saruboceq::Saruboceq:

sağol canım çok sevindim bi bilgi ala bileceğim için ayrıca durumun için canım inşallah pozitif sonuç alırsın ben zaten başarısız biyer diye düşünmüyorum sadece kafam karışır diye korkuyorum inşallah canım senin için hayırlı olan sonucu verirsin bizlere sağol yardımın için...

merhaba caneylom ben kadıköy şifada yeni tedavi gördüm 22 nisanda pozitif sonuç aldım ve memnun kaldım daha önce gittiğim yerlerde hidrosalpenks nedeni ile tüplerimin alınması gerektiğini aksi halde tutmayacağı söylenmişti fakat kadıköy şifada doktorum şansımızı deneyelim tutarsa sezeryanda tüplerin alınacak dedi ve 2 kez karnın açılmış olmaz dedi ve gerçekten şansım yaver gitti ve şuanda hamileyim

caneylom ve ben laboratuarının çok ama çok iyi olduğunu duymuştum tercihim orası oldu ilk denememdi başka yerlerle görüşmedim tavsiye üzerine gittim ve engin beyin ilgisi çok iyi hayırlısı olsun

merhaba caneylom ben kadıköy şifada yeni tedavi gördüm 22 nisanda pozitif sonuç aldım ve memnun kaldım daha önce gittiğim yerlerde hidrosalpenks nedeni ile tüplerimin alınması gerektiğini aksi halde tutmayacağı söylenmişti fakat kadıköy şifada doktorum şansımızı deneyelim tutarsa sezeryanda tüplerin alınacak dedi ve 2 kez karnın açılmış olmaz dedi ve gerçekten şansım yaver gitti ve şuanda hamileyim

caneylom ve ben laboratuarının çok ama çok iyi olduğunu duymuştum tercihim orası oldu ilk denememdi başka yerlerle görüşmedim tavsiye üzerine gittim ve engin beyin ilgisi çok iyi hayırlısı olsun

ayyyy canım çok sevindin çok yeni bi hamişsin rabbim tamamına erdirsin canım çok sağol yardımın için canım umut oldu anlaşılan bi gitmekte fayda var zaten bi görüşme yapcam sadece ama belli olmaz belki orada devam eder sonra allahtan hayırlısı tekrar teşekkür ederim canım allah kucağına almayı nasip etsn ve bizlerede nasip etsin amiiiiiiiiinnnn......

amin inşallah sende ilk denemende olumlu pozitif sonuçlar alırsın zor bir süreç tedavi çok zor değil ama transferden sonraki 12 gün çok zor geçiyor ben sabırsız oldugum için bana çok zor geldı engin bey hergun aradı sag olsun ve benım gördüğüm başka kişilerde çok memnundu benım bir sorun çıksa kaybetsem tekrar oraya gıderdım(allah korusun tabı) allah en kısa zamanda sanada bu mutlulugu yasatsın

amin inşallah sende ilk denemende olumlu pozitif sonuçlar alırsın zor bir süreç tedavi çok zor değil ama transferden sonraki 12 gün çok zor geçiyor ben sabırsız oldugum için bana çok zor geldı engin bey hergun aradı sag olsun ve benım gördüğüm başka kişilerde çok memnundu benım bir sorun çıksa kaybetsem tekrar oraya gıderdım(allah korusun tabı) allah en kısa zamanda sanada bu mutlulugu yasatsın

amin canım çok sağol bişey sorcam ücret ne kadar yaklaşık merak ediyorumbide biz azospermya masraflar ne kadar çıkar bilgilendirirsen sevinirim

inşallah senin için hayırlı olacak bir yerde tedavine başlar ve çok güzel sonuçlar elde edip hamile olursun allah sana ve isteyen herkese nasip etsin allah herkesin yanında olsun inşallah

benim tedavimde uzun protokol tercih edildi benim biliyorsun her iki tüpümde ileri derecede hasarlı ve eşiminde sonuçları pek iyi değildi sayı ve hareketlilik düşüktü 4500 tedavi denildi 1000 ile 1500 arası ilaçlar denildi ben toplamda 6.250 ödedim ilaçlarım 1.750 tuttu

rabbim kucağına almayı nasip etsin inşallah hamilelik nasıl gidiyo keseyi ne zaman görceksin canım belki ikizdir sevincin iki kat olur dimi:))

merhaba arkadaslar bende kadıköy sifada bu hafta tüp bebek tedavisine baslıyorum ins. ama asırı sitresliyim bi korku var icimde oda nasıl bisey oldugunu bilmedigim icin olsa gerek umarım hersey yolunda gider

canım lütfen relax ol oluruna bırak sen canını sıksanda kötü şeyler olacaksa oluyo en iyisi iyi düşün hiç değilse faydasını görürsün hayırlı olsun tedavin canım güzel bi hastane tercih etmişin herşey dilediğin gibi olur inşallah...

keseyi bu cumartesi 2mayısta görmeye gidecegım çok heyecanlıyım dogrusu tekte olsa çiftte olsa farketmez yeterki orada güzel bir kese görebileyim ve 9 ay beni hiç bırakmasın kasık ağrıları dışında iyi benim kanamam olmuştu test günümden bir gün önce erken tahlil yaptırmak zorunda kaldık sonuç pozıtıftı allahtan doktor bir süre kalkmadan yatmamı söylemişti dün kalktım artık çok şükür

X