Saç Bakım Ürünleri Medobiotin saç kalınlaştırmak için

kanada

Guru
Kayıtlı Üye
15 Şubat 2007
4.117
6.398
saç kalınlaştırmak için Medobiotin tableti kullanan var mı arkadaşlar. çok ince telli saçlarım var kalınlaştırmak istiyorum. hatta yarın almak istiyorum. cildiye ye gitmem gerekir mi acaba

bunu araştırdım en çok saç dökülmeisnde etkiliymiş.
saç tellerinde de kalınlaşmayı bariz gözlemlemişler.bir sitede çok güzeL biLgiler buLdm
adresi verebiLirim.
tırnak üzerine de etkiliymiş

Son düzenleme:
Ben 3-4 yıldır biyotin kullanıyorum.Medobiyoti'nin içinde de içimde biyotin var.Doktor vermişti.Ançak Medobiyotin zor bulunduğu için daha sonra Solgar'in biyotin tabletini kullandım.Sonuçu görmek için en az 3 ay içmek gerekiyor.Deneye bilirsiniz.Biyotinin herhang bir zararı yok.Bir B vitamini türü.Vitamin H diye de geçiyor.Hamilelere de veriliyor.Ancak günde 2mg kadar almak lazım.

ay kızlar inşallah işe yarar bende alırım benim sçlarımda çok sağlıksız, hem cilt içinde kullanılıyormuş.. bunu ssk karşılıyormu acaba?

selam kızlar,
biotin galiba etki gösteriyor bende de, 1 aya yakın bir süredir kullanıyorum ama medobiotin değil. Bildiğimiz supradyn var ya, onun içerisinde de var,250 mikrogram. Supradyn de çinkodan c vitaminine kadar bir çok şey var vücudun gereksinim duyduğu. ışte her gün alıyorum bir tablet, ve turplu su kullandığım günlere nazaran daha hızlı uzadı saçım( uzaması 2 kat arttı diyebilirim). Bu arada vitamin alırken turplu suyu bıraktım etkisini daha net anlayabilmek için. Şimdilik çok iyi gidiyor, tavsiye ederim...

Son düzenleme:
hanımlar merhaba ben ilacı aldım. içinde 60 tablet var ve 5mg lık yani solgara falan göre bedava sayılır bu arada 35 tl ye aldım. faydalarını görürsem yazacağım. bu arada cildim içinde lavanta kürü uyguluyorum onunla ilgili de yazacağım

Ben 3-4 yıldır biyotin kullanıyorum.Medobiyoti'nin içinde de içimde biyotin var.Doktor vermişti.Ançak Medobiyotin zor bulunduğu için daha sonra Solgar'in biyotin tabletini kullandım.Sonuçu görmek için en az 3 ay içmek gerekiyor.Deneye bilirsiniz.Biyotinin herhang bir zararı yok.Bir B vitamini türü.Vitamin H diye de geçiyor.Hamilelere de veriliyor.Ancak günde 2mg kadar almak lazım.

biyotin uzun süreli kullanılmaz!!!.........vucudun muhtelif yerlerinde aşırı kıllanma yapar.,uzun süreli kullanıma bağlı olarak......(saç ve kaş için kısa süreli kullanım) tüm b vitamini bileşikleri gibi suda çözünür,,,,,suyu bol içerseniz daha çok fayda sağlarsınız....sengözlerimebaksanab

peki medobiotin uzun süre kullanılırmı kızlar ben yeni başladım 5mg. şeklinde umarım fayda görürüm

bnde 5 mglık almak istiyorum deneyenler varmı?
acaba 1mglıkmı alsak.
kollarımız falan kıllanmasınkafamçokkarıştı

bildiğim kadarıyla bir yanetkisi yok canım ben kullanalı dört gün oluyor bakalım sonuçlar nasıl olacak

bildiğim kadarıyla bir yanetkisi yok canım ben kullanalı dört gün oluyor bakalım sonuçlar nasıl olacak

canm medobiotin mi biotin mi?ikisinin arasındaki ne fark var ki.
mg olarak nekadarlık aldn bide fiyatını söylermisin rica etsem:kedi:
marka falan yok dimi direk biotin deyince alıyoruz.
bir süre kullanınca buraya yazarmısın sonuçları
ay ne çok şey sordm:eek:

ya bide kilo filan aldırma iştah açma işlevi filan yok dimi . bide test filan gereklimi yoksa direk alıp kullanabilirmiyiz

canım ikisi arasında ne gibi farklar var tam bilmiyoprum ama saç için medobiotin öneriyorlar o yüzden onu aldım ama googleden bakarsan çıkar farkları birde çinko diyorlar solgar marka 22mg. onuda almayı düşünüyorum medobiotini 34 liraya aldım iki aylık sabah aç karınla bir tane içiliyor

kızlar günlük 5mg fazla gelebilir.kullanım şekli sabah kahvaltıdan yarım saat önce yarım tablet (2,5mg) kullanmanızı tavsiye ediyorum.duyduğum kadarıyla fazlası yüzdeki ayva sarısı gibi olan tüyleri siyahlaştırıyormuş.dikkat edin.herşeyin fazlası zarar.günlük 2,5 mg yeterlidir.

saçların çok seyrekse gaz yağı kullan banyodan önce saçı besler ve gürleştirir canm

kızlar benim yüzümde kıllanma falan yapmadı kullanalı 40 gün oluyor ben çinkoda kullanıyorum önlerde kısa kısa saçlar çıktığını görüyorum bakalım devam edicem

kızlar benim yüzümde kıllanma falan yapmadı kullanalı 40 gün oluyor ben çinkoda kullanıyorum önlerde kısa kısa saçlar çıktığını görüyorum bakalım devam edicem

son durum nedir crazy dökülmen varmıydı geçti mi?

X