Doğuma Hazırlık Ankara'lı Anne Adayları Paylaşalım...

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
K

karafilik

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi karafilik
Kızlar 30. haftamıza girdirk oğluşumla. Bu kriz şarlarında milti milyoner değiliz maalesef iyisini ve ihtiyacını en uyguna almak peşindeyiz... Paylaşalım öğrenelim bu sayfadan. Ben oğluma Hastane Çıkış elde taşıma çantası almayacağım bu yüzden çok fonksiyonlu oto koltuğu aldım. Ankara Dışkapı Yipa çarşısının oradan Baby Hope marka ve yanında çok fonksiyonel ve gayet kaliteli bakım çantası ile birlikte 55,00TL'ye maal oldu.

Yine bebek arabasını gayet fonksiyonel marka değil yine Ankara Ulus'da çarşı içi 3. katta bulunan TASİŞ'den 60.00TL'ye aldım. Aynı arabanın piyasa değeri 150'den başlıyor. Ayrıca aynı çarşı içerisinde Bebek için çok fazla mağaza var. Piyasaya göre çok da uygun.

Evet kızlar ben şimdilik bunları aldım tabi daha birsürü eksiğimiz var henüz alt açma setini bile almadım... Siz neler yaptınız. ? Şu bakım setleri falan nerelerde uygundur?:CüvCüv:

• Konu Sahibi karafilik
tatlım ben söğütözündeki özelcan bebe den alıyorum ulusta da eri varmış sanırım fakat senin söylediğin fiyatlar hakkaten ucuzmuş. Özelcan bebde nakit ödediğinde markalı ürünleri kesinlikle daha ucuza alabiliyosun

• Konu Sahibi karafilik
Yine bebek arabasını gayet fonksiyonel marka değil yine Ankara Ulus'da çarşı içi 3. katta bulunan TASİŞ'den 60.00TL'ye aldım. Aynı arabanın piyasa değeri 150'den başlıyor. Ayrıca aynı çarşı içerisinde Bebek için çok fazla mağaza var. Piyasaya göre çok da uygun.

:CüvCüv:

canım tasişe ne zaman gitsem işe yarar birşey bulamıyorum, sana iyi denk gelmiş.
tasişin katında bir yatak sordum, çalışma masası olan büyüyen bebek karyolalarından, içinin yatağı ve belisin uyku takımıyla 650 dediler, indirim de yapıyorlarmış, başka bir yerden sadece karyola ve yatağına 700 demişlerdi.

• Konu Sahibi karafilik
Karafilik..ınşallahh bende bu günleri görürümde bebişime alışveriş yaparım..Bugün kü desteğin için tekrar teşekkür ederim..Sabah kendimi kötü hissetmiştim..

• Konu Sahibi karafilik
canım tasişe ne zaman gitsem işe yarar birşey bulamıyorum, sana iyi denk gelmiş.
tasişin katında bir yatak sordum, çalışma masası olan büyüyen bebek karyolalarından, içinin yatağı ve belisin uyku takımıyla 650 dediler, indirim de yapıyorlarmış, başka bir yerden sadece karyola ve yatağına 700 demişlerdi.

Ben bebeğimin karyolasını yatağını uyku setini, gardrobını çalışma masasını toplam 700'e aldım üstelik 50 TL taksitle.... Sitelerde yeri var mı bilmiyorum ama araştırırsan uyguna bulabilirsin.:lepi:

• Konu Sahibi karafilik
Ben bebeğimin karyolasını yatağını uyku setini, gardrobını çalışma masasını toplam 700'e aldım üstelik 50 TL taksitle.... Sitelerde yeri var mı bilmiyorum ama araştırırsan uyguna bulabilirsin.:lepi:

canım aldıklarının markası nedir? yoksa siteler malı mı?

• Konu Sahibi karafilik
Karyolası Böcük diğerleri normal site malı canım

• Konu Sahibi karafilik
Alkanlar diye mobilya mağzası var Sincan'da üretim yeri Siteler ancak ben düğün mobilyalarımı da ordan aldım ve çok memnun kaldım hem uygun hem de kalitesinde bir anormallik görmedim.

• Konu Sahibi karafilik
kızlar hastane çıkışı aldınız mı? aldıysanız nerden ve kaç tl.ye aldınız?

tamam verdim arkadaşar,inşl işini görürler

Son düzenleme:
Kızlar ben üç çeşit hastane çıkışı aldım set halinde birtek onun hesabını yapmadım o da fazla pahalı değilmiş zaten 24,00TL'ye aldım. Bir de Gimsa diye bir market var Jahnsons baby'nin setini çok uygun fiyata aldım çanta içerisinde bebe yağı, bebek vücut şamp. saç şamp, pişik kremi ve ıslak mendili üstelik 17,50TL bunu normal alsanız sadece bebe yağı 11,00TL bence kaçırmayın...

canım meraba bende ankarada oturuyorum bebek kıyafetlerini bana verirsen sevinirim
nede olsa çabuk büyüyolar daha çok şey alırız özelden haberleşelim

:Saruboceq:arkadaşlar yanlış anlamayın,benim bebeğim şu anda 9,5aylik,ve dünya kadar bebek kıafetler kaldı,çok güzel şeyler,ben baya dağıttım,bazıları,fakat daha çok var,hepsi tertemiz ütülenmiş,bebek olunca çok kirletecek üstündekiler,eğer istiyen varsa ben verim,boşuna durmasını üzülyorum,yalnış anlamayın ne olur,elbette marka giymelerini istersinız,ama istiyen varsa buyrun verima.s

özele yazarsan sevinirim

Merhaba ben de Ankara'dayım.Ben hamileliğimin erken dönemindeyim.. Şimdilik araştırıyorum ve listeler yapmaya çalışıyorum... Buradaki paylaşımlarınızdan da faydalanacağım kesin..Şimdiden teşekkür ederim..

Son düzenleme:
ben hastane kıyafetlerimi pijama dünyasından aldım.gecelik,sabahlık,pijama ve evde giymek için bir tane takım hepsi 70 tl orası çok uygun.bence gidin ve bakın her keseye göre takımlar var mallarıda çok iyi.a.s:CüvCüv::

slm kızlar, dagiden önden düğmeli gecelik aldım,(lohusa için değil ama 2 beden büyük alınca koca göbeğim rahatlıkla sığdı) fiyatı12.50 tl,optimumdaki magazadan.......bir de dogum sonrası toparlayıcı korse almak istiyorum,e bebekte elija marka 35.90a buldum ama almadım, daha uyguna bulan varsa tavsiyelerini beklerim

kızlar hastane çıkışı aldınız mı? aldıysanız nerden ve kaç tl.ye aldınız?

Ben optimum üst katında , çocuk mağazalrı var ordan aldım , baya çok parçası var ve fiyatıda 38 tl idi ...

ben hastane kıyafetlerimi pijama dünyasından aldım.gecelik,sabahlık,pijama ve evde giymek için bir tane takım hepsi 70 tl orası çok uygun.bence gidin ve bakın her keseye göre takımlar var mallarıda çok iyi.a.s:CüvCüv::

Pijama dünyası nerede acaba ??

Bu arada Acity ve Optimum da bulunan bebek mağazalarında üzürnler gerçekten uygun yanlız Ulus fiyatını bilmiyorum , karşılaştıramıyorum .

Kızlar bence sıhhiye pazarı ve çayyolu pazarına gidin.Ben oğluşuma tanesi 2,5 TL den o kadar güzel şeyler aldımki.Çok ufak defoları var.Hepsi markalı,tommynin bile var,fuar babynin ihraç fazlası ürünleri çok güzel,birde bir alman markası var.Ayrıca yeşim mağzasından uyku tulumu aldım.14 TL verdim.Aynısı mothercarede satılıyor.Bence pazarda çok kaliteli ve uygun ürünler var.Birde bebek odasını ıkeadan alacağız.Gittik inceledik.Beşik,alt değiştirme ünitesi ve gardrop toplam 650 TL ye mal olacak,çok güzel ve kaliteli şeyler var.Ancak tabii biz gidip kendimiz arabamıza yükleyeceğiz.Kargo olsa ne tutar bilemem.ıkea sayfasına bakın çok uygun bebiş ürünleri var...

X