Tefal düdüklü tenceresi olan arkadaşlar,

çiçek64

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Haziran 2008
807
4
41
Kızlar ya benim tefal düdüklü tencerem var ilk evlendiğimde diğer düüklü tencereler hiç fark olmadan aynı zaman pişirme yapıyordu bende servisine götürdüm neyse yaprıldı geldi hatta para bile istediler bir iki kez kullanıldığı ve garantisi olduğu halde satarken deli para alıyorlar ama sorun çıkınca doğru dürüst ilgilenmiyorlar, neyse şimdi de eskiye nazaran daha çabuk pişiriyor ama yinede çok iyi olduğunu düşünmüyorum, sizlerde de varsa yardımcı olurmusunuz.
Mesela benimki eti 35 dakikada, taze fasulyeyi 15 dakikada pişiyor sizinkiler nasıl?

Aman canım ya bendede aynı sorun var.
ıkili clipsom var. Küçük tenceremden hiç memnun değilim.
Bıraktım artık ipin ucunu bende.
Pek lazım olmuyor da zaten.
Cam kapağıyla, pilav tencerem oldu o benim.

ay canım ya o kadar da para verdim ama hemen 10 dakkada pişirir dediler ama öyle olmadı nedense.

Benimki kuru fasülyeyi (akşamdan ıslatılmış) 40 dakikada, bütün patatesi 15 dakikada haşlıyo. Kullanma kılavuzunda da yiyeceklerin pişme süresi öyle yazıyo. 10 dakika da kurufasülyeyi pişiren düdüklü var mı ki?

Kızlar ya benim tefal düdüklü tencerem var ilk evlendiğimde diğer düüklü tencereler hiç fark olmadan aynı zaman pişirme yapıyordu bende servisine götürdüm neyse yaprıldı geldi hatta para bile istediler bir iki kez kullanıldığı ve garantisi olduğu halde satarken deli para alıyorlar ama sorun çıkınca doğru dürüst ilgilenmiyorlar, neyse şimdi de eskiye nazaran daha çabuk pişiriyor ama yinede çok iyi olduğunu düşünmüyorum, sizlerde de varsa yardımcı olurmusunuz.
Mesela benimki eti 35 dakikada, taze fasulyeyi 15 dakikada pişiyor sizinkiler nasıl?
canım bu kadar kısa sürede iyice pişiriyorsa bence çok iyia.s
ben kullanmıyorum düdüklü ama etrafımda kullananlar var ve bildiğim kadarıyla bu kadar kısa sürede pişirmiyolar:1no2:

evet canım çabuk pişiriyor ama tefal clipsolu düdüklü tencere normal düdüklü değil.

Çiçek64, ben de yeni aldım ama daha kullanma fırsatı olmadı, ama bence bu yazdığın süreler yağet hızlı, daha ne istiyorsun ki, daha hızlısı mümkün mü??*

aynı sorun bendede var normal düdüklüden kötü pişiriyo ya suyu hiç kalmıyo bi kaç defa su koyuyorum bıraktım normal düdüklüde pişiriyorum servisine vermiştim 2 yıl evvel lastiğini deişti 45 liraya hiç fark etmedi. ama arkadaşımın var fasulyeyi 5 dakkada hamur edio

15 dk kurufasülyemii :1shok: benim 2 düdüklüm var 1ssi tefal clipso 1 ar yıldız 2 side 5-6 dkda pişiriyoo 7 dk olsa erira.s
et 10 dk taş çatlasın 15 dk oda ete bağlı bütün patatesi 5 dk pişirir sizinkileri okuyunca şaşırdımmkafamçokkarıştı
ben çok memnunum en büyük yardımcım mutfakta:nazar: herşeyi pişiriyorummm:lepi:

ıyide tefal clipsonun kullanma kulavuzunda yazıyo kurufasülye 38 dakika mercimek 15 dakika diye. Bunlar tencereye koyduğun andaki toplam süreler. Kurufasülye nasıl 5 dakika pişer aklım almadı doğrusu.

benimkide 5 kurufasulye 7 dk et biber dolmasınıda 5 dk pişiriyo evet bu tısladıktan sonraki 5 dk

İyide tefal clipsonun kullanma kulavuzunda yazıyo kurufasülye 38 dakika mercimek 15 dakika diye. Bunlar tencereye koyduğun andaki toplam süreler. Kurufasülye nasıl 5 dakika pişer aklım almadı doğrusu.

BENIMDE TEFAL CLIPSO VAR MUSTERI HIZMETLERI MAIL ATTI BANA PISIRME SURELERINLE ILGILI 30 ILA 35 DK KURU FASULE PISME SURESI DENIYO BENCE DE IMKANSIZ GIBI 5 DK PISIREN BI DUUDKLU VARSA BENDE MARKASINI OGREEYIM BAGRI ONDAN ALALIM boshayallersmile

X