Tüp Bebek Merkezleri genart tüp bebek merkezi olumlu olumsuz görüşler lütfen

tüp bebek merkez yada dr ların olaya parasal amaçlı yaklaşıp bizleri tüketici gibi görmelerini istemiyorum...maalesef ilk gittiğim dr un bu amaçla yaklaşması beni çok ürküttüğü için bu tüp bebek olayına girmeye korkuyorum çok endişeleniyorum..umarım doğru kişilerle karşılaşırız..

ya aslında bende bu siteden genarta karar verdim.bilmiyorum çok olumlu yazılar yazıyolardı.sertaç beye gittik
bizden kan tahlili eşimden sipermiyografi bendende rahim filmi istediler hepsini yaptık
rahimde bir problem yok dedi.daha önce 2 denemem olmuştu
onlara baktı.yumurtlamanız iyi dedi.az ilaç kullanmışsınız buda avantaj dedi.ben ağustos sonu denemek istiyorum.şimdilik beklemedeyim
inşallah herkesin tüm istedikleri diledikleri olur.
ben çok ümitliyim bu sefer

Bizde genartta tedaviye başladık .Genetik araştırma olacak.Düşükler var nedenleri arastiriliyor.Genartta tedavi gören arkadaslar görüşlerinizi yazin lütfen paylaşalım.

Doktorum Sertaç bey ilgili ve güler yüzlü bir doktor,karyotip istedi eşimle benden gen testi şimdilik sonucu bekliyoruz.Sonuca göre tedaviye başlayacagiz.Sizde yazin yokmu şu an genartta tedavi gören ,hamile kalan hadi yazin tecrübelerinizi.

Doktorum Sertaç bey ilgili ve güler yüzlü bir doktor,karyotip istedi eşimle benden gen testi şimdilik sonucu bekliyoruz.Sonuca göre tedaviye başlayacagiz.Sizde yazin yokmu şu an genartta tedavi gören ,hamile kalan hadi yazin tecrübelerinizi.

Canım ben de genartta yeni tedaviye başladım, bizim de doktorumuz Sertaç Bey.Eşimde ileri hareketlilik ve morfoloji sıfır çıktığı için ilaç tedavisi verdi. 45 gün kadar ilaç kullanacakmış eşim. Biz de gen testi verdik, henüz sonucumuzu alamadık. Umarım hayırlı olur.

Canım ben de genartta yeni tedaviye başladım, bizim de doktorumuz Sertaç Bey.Eşimde ileri hareketlilik ve morfoloji sıfır çıktığı için ilaç tedavisi verdi. 45 gün kadar ilaç kullanacakmış eşim. Biz de gen testi verdik, henüz sonucumuzu alamadık. Umarım hayırlı olur.
Tedavimize bazı nedenlerden dolayi an
Bazi nedenlerden dolayi tedavimize anca bugün baslayabildik ilaclara bugün başlicam inşaallah hersey yolunda gider.Sizin sonuç nedir merak ediyorum yazamamdim uzun zaman oldu.

Tedavimize bazı nedenlerden dolayi an

Bazi nedenlerden dolayi tedavimize anca bugün baslayabildik ilaclara bugün başlicam inşaallah hersey yolunda gider.Sizin sonuç nedir merak ediyorum yazamamdim uzun zaman oldu.

Öncelikle tedavin hayırlı olsun., inşaallah herşey yolunda gider. Benim çarşamba günüm transferim gerçekleşti. Sonuç bekliyorum.

Sagol canim ,senin icin çok sevindim güzel haberlerini bekliyorum .Rahat ol lütfen sakin stres yapma güzel seyler düsün olurmu dualarim seninle.

Mrb arkadaslar ben temmuzda genartta olumsuz bir tup bebek denemem oldu simdi dondurulmus embriyolarla tekrar tup bebek yapacagz.dondurulmuslarla hamile kalan varmi genarttan

Mrb arkadaslar ben temmuzda genartta olumsuz bir tup bebek denemem oldu simdi dondurulmus embriyolarla tekrar tup bebek yapacagz.dondurulmuslarla hamile kalan varmi genarttan
Neden olumsuz sonuçlanmış, herhangi birşey söylediler mi? Doktorum Sertaç Bey bana dondurulmuşlarla daha çok şansımız olduğunu, rahmin dinlendiğini söyledi. Benim şu an dondurulmuş değil. Transferimin 3.günü. Sonuç bekliyorum.

Hasret26, nasıl gidiyor tedavin? İnşaallah herşey yolundadır.

Hasret26, nasıl gidiyor tedavin? İnşaallah herşey yolundadır.
Çok şükür hersey yolunda peritozu33 tedavinin 5.günúndeyiz bir sıkıntı yok çok ilgililer psikolojik olarak çok rahatim Allah izin verirse haftaya yumurta toplanacak,şimdilik 2 günde bir ultrasona gidiyorum ilacla yumurtalari büyütüyoruz,sen nasilsin nasil gidiyor?

Umarım hayırlı olur ve olumlu sonuc alırsın. Doktorum aysun hanimdi. Bir neden yok ya da onlar da bilmiyor olabilirmis .sanırım ilk denemen.ben7m doktor da dondurulmuslarla daha cok sans varmis bakalim.benim de transfer 31 ekimde

Çok şükür hersey yolunda peritozu33 tedavinin 5.günúndeyiz bir sıkıntı yok çok ilgililer psikolojik olarak çok rahatim Allah izin verirse haftaya yumurta toplanacak,şimdilik 2 günde bir ultrasona gidiyorum ilacla yumurtalari büyütüyoruz,sen nasilsin nasil gidiyor?

Ben beklemedeyim, sürekli bir belirti arayıp duruyorum. Dün biraz kasık ağrım oldu, korkuttu, ama geçti. Aynı merkezde tedavi olan kişilerden olumlu sonuçlar duymak insanı motive ediyor. Umarım güzel haber veririm sizlere ve aynı şekilde sizlerden de güzel haberler alırım.

Umarım hayırlı olur ve olumlu sonuc alırsın. Doktorum aysun hanimdi. Bir neden yok ya da onlar da bilmiyor olabilirmis .sanırım ilk denemen.ben7m doktor da dondurulmuslarla daha cok sans varmis bakalim.benim de transfer 31 ekimde
Zelal02, Sertaç Bey de bana dondurulmuşlarla daha çok şansımız olduğunu söylemişti, ama yine de bir tane normal denedik. Olursa kısmet dedik. Hem bu arada rahmin dinlenmiş olur, sen dinlenmiş olursun. İnşaallah bu sefer pozitif sonucu alırsın.

Çok tesekkurler peritozu33. Umarım güzel haberlerini alırız. Hepimize de moral olur.Bu bekleme süresi biraz zor geçiyor. Moralini yüksek tutmaya çalış.

Ben beklemedeyim, sürekli bir belirti arayıp duruyorum. Dün biraz kasık ağrım oldu, korkuttu, ama geçti. Aynı merkezde tedavi olan kişilerden olumlu sonuçlar duymak insanı motive ediyor. Umarım güzel haber veririm sizlere ve aynı şekilde sizlerden de güzel haberler alırım.
Kendini dinleme canım rahat ol nolur dinlen tutunma belirtileri ve adet agrilari çok benziyo seni aldatmasin moralini bozma stres yapma güzel düsünelim güzel olsun birbirimize destek olacagiz ve güzel haberlerimizi verecegiz birbirimize.

Merhaba zelal02 transferlerimiz ayni merkezde ve ayni tarihlerde olacak büyük ihtimal karsilasirizda birbirimize moral ve destek oluruz insaallah.

X