Kekler - Pastalar Kolay kstebek Pasta Resimli

sadece anlamadığım .o içini oyduğumuz üst pasta hamuru ne oluyor.?yani sadece alt parça ve üst parçanın iç kısmı mı kullanılıyor?

bak cnm aşama aşama anlatıyorm:
1-ıkı parcalı kekın alt parcası genişçe bir servis tabağına koyulur.
2-ust parca onun uzerıne koyulur ama kenarlarında 2-3cm kalacak şekilde oyulup ortası başka bir yere alınır.
3-oyulan kısma meyveler yerleştirilir
4-üzerine krema sıvanır.
5- ust parcanın ayırmıs oldugumuz orta kısmı ufalanıp en ustune serpılır işte buuuu.
öpücük cnm benm...opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

bende cok yapardım..
ara verdım bu aralar..
kıvı ve cıleklı olarak denemedım hıc..
cıleklı deneyebılırım..
teşekkur ederım..

bende cok yapardım..
ara verdım bu aralar..
kıvı ve cıleklı olarak denemedım hıc..
cıleklı deneyebılırım..
teşekkur ederım..

asıl ben teşekkür ederm cnm bnm guzel yorumun için..kivi ve çilekle çok daha hafif oluyor cnm tavsiye ediormopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

oğlumun doğum gününde yapayım .güzel fikir.teşekkürler,eline sağlık.

netertua cnm benim pasta aşkımın başlangıcı ve de çıkış noktası bu pasta...marketten alış veriş yaparken baktım köstebek pasta dr oetker..acaba nasıl olur dedim..arkasına bir baktım gayet basit..hemen o kutuyu yerine bıraktım ve bir pasta tabanı ile biraz meyve ve pasta kreması aldım..cidden çok basit ve farklı herkes bayılıyor buna..tavsiye ederim yap..inşallah senin kuzucukta beğenir..opuyorumnanaktan

bu akşm mevlid kandili olması sebebiyle yapacağım inşallah hem eşimin ailesine hem kendi aileme :KK14:
sonucu yarın yazarım inşç

bimin keki ile yaptım biraz bayattı sanki :KK43: bide benim meyveler sanırım az oldu köstebek olmadı üstü düzden biraz daha çıkıntılıydı.yani çok güzel olmadı beceremedim bunu galiba.

bimin keki ile yaptım biraz bayattı sanki :KK43: bide benim meyveler sanırım az oldu köstebek olmadı üstü düzden biraz daha çıkıntılıydı.yani çok güzel olmadı beceremedim bunu galiba.

evet cnm bimin kekiyle çok hoş olmuyor bence de..denemiştim hem çok tatlı oluyor hem de bayat..karmez ya da unıx kekle dene daha iyi sonuç alırsın..ilkinde olmasa da ikinci de garanti inşallah tatlım:)
:KK16:

X