Sivilceli Ciltler Sivilce için Tarçın+Limon Suyu Denediniz mi? Süperrrr Birşey!!!

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri

kamelya

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
17 Şubat 2007
1.104
0
Kızlar özellikle adet dönemlerimde cildimde cıkan sivilcelerden müzdariptim..Taki tarcın ve limon suyunu karıştırıp maske olarak kullanana kadar...Şimdi gece yatarken sivilcenin üzerine sürüyorum. Sabah kalktıgımda püff sönmüş oluyor:teytey: Yeni cıkanlarda kayboluyor deneyin istersenizz. Bu arada sürünce yanma oluyor ama bi kaç dk sonra geciyorr..

Bi deneyelim bakalım.Deneme tahtasına döndüm zaten.-tatlicadiarzu-Teşekkürler paylaştığın için inşallah bendede işe yarar

heemn denicem fakat canım bi miktarı warmıı

Ben 1 çay kaşıgı tarcın kullanıyorum üzerine ise limonun suyunu göz kararı katıyorum.. Ne cok katı nede cok cıvık olmayacakk.. İkisini iyce karıştırıp maske haline getirip sadece sivilcenin üzerine sürüyorum yatıyorum.Zaten 10 dk sonra kuruyor.Sabah ılık suyla yıkıyorum hepsii buu...

ben kullanıyorum cnmm bu gune kadar 4 kere kullandım ama bn sadecce siwilce değil tüm yüzüme uyguluyorumm 1 saat bekletiyorum o kadar çok etkisini göremedim ama dediğin gibi uygulicam çünkü çok yanıyor yüzümm.. siwilce olmayan yerler bile kızarıyor..bunu denicemm cnmm tşkler :)

ben kullanıyorum cnmm bu gune kadar 4 kere kullandım ama bn sadecce siwilce değil tüm yüzüme uyguluyorumm 1 saat bekletiyorum o kadar çok etkisini göremedim ama dediğin gibi uygulicam çünkü çok yanıyor yüzümm.. siwilce olmayan yerler bile kızarıyor..bunu denicemm cnmm tşkler :)

canım tüm yüzüne sakın yapmaaa...sadece sivilce üzerine yap cünkü yakıcı özelligi varr.. bu sefer sivilce olmayan yerlerini tahriş edersinn..

ben bunu denemiştim düğünümüz vardı ve yüzümdeki epilasyon yüzüden çenemin altı isilik gibi tonlarca sivilce çıkmıştı tabi ben düğüne 1 gün kala denediğim için çok etkisini göstermedi.ama kurutmuştu bikaç gün daha kullanabilseydin yok ediceğinden eminim.

ha bide irinli sivilcelerde pek bi işe yaramıyo gerçi o tür sivilceleri söndürebilen bi yöntemde görebilmiş değilim daha

yok ben sadece siwilcemin üzerine sürdüm sonra yanında iki tane daha çıktı nereye sürdüysem bunu çoğalttı

tarçın kaynamadan da özünü verir mi ki bence suyla seyreltip 1-2 dk kaynatıp dinlendirdikten sonra uygulayın daha iyi sonuç alırsınız hem de limonun asidi uçtuğu için yüzünüz yanmaz

ben acaba yanılıyormuyum diye düşündüm bi daha denedim sürdüm siwilcemin üzerine wee sabaha kocaman olmuştuu ((((

arkadaşlar bu yöntemi bilmiyorum ama ben 1tane aspirinin üzerine 7-8 damla limon damlatıp yüzüme sürüyodum yarım saat fln bekletip yıkıodum gercekten iyi gelio denemenizi tavsiye ederim.....

kızlarr tescıllı denemıstırr aıle ıcı 2 3 kısde kaysı yagını hergece yatmadan yuznunuzu suyla yıkayıp pamukla kaysı yagını surunn 1 ay sonunda yuznuzdee hıc sıvılceen eser kalmadıgını goreceksınızzzz

Son düzenleme:
kızlarr tescıllı denemıstırr aıle ıcı 2 3 kısde kaysı yagını hergece yatmadan yuznunuzu suyla yıkayıp pamukla kaysı yagını surunn 1 ay sonunda yuznuzdee hıc sıvılceen eser kalmadıgını goreceksınızzzz

canım kaysı yagımı yoksa kaysı cekirdegi yagımı ..cilt için kaysı cekirdegi yagının iyi geldigini söylüyorlardı.....

ya konuyla alakasız bılıorum kızmayın hatta da bişi sorucam cok yumurta yemek alerji gösterip sıvılce cıkmasına sebeb olurmu ?

ya konuyla alakasız bılıorum kızmayın hatta da bişi sorucam cok yumurta yemek alerji gösterip sıvılce cıkmasına sebeb olurmu ?

Alerjin olup olmadıgını kan testiyle anlayabilirsinn....ama şunu biliyorum herşeyin fazlası zarardır..yumurtanında sarısının fazla tüketilmesi sivilceye neden olabilir diye düşünüyorumm..

ben her kahvaltıda 2tane haslanmıs yumurta yıyorum sonra gunese cıkınca burnumun ustu kıpkırmızı bıde kabarıo sıvılce gıbı görünüyo.tuhaf valla.nabsam gecıremedım .sıvılcelerımde var zaten alnımda .cola cıps cekırcek baharat yağ hıc tuketmem ama nıe oluyo bu sıvılce hıc anlamadım 15yasındada deılımkı of of

X