Aranızda doğum sonrası karın toplayıcı korse kullanan var mı?

pyo

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Nisan 2009
7
0
Merhaba arkadaşlar

Aranızda doğum sonrası karın toplayıcı korse kullanan var mı?

ben kullandım canım
göbek korsesi kullanıyorum çokda faydasını gördüm diyet ile birlikte

lilyum76,

Korseyı satan mağazalar doğumdan 3gün sonra kullanabıleceğımı söylüyor doğru mu? Sız kaçıncı gün kullandınız. Acı verdı mı?

ben de kullanıyorum.60kiloyum ama l beden elija almışım gene de işe yarada doğumdan 17 gün sonra taktım

doktorum korseyi kasları tembelleştirdiği için kullanma egzersiz yap demişti.

10. günde itibaren kullanmaya başladım.
3. ya bittikten sonra da diyete başladım..
faydasını gördüm,görüyorum...:dilcikar:

benim doktorum sar demişti. normal fakat dikişli doğum yaptıgım için sıkıntı olmasın diye. fakat ben direkt korse kullandım. sadece 2 gün dayanabildim sarmaya. çok keyifsiz bir şeydi sarılmak fakat korseyle çok rahat ettim. hala daha severek kullanıyorum:p hehehe yatarken çıkarıp kalkınca giyer oldum nerdeyse:)

kullandiginiz korselerin marka ve fiyatlarini da yazarsaniz ona gore aliriz arkadaslar...

ben doktora sordum sezeryan olunca, 3. aydan itibaren basladim, ama o kadar sinir bozucu ve terletici bir seydi ki biraktimbenneyaptımki havalar sicakken hele hic cekilmiyor, ama insallah bu ay yuzmeye baslicam belki ise yararhihoyyyt

Bu korseler oldukca iyidir ancak piyasada iyi marka olanlar 30-40 arası satılıyor.

Elimde oldukça fazla stok var. İsteyene 15'e yollarım.

sezeryanla doğum yaptım,doktorum yataktan kalkmadan önce korse ile dikişlerin üzerine gelecek kadar sardırttı ve öyle ayağa kalktım.hiç ağrım olmadı,hemen ayağa kalktım ve çok memnunum, kesinlikle kullanın.

Bu korseler oldukca iyidir ancak piyasada iyi marka olanlar 30-40 arası satılıyor.

Elimde oldukça fazla stok var. İsteyene 15'e yollarım.

mERHABA BEN ALMAK İSTİYORUM. AMA HANGİ ÜRÜNDEN VAR ELİNİZDE ?

sezeryanla doğum yaptım,doktorum yataktan kalkmadan önce korse ile dikişlerin üzerine gelecek kadar sardırttı ve öyle ayağa kalktım.hiç ağrım olmadı,hemen ayağa kalktım ve çok memnunum, kesinlikle kullanın.

neyle sardırttı? normal bir korse alıp giysek işe yaramazmı? bende sezeryan düşünüyoum acı olmuyormu?

X