Katı meyve sıkacağı hakkında..

Deniznisan

Mutluluk ve huzur
Kayıtlı Üye
18 Ekim 2007
1.202
228
40
selam kızlar anneme katı meyve sıkacağı almak istiyorum sinbonun bi tane var onu almayı düşünüyorum ama sizin fikirlerinizede ihtiyacım var bu markayı veya başka markayı kullanan memnun kalan veya kalmayanlar varsa yorumlarınızı bekliyorum.kaydirigubbakcemile5

canım sana marka değilde şöyle söyleyim
alacağın katı meyva sıkacağının gücüne bak kaç wolt mesela phılıps 800 wolt olması lazım zaten şuan piyasanın en iyisi o deniyo
geçen yıl eşim bana kenwoodun 300 w almış yaparken tıkanıp kalıyo posa haznesi küçük sürekli açıp boşaltmam gerekisonra meyvaları asla parçalamadan atamıyosun
şimdikiler meyvaları parçalamadan atabiliyosun motor gücü yüksek olduğu için daha çok suyunu çıkarıyo
ben araştırdım annem alacağı için gezmediğim bakmadığım marka kalmadı
bir kenwoodunu 850 watt lığı var onu beğendim
birde zaten philipsi ama pahalılar bunlar malesef
ayrıca arçeliğe boşuna paranı verme arçeliğin küçük ev aletleri pek para etmez

kayınvalıdemde sınbonun katı meyve sıkacagı vardı.oglum olunca meyve suyu vermek ıcın kendısınden alıp denedım.bır bardak su cıkana kadar bır yıgın posa cıktı.onu temızlemek cok zamanımı aldı tum makınayı sok hep parcayı yıka temızle.ben bu katı meyve sıkacaklarını pek tutmadım

kızlar bence piyasadaki en iyi katı meyve sıkacağı phılıpsin alu modeli anneme aldık çok memnun harika çıkartıyor suyu tavsiye ederim

ne marka alırsan al canım, meyvenın gırecegı yer buyuk olsun yoksa cok ugraşıyorsun.

walla ben ve arkadasım king aldık cok cok memnunuz fıyatıda cok uygundu 50 ytl ye aldık en önemlisi kolay yıkanabılır olması o yuzden ben cok aradım en sonunda bunu buldum yıkması cok kolay kullanısıda aynen oyle sakın buyuklerıne aldanmayın cunkü yıkaması çok zor oluyor resmide bu fikir benden tercih sizden

Eklentiler

• $mtkingk1040a.jpg
    $mtkingk1040a.jpg
    20,3 KB · Görüntüleme: 105
ben moulunex aldım 145 liraya ama bira büyük ve parçası çok 1 ay oldu memnunum zaten küçük olmasını istemiyordum

sinbonun hiç birşeyini alma derim ben saç düzleştiricisi aldım ham kullanamadım hemde parçalara ayrıldı arkadaşım robotunu aldı hiç kullanışlı degil diyo oda pişman oldu parana biraz kıy derim ucuz diye aldanma

my.php
bende kıng kullanıyorum ve cok memnunum tavsiye ederim bu modelini ama
my.php
ofya resim yukluyemedim

modeli yazam bari king k 1050

Son düzenleyen: Moderatör:
my.php
my.php
ofya resim yukluyemedim

herşeyi sıkabiliyomusun havuç portakal falan mesela
dün baya bi araştırdım birsürü farklı marka ve model var philips çok pahalı ben 100-150 liralık bişey arıyorum

internette king marka bir tane buldum özellikleri iyi gibi ama bide siz bakın
MakeThumb.aspx

* 920 Watt Motor gücü
* Meyveleri bütün olarak sıkmak için büyük çaplı giriş paslanmaz çelik filtre ve rende
* 0.5 litre meyve suyu kabı
* 1.7 litre posa kabı
* 2 hız ayarı

bizde şu philipsin ki var kardeşim anneme anneler gününde almıştı ama gerek yok350-400 verip öyle birşey
almaya biz değiştirek dedik bırakmadı inat etti aldım kullanılacak diye . sanayi tipi diyorum ben onun için her şeyi sıkıyor ama gerek ypk.
onun yerine 100-150 liralık eşyler iş yapar gibime geliyor bu kingin hanesi için küçük diyenlerduymuştum
sanırım ona göre araştır. bu tip aletlerde eleği dar delikli olanlar makbul iyice parçalaması için bir de devir sayısına bakın.
bizimki bu
philips-hr-1861-alu-kati-meyve-sikacagi.jpg

benimkide bundan.sanırım 185 tl ye aldım ama 4 ay vadeli.güzel oluyor,beğendim.her sıktığım meyvenin suyunu yüzümede sürüyorum.çok iyi geldi yüzüme.sivilce falan kalmadı.tavsiye ederim.hihoyyyt

juicemachineju500225.jpg

bızde fakırınkını aldık....
okadar memnunumkı anlatamam kızlar...super yanı basta watt ı onemlı...sıkış gucu kuwwetlı olması herseyden onemli....
fakırınkını 150 cıvarında almıştık yanlıs hatırlamıosam...ve cokta memnunum...meyve sebzelerde su bıle bırakmıo sadece posa sı cıkıo tavsıye edrımmmm

my.php
my.php
ofya resim yukluyemedim

azracım ben bu modeli araştırdım güzel gibi fiyatıda uygun sen memnunmusun neler sıkıyosun
bazı katı meyve preslerinin yorumlarında posasının sulu kaldığı yazıyor sen dikkat ettinmi hiç buna
çok soru soruyorum ama anneme alıcam iyi bişey olsun istiyorum

X