doğum sonrası GÖBEK :(

nesv

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
17 Ocak 2009
210
2
41
Bayanlar, oğlum 1 aylık oldu bende kilolarımı hızla verdim zaten fazla kilo almamıştım herkes ne güzel sadece göbek çıkmış başka bişiy yok diyip beni havaya sokuyordu... maalesef sadece göbek çıkmıştı ama çıkan göbek artık ayrılma vakti geldiğini anlayamamış... olduğu gibi duruyor, sanki hala 3 aylık hamileyim. Bu göbik benim çooook moralimi bozuyooorrr... :CüvCüv:
böyle göbeği olupta kurtulanlar bana nasıl başardığını yazabili mi?

henüz tam olarak kurtulmuş değilim ama.
sertleşme hissetmeye başladım.:lepi:
pilates yapıyorum iyi geliyor tavsiye ederim.
sabahları ebru şallıyla tv8 de 10.20 civarında.hihoyyyt

benim bebişim 2 aylık ama benim gobek 6 aylık. bıngıl bıngıl hala. sertleşme filan yok :1closedeyes:

kızlar zor duzelir o böbükk..bize gelen cok hasta vardı karındakı sezryan sorası gevsemeden sıkayetcı...tek cozum estetık amelıyat...gerdırme yani...onun dısında o bölgeyı elktrklı chazlarla çalştrmak..bende gebeyım 30 da yım...sezaryan olcam kısmetse bakalımmm ne hal alcamm

benim bebeğim 9. ayında hala kilomun bi kısmı ve göbeğimse kocaman duruyo.yeni yeni gitmeye başladı benimki

benım gÖbek te Çok kÖtÜ hadı gÖbekten geÇtım barı belım dÜzelse kendıme gelıcem bıraz sınırlerım bozuluyo bu bel kalınlıĞı bÜtÜn seksepalıtemı aldı gÖtÜrdÜ

doğum yapalı nerdeyse 11 ay oldu göbeğim çok az var aç karna olunca hiç yok sanki doğum yapmamışım gibi ama bi bardak su girsin hemen şişiyo ama rahatsızlık vrecek kadar değil

bende dogum yapalı 5 ay oldu ama göbegimin çogu gitti azi kaldi.92 kiloyla doguma girdim ben ama simdi 69 kiloyum.emzirdikce gidiyor.üstelik diyette yapmıyorum.kızım ne var ne yokaliyorhihoyyytinş devam eder bu böyle benimde göbiş sertleşti.

tabi süt azalacak diye diyete girişemiyoruz... zaten bölegesel zayıflama yani sadece göbek için bir çare olmalı. şimdilik kendimi zorlamak istemiyorum sonuçta yeni doğum yaptık, biraz daha iyi hissedeyim mekik çekmeye başlayacağım, umarım işe yarar.

ben de 54 ile hamiş kalıp 65ie doğum norma yaptım eve gledim 55 idim :) ama göbek 5aylık gibi idi bi tek göbeğim büyüdüydü zaten baçaklarr kollar popom öylece duruyodu annem .bir iki gün çarşafla sardı göbeğimi 2aylık gibi küçüldü daha da dayansaydım sarma işine dümdüz olcakmış nese dyanamadım daha sarmadım biraz korse taktım ama belim ağrıdı sonra benim kızım 9aylık ne yaptım şimdiye kadar biliyomusunz bel için şu dişet bölümünde lahana yağnı okuyun uygulayın süper inceltiyo
göbek için mekik aleti aldım işe yarıo tevsiye ederim
ayva karnım var şimdi

:KK42:
Bayanlar, oğlum 1 aylık oldu bende kilolarımı hızla verdim zaten fazla kilo almamıştım herkes ne güzel sadece göbek çıkmış başka bişiy yok diyip beni havaya sokuyordu... maalesef sadece göbek çıkmıştı ama çıkan göbek artık ayrılma vakti geldiğini anlayamamış... olduğu gibi duruyor, sanki hala 3 aylık hamileyim. Bu göbik benim çooook moralimi bozuyooorrr... :CüvCüv:
böyle göbeği olupta kurtulanlar bana nasıl başardığını yazabili mi?

Merhaba canım.bende seninle aynı durumdayım.top yutmuş gibi duruyorum:KK43:sadece 50 kiloyum.ne zaman ve nasıl düzeldi karnın?ben umudu kestim sanırım bölgesel zayıflamaya gidicem.regl olunca inermiki?

Bende doğum ypali 6 ayoldu ama göbek halen 4 aylık bütün kilolar gitti. Ama göbek kaldı bu arada sezeryan oldum onun etkisi büyük üstelik 11 ay arayla iki doğum Of Of,iki huysuz bebek göbek derken çıldırmış üzereyim

ya ben normal doğurdum gören bi daha hamileyim zannedecek.gitmiyo bu lanet göbek yaaa.gerçi daha 5 ay oldu 1 seneye anca vucut kendini toplar diyolar ama bakalım artık

bende doğum yapalı 1 ay oldu 20 kilo almştm 5 kilom kaldı sadece ama4 aylık hamile gibiyim.ve sertleşme yokgöbeğimde ilk doğm yaptğmda sardm biraz şimdi de korse takıyorm ama hiç umutlu değilim vee bu çokcanımı sıkıyo

X