Düğün yeri başlığı

E

EU1

Ziyaretçi
Ne guzel herkes ucuza kapatmıs her seyı,valla ınsan bır kez evlenecegı ıcın ben herseyımı kayınvalıdemı kandırınca fransaya gıttık orda pronovıası bulduk fransız dantellerı felan guzel< bır gelınlık bulduk aldık tabı parayı bız odemedık ama gelınlıgım 4000euro tuttu,saçım1500 tuttu,tacımıda 1000 dolara aldık.Düğünüde babam kızım olunca düğününü ben yapıcam kusursuz olacak demıs,hiltonda yaptık o da yaklasık hıc bır seyden kacınmadan 70000 tl tuttu.pasta lımuzin nıkah sekerlerı ve fotograflar harıc.300 davetlı çağırdık.Nikah düğün bir arada oldu.Memur otele geldi.Çok eleme yaptık elıt ınsanlarıı davet ettık.Ama çok memnun kaldık.Yanı kızım olsun onun düğününüde hıltonda yaptırtcam:)Gercı daha gencız bebek felan dusunmuyorum.Evlenelı 8 ay olacak arkadaslarımız hala sızınki gibi peri masalı düğünü görmedık deyıp duruyorlar.Bizimde hoşumuza gıdıyor.İnsan bır kez evlenıyor durumuda ıyıyse hıc bır seyden eksık kalmasın bence.Herkese mutluluklar.

Ne guzel herkes ucuza kapatmıs her seyı,valla ınsan bır kez evlenecegı ıcın ben herseyımı kayınvalıdemı kandırınca fransaya gıttık orda pronovıası bulduk fransız dantellerı felan guzel< bır gelınlık bulduk aldık tabı parayı bız odemedık ama gelınlıgım 4000euro tuttu,saçım1500 tuttu,tacımıda 1000 dolara aldık.Düğünüde babam kızım olunca düğününü ben yapıcam kusursuz olacak demıs,hiltonda yaptık o da yaklasık hıc bır seyden kacınmadan 70000 tl tuttu.pasta lımuzin nıkah sekerlerı ve fotograflar harıc.300 davetlı çağırdık.Nikah düğün bir arada oldu.Memur otele geldi.Çok eleme yaptık elıt ınsanlarıı davet ettık.Ama çok memnun kaldık.Yanı kızım olsun onun düğününüde hıltonda yaptırtcam:)Gercı daha gencız bebek felan dusunmuyorum.Evlenelı 8 ay olacak arkadaslarımız hala sızınki gibi peri masalı düğünü görmedık deyıp duruyorlar.Bizimde hoşumuza gıdıyor.İnsan bır kez evlenıyor durumuda ıyıyse hıc bır seyden eksık kalmasın bence.Herkese mutluluklar.

Senin gibisine görmemiş diyoruz biz ailecek -tatlicadiarzu-

hayatımda bukadar görgusuz bır ınsan görmedım nedense bu tarzda bı kışı heğp anlatırdı bıze ama nedense çok fakır oldugundan ve görmedıgınden hayalını anlatıyormuş senınkıde bunun gıbı bışı sanırım afedersın ama k.....guluyorum sanalaelaelaelaelaelaelaelaelaelaelaelaelaelaelae

eeee kocayı zengın bulunca oyle:)) Malum evlendıkten snr da ınsan nasılsa aynı hayatı surdurmek ıster yanı davul dengı dengıne derler

hem burası sadece bır sıte bunda gocunacak bır sey yok ınsan fakırse fakırdır zengınse zengın ben kımseyı kucumsemem ezmem ama benım hayatımda boyle ne yapalım allah herkese versınnn

hem burası sadece bır sıte bunda gocunacak bır sey yok ınsan fakırse fakırdır zengınse zengın ben kımseyı kucumsemem ezmem ama benım hayatımda boyle ne yapalım allah herkese versınnn

hay yalanın bataaaa :roflol:
Bİ topiğe yazmışsın evleneli 8 ay oldu birine 6 ay birine 7 ay zamanlama problemimiz mi var :uhm:

kusura bakmayın ama ben sevıyorum dıyerek fakırle evlenmedım zaten o evlılık uzunda surmez yanı.Bız tabıkı varlıklı tanınan bır aıledenız ınsanlar kımlıklerını soylemek zorunda degıldırler kı ınternette hıc tanımadıkları ınsanlara mesela burda:))Ben o kadar okudum sırketımı kurdum yanı gıdıp culsuzun bırıyle evlenecek degılım zaten oyle ola aılem vermezdı allaha sukur bır laf vardır ya sogan ekmek bır yere kadar yenılır dıye sanırım burda orta hallı ınsanlarda var ama ben herkesı aynı olarak goruyorum yanı benım durumum bu kadar ıyı dıye sızı kucumsemıyorum sız oyle kabul edıyorsunuz bende sıze guluyorum:)))) bunda cekınılecek kıskanılacak bır sey yok bu dunyada zengınlerde fakırlerde var onemlı olan kımseyı kırmamak ama burda benden daha gormemıs ınsanlar var malesef.Buda aldıkları egıtımden kaynaklanıyor sanırım. IYI AKSAMLAR...

kusura bakmayın ama ben sevıyorum dıyerek fakırle evlenmedım zaten o evlılık uzunda surmez yanı.Bız tabıkı varlıklı tanınan bır aıledenız ınsanlar kımlıklerını soylemek zorunda degıldırler kı ınternette hıc tanımadıkları ınsanlara mesela burda:))Ben o kadar okudum sırketımı kurdum yanı gıdıp culsuzun bırıyle evlenecek degılım zaten oyle ola aılem vermezdı allaha sukur bır laf vardır ya sogan ekmek bır yere kadar yenılır dıye sanırım burda orta hallı ınsanlarda var ama ben herkesı aynı olarak goruyorum yanı benım durumum bu kadar ıyı dıye sızı kucumsemıyorum sız oyle kabul edıyorsunuz bende sıze guluyorum:)))) bunda cekınılecek kıskanılacak bır sey yok bu dunyada zengınlerde fakırlerde var onemlı olan kımseyı kırmamak ama burda benden daha gormemıs ınsanlar var malesef.Buda aldıkları egıtımden kaynaklanıyor sanırım. IYI AKSAMLAR...

Okumuş mu :ecrin_bebek: Okumuş görmüş insanlar mal varlıklarını sergilemekten utanırlar.Alçakgönüllü olurlar.Artı birşey daha var hemen söyliyim..
NE OLDUM DEĞıL, NE OLUCAM DEMELı..
Kimse gocunmadı, kimsenin gözü yok Allah size daha çok versin ınşallah.Ama hayatta her insan inişi ve çıkışı yaşar.Bunu unutmayın...

arkadaslar kım zengınse zengın burası zaten serbest bır yer degıl mı kımsede bır degıl her halde ınsan var burda kımse de kımseyı elestırmesın allah tabıkı herkese daha cok versın ne guzelll ben kıskandım valla

yenı uyesın ve ılk msjın dırek burası olmuş o arkadas olmayasın

allah herkese daha cok versin arkadaslar.Bazen zengınlık babadan oluyor bunlarada bız ballı dıyoruz :)) ailecek:) Burda zaten kımse kendını olduğu gıbı tanıtmıyor sanırım nazar deger dıye her yere farklı yazıyor belkı haklılar.

yaa kıslar dikkatinizi çektimi arkadaşın mesleği satış temsilcisi , bekar , ön lisans (bu arkadaş amerikada felan okumuş yaa bide) oturduğu yer kırşehir sallamaya burdan meraklı demekki hangisi doğrusu ben anlayamadım yaa çok gereksiz bişey olmuşş bisler ailemizin malını mülkünü anlatıomuyus hiç

demem kı kendını segılemeyı sevmıyor burda bence size sinirlendı snr da tüm bilgilerını değiştirdi:)) benım kuzende hıltonda yapmıstı bu kadar tuttu yani bunda bır sey yok kı paran varsa harcarsın krallar gıbı düğününüde yaparsın.

yok kızlar bılgılerını degıştırdı böyle degıldı ayrıca bıkac gun arayla msj atmış bı 24 yasındayım demış bı 25 yasındayım demış

valla önemli olan ne kadar para harcayıpta nerelerde evlendiğimiz değil arkadaşlar. 2 kız arkadaşım polatrenaissance ve ritz carlton da evlendi. 1 sene boyunca yapılan düğün konuşuldu. biri 2 biri de 2.5 sene sonra boşandı. eğer para çoooook değerli olsaydı dişlerini sıkar otururlardı oturdukları yerde. annelerimiz otellerde evlenmemiş ama maşallah uzun evlilikleri var.

o yüzden ne oldum değil ne olucam demek lazım. siz kendinizi övmeyin bırakın başkalrı sizin (paranızı pulunuzu değil) mütevazi kişiliğinizi övsün.

tamam da herkesın kaderı aynı olcak dıye bır sey yok kı bızde dugunumuzu Çırağanda yaptık bılırsınız ne kadar fıyatlar.Ama mutluyuz.Kimileri boyle kendılerını anlatmayı sever.Kımılerıde mutevazıdır. Yanı bızı ılgılendırmez pek.Burda her tur yazıyla karsılasabılırız her tur ınsan var.Kımse bır degıl:)

X