Bebişlere en iyi pişik kremi, en iyi bez, en iyi.... hangisi?

ben niveanın setini almıştım naturel kremlerin kokusunda hepsi.
kayınvalidem bu çocuk güzel kokmuyo diyor canımı sıkıyor yaa
şamp. değiştirdim dalin kullandım tepki yine aynı.
doğduğunda bi karışımı vardı onun,onu sürdürmedim çocuğa diye bunu söyleyip duruyor
banyosunda tuzladık işte daha nee
arkadaşlarda tam tersi bu bebekler ne güzel kokuyo ne sürüyon diyorlar.
kızlar bubchenin ürünlerini kullanan varmı?
birde bunumu denesem diyorum takmıyım diyorum ama etkileniyorum işte offf

Banyo ürünleri mothercare.Bebek bezimiz Primaydı ama Huggies'i kullanıyoruz 1 haftadır.İkiside iyi ama Huggies'in sızdırmazlığı daha iyi gibi geldi bana.Bir de arkasında esnek bandı var.
Pişik kremi hiç kullanmadım.Ama olursa diye bepanthen bulunduruyorum.

her cocuga göre değişmekle beraber ,ben dogdugundan beri jonsons baby ürünleri kullanıyorum ve memnunum....kızımın cok şükür büyük bir pişiği olmadı..bez olarakta prima ve molfix kulalnıyorum molfix primaya göre daha geniş yüzeyli ama primanın emiş gücü tabiki daha iyi...kaydirigubbakcemile2

bizim bebişin pişiği sık olur ben nivea kullanıyorum we çok memnunum.. bez olarakta prima kullandım sonra molfix şimdide huggıes hepsini deniyorum sırayla.. molfixin emiş gücünü beğenmedim..

evetmolfiks dışa sızdıryor, hele ki bacak arasını daralttılar, önceden de çok genişti ama bu sefer iyyice daraltmışlar, kızım kaç kez kaka taşırdı bu yüzden...

primaya devam..

merhaba arkadaşlar konu biraz eski ama ben yinede yazmak istedim hamilelere doğumu yakın annelere yardımcı olur bu sayfa benim kızım 13 aylık oldu doğduğundan beri bez olarak prima kullanıyoruz pişik kremi olarak pavloderm pişik önleyici şampuan dalin kullanıyorduk ama kızımın cildini kurutuyordu 5 aydır komili bebe şampuanı kullanıyoruz çok güzel ıslak mendilde komili vücüd yağı olarakta bildiğimiz sızma zeytin yağ kullanıyorum pişik kremi bitti onun içinde sızma zeytin yağ kullanıyorum

ben pişik kremi olarak wee nin kremini kullanıyorum son 5-6 aydır. çok iyi geliyor.

herkes Farklı Bişey Söylemiş Pişik Kremi Ve Şampuan İçin Aklım Daha da Çok Karıştı.. :S

benin bebeğim henüz 1 aylık ben sebamed in bütün ürünlerini almıştım. Sabun şampuan pişik önleyici ve vücud kremi hepsinden de çok memnunum kokuları da çok güzel tavsiye ederim.

benin bebeğim henüz 1 aylık ben sebamed in bütün ürünlerini almıştım. Sabun şampuan pişik önleyici ve vücud kremi hepsinden de çok memnunum kokuları da çok güzel tavsiye ederim.

TEŞEKKÜR EDERİM sebamedin pişik kremini aldım çoğu kişi hem fikir ama şampuan bebek yağında arada kalmıştım seba med alırım artık :}

ben pişik kremi bebe yagı sampuanı felan nivea aldım
bez olarakta prima aldım aslında başka istiyordum ama kadınlar külübünden okudugumda en iyisinin yine prima oldugunu gördüm.

bakalım inşallah iyi gelir bebeğime :KK16:

kadınlar kulubu tavsiyesi üzerine bebek bezi prima aldım, ıslak mendil nivea ve Uni Baby Islak Pamuk Mendil Yeni Doğan aldım, pişik önleyici krem sebamed aldım.. deterjan ve yumuşatıcı dalin aldım..

sıra şampuan ve bebek yağında onun için de en çok seba med öneriliyor sanırım onu alıcaz bakalım oğlum beğencek mi.. :}

Ben c.tesi günü sebamedin şampuanını,sabununu,yağını,pişik önleyici kremini aldım.Sıvı deterjan olarak dalin aldım.Bugünde pudra ve ıslak mendil almak istiyorum ama hangi marka alıcam bilemiyorum birde ateş ölçer çok aklıma takılıyor bir alından ölçen var birde kulaktan hangi marka daha iyidir acaba fikri olan yada alan varsa paylaşabilirmisiniz.

biz şampuan,nemlendirici ve pişik önleyici kremini mustela aldık,bebe yağı almıycam nemlendirici kullanıcam.
bezi de şimdilik bir paket no:1 prima premium care aldık. tabi o bir hafta fln anca dayanır diolar.
bi de yeni gördüm huggies in organik pamuktan bi bezi çıkmış,hatta şu an piyasanın en fiyatlı ürünü o sanırım.
onu da merak ediyorum aslında,kullanan var mı?
ıslak mendili de unibaby yenidoğan aldım 3lü paketlerinden,ama evde ıslak pamuk kullanmayı düşünüyorum,ıslak mendili dışarıda fln kullanırım

Ben c.tesi günü sebamedin şampuanını,sabununu,yağını,pişik önleyici kremini aldım.Sıvı deterjan olarak dalin aldım.Bugünde pudra ve ıslak mendil almak istiyorum ama hangi marka alıcam bilemiyorum birde ateş ölçer çok aklıma takılıyor bir alından ölçen var birde kulaktan hangi marka daha iyidir acaba fikri olan yada alan varsa paylaşabilirmisiniz.

canım pudra kullanımını pek önermiyolar yanlız...
ateşölçer bende arıyorum ama eşim ocakta almanyaya gidicek ordan da alabiliriz onu.
bu arada deterjanı dalan roxy aldım,memnunum yanlız ilave durulama gerektirio bence,biraz yoğun geldi bana.

canım pudra kullanımını pek önermiyolar yanlız...
ateşölçer bende arıyorum ama eşim ocakta almanyaya gidicek ordan da alabiliriz onu.
bu arada deterjanı dalan roxy aldım,memnunum yanlız ilave durulama gerektirio bence,biraz yoğun geldi bana.

o zaman pudra yerine pişik önleyici krem sürülüyor değilmi ?
ateş ölçer en iyi braun'un sanırım 90 tl civarında ben bu markada karar kıldım.
deterjanda bende ilave durulama yapıyorum öyle olması gerektiğini okudum konuların birinde.

o zaman pudra yerine pişik önleyici krem sürülüyor değilmi ?
ateş ölçer en iyi braun'un sanırım 90 tl civarında ben bu markada karar kıldım.
deterjanda bende ilave durulama yapıyorum öyle olması gerektiğini okudum konuların birinde.

evet pişik önleyici krem kullan pudra yerine.
brauna baktm ama fiyatı ederinden yüksek geldi bana weewellin falan fiyatları daha uygun ama ben dediğim gbi acele etmedim. hepsiburada da var dediğim ateşölçerler,bakabilirsin istersen

X