Bebişlere en iyi pişik kremi, en iyi bez, en iyi.... hangisi?

aybuke07

İKİ AŞK ANNESİ ZAYIFLIYOR
Kayıtlı Üye
14 Temmuz 2008
6.615
95
kızlar, bu başlığı açmamın sebei, bebeişleirne kullandığınız ve memnun olduğunuz ürünleri burada paylaşmanız, hangi ürün çeşidi olursa olsun burada paylaşım yapalım,

ben bebişime 2 tür pişik kremi kullanıyorum, birisi doktorumun yazdığı hametan jel, diğeri mustela pişik kremi, bu zmana kadar ikisinden de memnundum oysa sıcaklar iyice artıkça pişiği artmaya başladı, sizler ne kullanıyorsunuz, ne tavsiye edersiniz?

beze gelince şimdi primayı kullanıyorum çok memnunuz ama huggiste indirim vardı onu deneyeceğim baklaım o nasıl çıkacak?

en iyi pişik önleyici seba med
olduki pişik oldu geçirmek için en çabuk sonuç vermesi açısından nivea pişik kremi.
en iyi bez kesinlikle prima.
en iyi bakım ürünleri seba med. (şampuan sabun bebe yağı)

TABİ BENCE.

kızlar, bu başlığı açmamın sebei, bebeişleirne kullandığınız ve memnun olduğunuz ürünleri burada paylaşmanız, hangi ürün çeşidi olursa olsun burada paylaşım yapalım,

ben bebişime 2 tür pişik kremi kullanıyorum, birisi doktorumun yazdığı hametan jel, diğeri mustela pişik kremi, bu zmana kadar ikisinden de memnundum oysa sıcaklar iyice artıkça pişiği artmaya başladı, sizler ne kullanıyorsunuz, ne tavsiye edersiniz?

beze gelince şimdi primayı kullanıyorum çok memnunuz ama huggiste indirim vardı onu deneyeceğim baklaım o nasıl çıkacak?

canım benim genelde bebekten bebege değişiyo çünkü cilt yapıları farklı oluyo ben pişik kremi olarak chicco pişik kremi kullanıyorum masallah doğdugundan beri pişigimiz yok ama ben koruma amaçlı bazen sürüyorum bez olarakta ilk başta ultraprima kullandım ama şimdi canbebe kullanıyorum çok memnunum keşke ilk doğdugundada can bebe kullansaydım can bebenin kalıbı çok güzel ve çok rahat..a.s.

Sebamed in ürünlerini kullanıorum..ama pişik kremi sürmek için pişik olmasını beklemeyin derim..Hemen hemen her altını deiştirdiğimde krem sürüorum..şimdiye kadar pişik olmadı.ınşallah olmazda..

Bez olarakta,ne kadar kullanmak istemesemde primayı kullanıorum..

slm cnm bende kızım doğduğundan beri prima kullanıyorum.
pişik kiremi olarakad popolın kullanıyom zaten ondan başkada yarmıyo kızıma
bizde idrar enfeksiyonu geçirdiğimiz içinde altını çiş dahı yapsa sebamed sampuanı kullanıyo yıkamak
banyosu içninde nıveyanın şampuanını ve kıemını kullanıyom vucudu için....

bezimiz prima,
pişik kremimiz nıvea hemen hemen her alt açmada sürüyorum hiç pişik olmad şükürler olsunki,
şampuanımız, sabunumuz ve bebe yağımız dalin hepsinden memnunum..

slm arkadaşlar bizde pişik için sebamed kullanıyoruz çok ta memnunum doğduğundan beri pişik olmadı çok şükür önce her altını açtığımda sürüyodum şimdi günde en az birkere sürüyorum
bez olarak molfix kullanıyorum pirima alerji yaptı molfix şimdilik iyi
şampuan dalin banyo sabunu cihicco :))

bende pişik için iki ürün kullanıyorum bir doktorun verdiği hametan krem birde sebamedin pişik kremi.şampuan bebe yağı sabunumuzda chicco.bez olarakda kesinlikle prima.çok memnunum ben.huggies almıştım geçenlerde hiç beğenmedim. çok sert tahta gibi.tabi benim fikrim.

bezimiz prima diğer bütün bakım ürünlerimiz cihicco pişik kermide dahil ben çok memnun kaldım

pişik kremi nivea ama hiç kullanmadık çok yoğun, sürünce yapışıyo kalıyo. hafif bir kızarıklık olsa bepanthene krem sürüveriyorum hemen geçiyor.
bez olarakta prima kullanıyoruz. 1 numarası çok güzeldi dokusu,emiciliği ama 2. numaradan pek bi memnun kalmadım. önceden almıştım 3 ve 4 numaralarından değiştirsemmi diye düşünüyorum. 3 numarasını kullananlar memnunlarmı,hangisini öneriyorsunuz?

pişik kremi nivea ama hiç kullanmadık çok yoğun, sürünce yapışıyo kalıyo. hafif bir kızarıklık olsa bepanthene krem sürüveriyorum hemen geçiyor.
bez olarakta prima kullanıyoruz. 1 numarası çok güzeldi dokusu,emiciliği ama 2. numaradan pek bi memnun kalmadım. önceden almıştım 3 ve 4 numaralarından değiştirsemmi diye düşünüyorum. 3 numarasını kullananlar memnunlarmı,hangisini öneriyorsunuz?

2 numaradan şikayetçi olan bikçaç kişi daha duydum ben şimdi 3 numarasını kullanıyorum gayet güzel bence değiştirme

ben ılk doğduğunda 2.aya kadar prıma kullandım ama son zamnlarda sağından solndan cıkarmaya baslamıstı huggıese gectım prımadan cok daha ıyı bana gore sampuan sabunumuz chıcco pısık kremıde ole cok sukur pısık olmadı hıc her actımda suruyorum nerdeyse ve bepanthen de kullanıorum arada bebe yağımızda jonshon sıkayetım yok sımdılık ayrıca doktora gunes kremı sordum daha erken dedı

ben prima harici hiç bir şy kullanmak istemiyorum birisinn aklına uydum değiştirdim anında kızarmaya başladı poposu.hem emiciliği çok yüksek diğerlerine göre.pişik kremi olarak niveanın kullanıyorum.doğmadan önce bakım seti almıştık onun içinde vardı.çok şükür yok pişiğimiz havalar ısınınca inş olmaz.olursada bepanten kullanırım kuzen onu kullandı ve çok memnun kaldı.

bez olarak ilk dogdugunda huggies kullandım cok memnunduun.sonra 1 aylıkken molfix hediye geldi onu kullandım hiç memnun kalmadım sızdırdı her yerindenn.1.5 aylıkken prima geldi hediye onu kullandım.memnundum ama evde koca 2 paket huggies vardı.prima bitince huggiese g3ectim gene.huggiesten cook memnunum.
pişik kremimde nivea.ondanda cok memnunum maşallah hiç pişik olmadı ama her altını actıgımda muhakkak sürüyorum kremi.devam ederim hep nivea ya

bakım ürünlerimizde JOHNSON baby seti

Son düzenleme:
Bezimiz Prima.Ben de pişik kremi hiç kullanmadım, 1 defa hafif kızarıklık olmuştu, bepanthen sürdüm hemen gecti, başka da sürmedim.Ama tedbir amaçlı chicco nun pişik önleyicisi evde var.

ben ilk doğduğunda sebamed pişik önleyici kullandım pişik oldu hiç yaramadı benim kızıma.. o pişiği bepanten geçirdi.. sonra niveayı önerdi arkadaşlarım nivea kullandım hemen kızardı poposu ikinci kullanımda da pişik yaptı. şimdi hep bepanten kullanıyorum hematen de aldım onu henüz kullanmadım.
hep prima bez kullandım çok memnundum ama son bezini huggies aldım onu da beğendim.
poposunu hep ıslak pamuk ile siliyorum. ama dışarı çıktığımızda ıslak mendil kullanmak zorunda kalıyorum o da "uni baby ıslak "pamuk" mendil yenidoğan" çok memnunum parfümsüz

bez olarak prima kullandım 3 noya kadar baktım badisinin üzeri hep nemli oluyo huggıesi aldım denedim fakat oda çok sert şimdi 4 no aldım primaya döndüm altını evde ve yakınlarımda pamuklu su kullanıyorum misafirlikte falanıslak mendil oda chıccoydu sonra primanın aldım pişiğimiz hiç olmadı chıcconun pişik önleyicisini sürüyorum geceleri sabunumuz şampuanımız hepsi chıcco hiç bir problemim yok

Bütün ürünlerimiz mothercare ve hepsinden çok memnunum .Fakat Rota aşısından sonra poposunda yara gibi pişik oldu tıbbi bir krem kullanıyorum şimdi. Bez olarak prima kullanıyorduk fakat bir süre sonra üzerine çıkarıyor ıslaklığı Huggies e başladım bacak arası geniş diye kalça sorunumuzdan dolayı çok memnunuz.

BAKIM ÜRÜNLERıMıZ TÜMÜ SEBAMED(SABUN-ŞAMPUAN-YAĞ-LOSYON-PıŞıK ÖNLEYıCı-PıŞK KREMı) KOLONYAMIZ (jonhson baby kolanyası) BEZıMıZ ULTRA PRıMA (HARıKA) SIKI BAGLAMAZSANIZ SIZINTI YAPAR.........ISLAK MENDıL NıVEA CARE (KREMLı) EVDE HALEN ISLAK PAMUK KULLANIYORUM GENELDE Bı ARA DISARDA UNıBABY SAF PAMUK DEĞERıNDE ISLAK MENDıL KULLANIYORDUM.....GERÇı UNI BABY ISLAK MENDıLıLıNı HASTANEDE BıZE DEĞıŞTıRMEDı HEMŞıRELER BEBEK ODASINDA KENDıLERı TEMıZLıYOLARDI UNı BABY ISLAK MENDıLLE SıLıYORLARMIS EVE Bı GELDıM YAVRUMUN ALTI KIPKIRMIZI CıĞER GıBıYDı...HEMEN 1-2 GÜN ZEYTıNYAGI SÜRDÜK BıŞEY KALMADI...AKLINIZDA BULUNSUN BEBEĞıNıZ PıŞıK OLURSA HAKıKı ZEYTıNYAĞI SÜRÜN...

bende pişik için iki ürün kullanıyorum bir doktorun verdiği hametan krem birde sebamedin pişik kremi.şampuan bebe yağı sabunumuzda chicco.bez olarakda kesinlikle prima.çok memnunum ben.huggies almıştım geçenlerde hiç beğenmedim. çok sert tahta gibi.tabi benim fikrim.

aynen ben de canım kullandığımız ürünler aynıi huggiesten ben de memnun kalmadım ama sürekli kampanya yapıyor, geçende yine uygundu fiyatı eşime al dedim ne yapayım, zaten yaz geldi artık günde 2 saat falan altını açık bırakmaya başladım altına naylon seriyorum çırpına çırpına oynuyor, bezi taşımak kolay değil pişşiyor çocuk

ben niveanın pişik kremini denedim ama memnun kalmadım, sebamed e başladım, çok iyi geldi gerçekten, bir de yeni bezlerde bebeği pişirmeyi önleyen kremler var,çok iyi onlar da, ben prima kullanmaya devamediyorum hem ince hem yumuşak, üstelik çok güzel emiyor,,,

şampuan sa salin kullanıyordum, doktorum sebamed kullan konak oluşmasın dedi, bıraktım sebamed kullanıyorum o da çok iyi geldi,,,

bebek yağımız dalin ama, bitince sebamed alacağım...

X