Voitın power plate benzeri -ama ucuz-modelini kullanan var mı?

purpleangel

Nirvana
Kayıtlı Üye
1 Şubat 2009
83
3
sanırım bunlar çakma power plate ama 5000tl veya 9500tl vermektense bu işi 500tlye çözmek var hem de evde yapmanın rahatlıgıyla ama karar veremedim bir egitmen falan olmadan yapabilirmiyim acaba ?CADIARZU bide aynı işe yarar mı ki?kullanan veya bilen var mı

BM150 voit
Ürün Hakkında

Bu cihaz sadece selüloit eritmek için değil, aynı zamanda kan dolaşımını düzenleyen, kaslarınızı yumuşatan ve bel bölgesini de çalıştıran masaj cihazıdır. Bu ürün titreşim yolu ile zayıflama, forma girme ve kasları kuvvetlendirme için ideal bir üründür. Titreşimli vücut şekillendirici ile terlemeden forma girecek ve kaslarınızı güçlendireceksiniz. Vücutta sıvı birikmesini engellemeye, birikmiş sıvıların drenajına, serbest yağların daha hızlı parçalanmasına yardımcı olur. Kas yapısını geliştirdiği, vücudun sıkı bir dokuya sahip olmasına yardımcı olduğu için ciltteki istenmeyen portakal kabuğu görüntüsünün giderilmesini sağlar. Titreşim uygulaması kasları, kas dokusunu, kemik yapısını ve eklem bağlarını güçlendirmeye, eklem sakatlanma riskini azaltmaya yardımcı olur. Fitness, esneme, gevşeme çalışmalarına uyum sağladığı gibi bu çalışmalarda ısınma ve soğuma olarak ta kullanılabilir. Ürettiği titreşim kaslara enerji olarak transfer ediyor. Kaslarda birbirini takip eden kasılma ve gevşeme hareketleri oluşuyor. Frekans yoğunluğuna göre kaslar frekans sayısı kadar aynı kasılma ve gevşeme hareketini yaparak çalışmaya devam ediyor. Kaslarda oluşan bu hareketler tendonların da gerilmesine neden oluyor. Böylece vücut kasları belirli bir disiplin içinde çalışıyor. Bu durum zamanla dokuların sıkılaşmasına, vücudun şekillenmesine ve güçlenmesine, esneklik kazanmasına yardımcı oluyor. Düzenli kullanılması sonucunda sırt ve bel bölgesindeki kaslarında güçlenmesine yardımcı oluyor. Ürün elektrik ile kullanıldığından dolayı ürünün prize ulaşabileceği noktalarda durması gerekmektedir. Gösterge Bilgileri: Hız, zaman ve 3 hazır program. Kişi Taşıma Kapasitesi: 100 kg. Cihazın Kurulu Ebatları: 57,7x45,5x122,5 cm. Yüksekliği ayarlanabilir. Pasif jimnastik arayanlar için. Sellülitler, vücudun şekillenmesi ve masaj etkisiyle rahatlamasını sağlar. Tekerlekleri sayesinde kolay taşınır ve küçük boyutları sayesinde pratiktir. Günde 10-15 dakikalık kullanım yeterlidir.

Son düzenleme:
cnm lınk vermek yasak dıye bılıyorum lınkı kaldırp urunun ozellıkleırnı kopya edıp yaz cnm

bişey değil cnm bende kosu bandı almayı dusunuyorum bu urunu hıc gormemıstım ıns kullanan bırı yorum yapar

X