Bakın lütfen bakın, çok kötüyüm:((((

eeesss

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
10 Nisan 2009
1.522
9
34
Kızlar öncedende yazmıstım bilirsinizz.yine eşimin marifetlerini anlatıcam maalesef :KK43: ya olaya bakın annemdeyim bugun kız kardeşim ders çalıyodu bana markete gidermisin pilot kalem almaya dedi bende ok dedim.neyse indim ve yolda karşılaştık obeni görmedi ama ben yanına gittim bana kötü kötü baktı.bende esra(kardeşim)kalem istedide ders çalışıyodu ben indim marketede uğrayıp bişeyler aldım dedim bana sadece esra inemiyormu dedi :KK43: ne var canım inermisin dedi ben indim kız ders çalışıyo dedim ama anlamazki hala aynı kelime esra inemiyomuu... dişlerini sıkıyo ama bunu derken sonrada bana git ne alcaksan al dedi ve çekti gitti.ya ne var bunda kızlarr sinirden elim ayagım boşaldı şuanda yemin ederimm.knt yok olsa hani hayatım markete gidiyorum derdim bunuda biliyo ya ne var bunda kızacak sanki kötü bişey yapıyorum ben altı üstü bi markete gittim.haber vermeden gitmek bu kadar kötümü ya deli olcam önceki kavgalarımızıda anlatmıştımm ama buna iyilik yaramıyoki iyi oluyorum ama yinede iyilik yaramıyo..ne yapacağım ben bununla çok bunaldım.offofff bişeyler yazın lütfennbenneyaptımki

altı üstü markete gittin kalem almaya bunda ne var?? eşinin güvensizliği var besbelli bu...

Ne yani markete giderken izinmi alican :uhm:

Neden bukadar seni kisitlamasina izin veriyorsunki

Markete gidince kötü biseymi oluyor

Sen hür bir insansin, onunla evlendin diye kulu kölesimi olucaksin

Evliliginizin basindan beri mi böyle

Neden bukadar dar görüslü bir adamla evlendinki, madem dayanamiyorsun bu duruma

Ben mesela okuldan sonra alisverise giderim, gezerim, biseler bakarim arada, öncedende söylemem, gelince nerelere gittigimi söylerim okadar, ohooooo hic gelemem böyle sikintilara, bana böyle dislerini sikan adama hadi güle güle :eek:
kimseninde kahrini cekmeye gelmedim bu dünyaya:mymeka:

basdan böyle olsaydin, simdi böyle sIkIlmazdin canim, ins ileride düzelirfisfisfis

Isin zor senin Allah yardimcin olsun
Esinle konus diyecegim ama saten konusmussun ve degisiceni zannetmiyorum
Can cikar huy cikmaz
Esim benim nereye gitdime hic karismaz tel acarim ( herzaman degil ) suraya gidiyorum diye tamam der

eğer eşin böyle ise canım benim ....ilerde düzelecek yada belki düzelir diye birşey yok..tecrübelerime dayanarak söylüyorum inanki böyle.. bence hemen güzelce konuşmayı dene onunla..bu şekildeki davranışlarının nedenini sor ve seni çok mutsuz ettiğini açıklamaya çalış..
daha sora eğerki düzelmezse ki inş. düzelir...kesin tavır koy ve gerekiyorsa bitir.. çünki bu hayat senin hayatın ve eziyet çekmeye gelmedin..mutlu olmak için evlendin sen ve mutlu olursan mutlu çocuklar yetiştirebilirsin..sakın unutma ..
:teselli:

zaten böyle yapan erkekler genelde kendi açıklarını hatalarını kapatmak için böyle davrsanırmış..fazla abartmış çok saçma...

:1shok: :1shok:
canım eşinin sana kızma sebebi ne kadar saçma bir sebep böyle yaaa:mymeka:
kardeşim için gerekirse markete de gidersin gerekirse başka şeyde yaparsın...bu ne biçim bir iştir yaa......fisfisfis kesin ve net tavrını koymalısın bu sebeple kısıtlama yapması çok gereksiz...kaydirigubbakcemile
söyleyecek birşey bulamıyorum...:nazar:

ben eşinin neden bu kadar büyüttüğünü anlamadım.belki başka bir sorunu vardır sana patlamşıtır.

çok kıskanç demekki... bakkala bile giderken haber ver istiyo heralde
var böyle erkekler malesef
güzelimde sende ne yapacaksın biliyosan kocanın huyunu sonra böyle laf işitip üzülmemek için ya gidemem diyip mazeretini öyle
yada eşine bi şekilde ulaş haber ver
başka çaresi ne olabilirki :enbuyukkk:

boşver diycem ama biliyorum boş verilmiyo zamanla gecer desemde ozaman nasıl gecıyor cok ıyı bılıyorum benım esımde oyle ama ne yapalım cekecez gibi gozukuyo onunla konusmayı denesen butur guvensızlıklerın benı uzuyo desen belkı yararı olur

Yok yok ben bu erkekleri anlamıyacağım. Ne var şimdi anlamadım ki, markete gidiyorsun diye tavır yapılıyor.
Hani yorum yapayım diyorum ama eşinizin saçma sapan hareketi karşısında mantıklı yorum yapmak için beyin hücrelerim yeterli gelmiyor malesef.

psikolojisini normal bulmadım ben ne var bunda şimdi?
sende bir suç işlemiş gibi özür falan dileme bence, atacağın adımın haberini almak ister senden.
kıskançlık da bi yere kadar bu kadını baska bı erkekle gormemıskı markette gormus :kızgın:

kıskançlık faalan değil bu.Kendine olan güvensizliği.Kendide bakıyo demekki eli kızlarına, oyüzden seni sıkıyo.Benimki beni bir ordu erkeğin içinegönderir.Çünkü beni biliyo.
Kcanın değişmesini bekliyosan yanılıyosun.Huzurun kaçsın istemiyorsan onun istediği şekilde davranacaksın.Yoksa hep kavga.
Ya bu deveyi güdecen ya bu diyardan gidecen derler ya aynen öyle valla.
Senin hikayen arkadaşımınkiyle aynı o yüzden biliyorum. 21 senelik evli evlendiği günden beri çekiyor.yoldan birileri iki kere geçse sanamı geçiyor diyomuş.Başlıyomuş küfüre,dayağa
yani değişme bekleme
Arkadaşım artık bu deveyi çekemicem ,bu diyardan gidiyorum dedi ve gitti bu sene.

Kızlar öncedende yazmıstım bilirsinizz.yine eşimin marifetlerini anlatıcam maalesef :KK43: ya olaya bakın annemdeyim bugun kız kardeşim ders çalıyodu bana markete gidermisin pilot kalem almaya dedi bende ok dedim.neyse indim ve yolda karşılaştık obeni görmedi ama ben yanına gittim bana kötü kötü baktı.bende esra(kardeşim)kalem istedide ders çalışıyodu ben indim marketede uğrayıp bişeyler aldım dedim bana sadece esra inemiyormu dedi :KK43: ne var canım inermisin dedi ben indim kız ders çalışıyo dedim ama anlamazki hala aynı kelime esra inemiyomuu... dişlerini sıkıyo ama bunu derken sonrada bana git ne alcaksan al dedi ve çekti gitti.ya ne var bunda kızlarr sinirden elim ayagım boşaldı şuanda yemin ederimm.knt yok olsa hani hayatım markete gidiyorum derdim bunuda biliyo ya ne var bunda kızacak sanki kötü bişey yapıyorum ben altı üstü bi markete gittim.haber vermeden gitmek bu kadar kötümü ya deli olcam önceki kavgalarımızıda anlatmıştımm ama buna iyilik yaramıyoki iyi oluyorum ama yinede iyilik yaramıyo..ne yapacağım ben bununla çok bunaldım.offofff bişeyler yazın lütfennbenneyaptımki

canım bi arkadaşımın eşi de aynen böyleydi.şimdi 5-6 yıllık evliler ve çok rahat artık.bazı erkekler için zaman gerekli,kadına güven için.kendini çok üzme ve onun istediği gi davran bi süre.sonra vazgeçicektir zaten.sevgiler:teselli:

Aaaaa yok artık
Hangi devirdeyiz canım
Markete gittin diye ondan habersiz bu kadar tantananın ne alemi var Allah Allah :kızgın:

Alma alttan kardeşim, sen böyle durumu açıklamaya çalıştıkça yakında habersiz nefes aldın diye de kızar sana
Biraz dik başlı ol ki o da anlasın sana diş geçiremediğini
Hayret bir şey ya :kızgın:

eeee arkadas temin girdi, hicbise yazmadan ciktin
okadar yorum yaptik soru sorduk insan bi cevap yazar yafff:sm_confused:

bosunami nefes tüketiyoz burda:nazar:

X