Saç Rengi ve Saç Boyama kk nin tatli kadinlari hadi beni bastan yaratin :)) fotografli

E

EU2

Ziyaretçi
iki ay önce dogum yaptim kizlar degisiklige ugramam sart yillardir hep ayniyim
sorunum saclarim ve kiyafetlerim
hamilelikten önce 48 kiloydum hamile kalmak istedim 51 kiloya ciktim dogumada 75 kilo gittimm bir ay önce tartildim
61 kiloydum simdi kac kiloyum bilmiyorum
kiyafetlerim eskisi gibi güzel durmuyor fazla kilolar olunca
iki pantalonum oluyor ama yanlardan birazcik fazlalik cikiyor benneyaptımki
ne tarz elbiseler pantalonlar alsam kilomu sakliyabilirim ?????
dogum sonrasi genelde bol tunika ve kilotlu corap giyiyorum
hamilelik öncesi genelde etek giyerdim cok nadir pantalon giyerdim

saclarimi dogum sonrasinda kestirmistim simdi boyanin diplere gelmicek sekilde boya yaptirmak istiyorum gölge vs..... nasil neler yapabilirim hangi renkler yakisir bana ?????????
makyajimi nasil degistirebilirim ???
kiyafetlerde neler tercih ediyim ??

herseye acigim canlarim ne varsa söyleyin yada nasil makyaj yaparsam güzel olur kiyafetlerim ayakkabima kadar herseyimi degistirmek istiyorum .....hersey

genelde büyük oglum olmadan tek basima cikarsam apartman topuk giyiyorum ama bebekle cikarken olmuyor tabiki

simdi size bikac fotograf koyuyorum eski halim sonraki halim vs.......
ay basi yaptirtmak istiyorum saclarimi :teytey:

bana kizmayin kizlar pantollu cok fotografim yok bunlar ikinci hamileligimden önceki fotograflarim
yardimlarinizi bekliyorum :))

Son düzenleyen: Moderatör:
............................

.............................................................

buda eski halim ikinci hamileligimden önce

valla fizik süper saçlarını biraz kestirebilirsin + toplama açık bırak bence güzelsin canım Allah sahibine bağışlasın

en yeni fotografim bu daha iki gün önce cekildi
[

valla fizik süper saçlarını biraz kestirebilirsin + toplama açık bırak bence güzelsin canım Allah sahibine bağışlasın

saol canim ama o hamilelikten önceki fizikti
yukardaki ayicikli yeni fizikli fotografim senağlama :eek:

önceki fotograflarimi koydum nasil bi tarzim oldugunu görmeniz icin kizlar bir ay önce 10 kilo fazlaligim vardi simdi ne giysem yakismiyor

kiyafet buöamiyorum kendime

saclarimin rengini degistirip gölge yapttirtmak istiyorum ama hangi renk karar veremedim

yokmu bana yol göstericek biri bu formda yaaa biktim saclarimdan kiyafetimden mirmirmirmir

kiz var ya o kadar söylendin söylendin bende gercekten kilo aldin sanmistim bu ne be :KK70:

yeni dogum yapmis biri icin cok iyisin hic kafana takma

tarz degisimi icin bise diyemicem ama sakin saclarini kestirme bayiliyorum saclarina valla süper bu hali :p

bence çok sık olmasada balyaj attırabilirsin kızılda güsel gidebilir göz renginiz renkli olduğu için yalnız cidden fiziğiniz falan muhteşem..:lepi:

gökselif gülbeyaz saolun kizlar
pazartesi mutlaka degistirtmek istiyorum saclarimi
gülbeyaz canim saol bu fotograflarin hepsi ilk oglumdan sonra cekildi
o ayicikli olan fotografim ikinci bebegimden sonra yani iki gün önce cekildi
eski kiyafetlerim güzel olmadigi icin simdi giycek bisey bulamiyorum

çok hoş hatunsun hiçte kilolu değilsin canım

canım çokgüselsin cimcimem benim:)güsel anneee.
saçlarını bence kestirme kat falan düşünebilirsin ama ayrıca bu renklerde sana yakışır.

biraz sıcak tonlar çikolata renkleri faln güsel olur.

hahahhahah sonunda kafayı bozdu canan delikafaduldendelikafaduldendelikafadulden
la demedimmi sana kırmısı yap deye :mymeka: benim sözümü dilleemee sen sona karar vereme kötükedihüso
cokacimcoookbu oburlukla sen cok beklersin zayıflicim diyeeeeee lülülülülülü

ayy evet canim gercekten cok güzel renkmis
bayildimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
kiyafet olarakda uzun bol elbiselermi alsam acaba

beyenmene sevidim bence sana bu tonlar çok yakışırr canımmmmmmmmmmmmm sarı düşünme:)

sari istemiyorum cok kötü oluyor canim gercekten

evet bencede bu yolladıgım foto güsel bi renk bende siyahdan vazgeçebilirsem onu yaptırmayı veya onun tonlarında yaptırmayı düşünüom çünkü benimde kaşlar siyah gözleri siyah sarı faln ıyy:)

X