gaziantepte riskli gebelik üzerine bir uzman

işte o araştırılacak.büyük ihtimalle annede ki enfeksiyondan etkilenmiş ama kesin değil.çünkü araştırılmadı.çünkü ambulansda doğuyodu nerdeyse.sonrada bebekten artıp ilgilenemedik.yardım ederseniz sevinirim tekrar yaşamak istemiyorum aynı şeyleri ç

canım öncelikle geçmiş olsun başın sağ olsun. bende geçen sene 27 haftalık erken doğumla kaybettim oğlumu. 25 gün yaşadı herşey yolunda iken enfeksiyon kaptı bebeğim ve öldü. aynı senin gibi bir çok kötü şey yaşadım ambulansta doğacaktı oğlum nerdeyse. sonra 25 gün boyunca hergün hastanede idim . neden erken doğduğu konusunda kontrol olmadım doktorlara çok kızgındım yaşadıklarımdan dolayı. 3 sonra tekrar hamile kaldım. oğlum tüp bebekti bu ise kendiliğinden olmuştu. planlı bir hamileleik değildi. hemen riskli gebelik uzmanı bir doktor bulduk sürekli kontrol altında idik. oda ilk doğumumu enfeksiyona bağlıyordu hep o yönde kontrollerim yapılıyordu ama olmadı malesef 9 nisanda 2ç oğlumuda 26 haftalıkken kaybettim 2 gün yaşadı bebeğim.
şimdi çok kendimi suçluyorum erken doğum nedenimi tam olarak araştırmadan hamile kaldığım için. düşünsene yşadağın acıyı tekarar yaşıyorum .
ne olur iyice muayene ol ve sonra hamile kal canım.

canim benim bildigim bir kac doktor var isinde iyi
suleyman altinatmaz,kemal bayindir,elif saglam
bu doktorlar gayet iyi tavsiye ederim

X