Gelinbaşı ve Gelin Tacı Bunlarda benim sectiklerim, benim zevkime hitap eden gelinsaclari

fmk

EMANETIYLE TACLANDIRDI...
Kayıtlı Üye
25 Temmuz 2008
4.439
37
my.php
[/URL][/IMG]

my.php
[/URL][/IMG]

my.php
[/URL][/IMG]

my.php
[/URL][/IMG]

my.php
[/URL][/IMG]

my.php
[/URL][/IMG]

my.php
[/URL][/IMG]

my.php
[/URL][/IMG]

my.php
[/URL][/IMG]

my.php
[/URL][/IMG]

my.php
[/URL][/IMG]

....................

Son düzenleme:
Çok güzeller, ben de kaydettim birkaç tanesini.. Çok teşekkür ederim, bizlerle paylaştığınız için:)

çok güzeller gerçekten. paylaşımın için teşekkürler

en cok ebru gundesın sacını begendım.kendı nıkahımdada onun bır sac modelının benzerını yaptırmıstım

bencede cok hoslar ama ne yalan söyliim topuzlardan cok ciceklere gözüm takildi ve kaldi :) cok seviyorum ya kocaman cicekleri cingeneler gibi :))))))
paylasimin icin tskler canim

hepside çok hoş :)

paylaşım için teşekkürler:)

hepsine b ayıldımmmm mükemmel

bir kaç modeli kaydettim.Teşekkürler

Çok güzeller, ben de kaydettim birkaç tanesini.. Çok teşekkür ederim, bizlerle paylaştığınız için:)

çok güzeller gerçekten. paylaşımın için teşekkürler

paylaşımıjn için teşekkürler güzel modeller

en cok ebru gundesın sacını begendım.kendı nıkahımdada onun bır sac modelının benzerını yaptırmıstım
laf armizda bende :-)

nihayet değişik bişeyler sağol canım eline sağlık çok guzeller

bu resimleri eklerken amacim buydu, burda eklenemis olan resimlerin aynilarini eklemek istemedim... özellikle benim zevkime hitap eden modelleri secip ekledim ve size de belki fikir olur diye ekeledim

bencede cok hoslar ama ne yalan söyliim topuzlardan cok ciceklere gözüm takildi ve kaldi :) cok seviyorum ya kocaman cicekleri cingeneler gibi :))))))

Ben sade ama gösterisli kocaman topuzlari seviyorum Diva tarzi... Sizlere yardimci olabildiysem ne mutlu bana benimde model arayislarim devam edecek özel modeller bulabilirsem eklicem allahin izniyle. Ama ne yalan söylim netteki bir cok model artik ezberlenmis seyler.. farkli ve güzel seylerin pesindeyim. Bulursam yine eklemeye devam edecegim

emegine sağlık canım hepsi birbirinden güzel birinci resimdeki gibi benim saç tokam da buyük bu model çok zarif duruyor amaaaaaa

ayyyyyy alem kızsın ya sen demeki benim çiçegi görsen tam çinğene işi dersin o kadar büyük gelmiştiki gözüme satıcı kıza gerçekten bunu sacıma mı veriyon diye sormuştum ama ğerçekten şimdiye kadar o kadar model baktım hiç bu kadar büyük görmedim :roflol:

hepsinide kaydettim. düğünüm için farklı modeller arıyordum bunlar çok güzell karar veremedim hala yaa. düğünümde topuz yaptıracam derdim hep önceleri. ama şimdi acaba açık yandan toplamalı bişey mi yaptırsam aklım karıştı yaa ...ama benim ilk aklıma gelen gelin deyince ışıl ışıl bi taççç ve gösterişli bi topuz.. en son kararım ne olur valla bilmiyorum ya

devam mi geliyor...

my.php
[/URL][/IMG]

my.php
[/URL][/IMG]

my.php
[/URL][/IMG]

my.php
[/URL][/IMG]

Ebru Gündeşin makyajıda saçıda herzaman çok güzel bayılıyorum bu kadına :KK70:

kızlar bende birkaç modeli paylaşçam sizinle, gitmeyi düşündüğüm kuaförün sitesinde buldum gerçi bn açık düşünüyorum saçımı ama belki birilerinin işine yarar

my.php
[/URL][/IMG]

my.php
[/URL][/IMG]

my.php
[/URL][/IMG]

my.php
[/URL][/IMG]

X