K bitti, kazam da bitti

tijeen

www.tijeence.blogspot.com
Kayıtlı Üye
27 Ağustos 2008
2.881
889
kızlar el örgüsü konusunda yetenekli olmadığımı söylemiştim
alt yazılı dizi, filim izlerken ördüğüm düz kazağım ;

img0409v.jpg

birazcık süsliyeyim dedim sizce nasıl olmuş mu? bir kaç inci daha eklesem mi?

img0410gxe.jpg

buzdolabı süslerim , ne zamandır resimlememi bekliyorlardı :)
acıgül arkadaşımın yaptığı çok hoşuma gitti, ondan da hemen yapıp ekledim :)
tabbii hepsini kendim kullanmıyacağım ,yaza hediyelik :)
img0402edq.jpg

su bidonunun altındaki sehpa gözüme çok çirkin görünüyordu
süslemelerimden artan kumaşla onada entari diktim :)
img0407g.jpg

2 bidon entarisi dikmiştim biri anacıma (kalp desenli)
img0416c.jpg

buda poşetliği
phto00024.jpg

kardeşim için hazırladığım poşetlik
img0424w.jpg

diğeri teyzecime hediye ,(son anda ütüleyip lastiklerini geçirip ,hediye edeceğim )
img0419b.jpg

işlediğim fakat dikişleri kalmış olan t.kağıtlığı, sonunda bunlarıda diktim
img0412x.jpg

geçtiğimiz hafta bu ıvır zıvırlarla uğraşmıştım
yeni bir hafta başlıyor, hepimiz için güzel bir hafta dileğiylee

Son düzenleme:
gulum sen bu havalara guvemne, giyersin daha bu kazağı :)) duz örgu yapmanda akıllıca bir seçim olmuş sıkıldınmı sök o kurdaleleri başka renkte başka şekilde susle.. oh ne guzel ya.. nede olsa kurdalenin piri olmuşsun :nazar:
buzdolabı suslerinide çok beğendim. kazaktan artan iplermi bunlar :)) nazar boncuklarını kopya çektin demi, yakalarım böyle adamı :))
bidon ve sehpanın entarisine hiç yorum yapmayacam, söyleyecek kelime bulamıyorum deluuuuuuuuuu

tijeen cim , senin tv izlerken yaptigin kazak buysa, merak ediyorum bosta iken neler yaparsin kaydirigubbakcemile3 hediyelerin herzamanki gibi, tam kivaminda sositososito teyzosa biraz torpil gecmissin, gozumden kacmadi :1rolleyes: buzdolabi suslerinede bayildim, haaala ayilmaya calisiyorum :teytey: hepside cooook seker.. kalp desenine bende bayiliyorum canim yaa super olmus alkisalkisalkis yuregine saglikkkkkkkkka.s.

Ellerine sağlık,bu kış olmazsa seneye giyersin, sağlıkla,mutlulukla inşallah....

gulum sen bu havalara guvemne, giyersin daha bu kazağı :)) duz örgu yapmanda akıllıca bir seçim olmuş sıkıldınmı sök o kurdaleleri başka renkte başka şekilde susle.. oh ne guzel ya.. nede olsa kurdalenin piri olmuşsun :nazar:
buzdolabı suslerinide çok beğendim. kazaktan artan iplermi bunlar :)) nazar boncuklarını kopya çektin demi, yakalarım böyle adamı :))
bidon ve sehpanın entarisine hiç yorum yapmayacam, söyleyecek kelime bulamıyorum deluuuuuuuuuu

canım sersoyum beğenmene çoooook sevindim hihoyyyt
haklısın sıkıldıkça süslemeleri değiştiririm :)
buzdolabı süsünü ,kazak bitmeden örmeye başlamıştım
hatta kazağın son yakasını örerkende baya korkmadım deyil (ip biterse ne yaparım diye )
vala sanırım delü olduğum konusunda haklısınŞeniz
böle ıvır zıvırlarla vakit harcayan anca delü dürr kikikikikiikki

tatlım 5 rulo koyabileceğim şekilde yapıyorum, bu arzuna kalmış ister 2-3 yapabilirsin
en;17cm
boy;1 m (2 tane)

harika olmuşlar bayıldım. nakıştan anlamam ama örgü severim.

buzdolabı süsleri tam benlik.. hem yeni öğrendiğim örnekleri mutfakta oturup dolaba bakaraktan bakıp bakıp yaparım he he he süper fikir
izin veririrsen bende yapçam aynısından

harika olmuşlar bayıldım. nakıştan anlamam ama örgü severim.

buzdolabı süsleri tam benlik.. hem yeni öğrendiğim örnekleri mutfakta oturup dolaba bakaraktan bakıp bakıp yaparım he he he süper fikir
izin veririrsen bende yapçam aynısından

bende burda arkadaşlardan görmüştüm, sende yapabilirsin tabi ki ne demek izin felan canım :)

X