adetime 3 gün kala ultrasonda bebek görünürmü

eskisehirli2626

OLUŞUM GELİYOR :)
Kayıtlı Üye
3 Nisan 2009
389
2
36
arkadaslar merhaba bana yardım edin ben 9 aydır hamile kalamıyorum ve bu ay doktora gıdip tüm tahlillerimi yaptırmak istiyorum ama adetim eger olursa 3 mayısta olacak hamile deilsem ama ayın 30 gidicem doktora mecburen adet zamanı hormon testi yapıyolarmıs doktor muayene ederse hamile isem bisey olurmu ben adetime 3 gün kala hamile olup olmadıgıımı nasıl ögrene bılırım hamileysem eger ultrasonda cıkarmı adetıme 3 gun kala hamile oldumu zannetmıyorum ama ınsan genede korkuyo 9 aydır hüsrana ugruyorum ama ıns olur ısteyen herkesin amin umutumu yitirmicem

canım benimki 6 haftalıkken vajinadan bakılınca görünmüştü.görünmez bence.kan tahlilinde kesin belli olur.yada bi test al eczaneden dene.

sen doktora gidip böyle bir endisen oldugunu söylesen güler gecer
adete 3 gün kaldiysa kan testinde belli olur ancak
eger gebelik varsa da 5lik hafta olmasi gerekli ki kesesi görünsün
kesenin icindeki bebekte ancak 7-8 haftadan sonra görünüyo oda nokta kadar minnacik bisey olarak

canım bebek rahme 3 haftada düşüyor eğer hamileysen ve normal zamanında döllendiyse kese görünür ama geç döllenme olduysa görünmez ama kan testinde çıkar

ben de bugün doktora gideceğim, 25inde adet olmam gerekiyordu olmadım evde test yaptım pozitif çıktı, bir de kan testi yaptırdım onun anlamını tam olarak bilmiyorum ama 545 çıktı; ben o testte de pozitif/negatif yazacak sanıyordum öyle değilmiş.
daha çok küçük olduğu için herkes görünmez diyor ama ben yine de şansımı denemek istiyorum.

büyük ihtimalle görünmez cnm,kandaki bhcg oranına bağlı kesnin görünmesi,ultrasona gerk yok bence sadece bir kan tahlili yaptır ve öğren sonucu
hakkında hayırlısı olsun

ben de bugün doktora gideceğim, 25inde adet olmam gerekiyordu olmadım evde test yaptım pozitif çıktı, bir de kan testi yaptırdım onun anlamını tam olarak bilmiyorum ama 545 çıktı; ben o testte de pozitif/negatif yazacak sanıyordum öyle değilmiş.
daha çok küçük olduğu için herkes görünmez diyor ama ben yine de şansımı denemek istiyorum.

canım git bencede zaten ilaç verilicek ama bebek 1000i geçince görünüyor diye biliyorum yani iki üç güne kadar görünür sanırım

X