Istanbul tüp bebek merkezi hakkında bilgisi olan varmı??tavsiyelerinizi bekliyorum

s&g

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Aralık 2007
185
4
38
slm arkadaşlar istanbul tüp bebek merkezinde yaptıran varmı?? merkez hakkında bilgi verirmisiniz sonuçlarınız pozitif mi??tşk.

merahaba canım evet ben prda tüp bebek denedim pozitif sonucu aldım fakat 8 haftalıkken gelişimid urduğu için alındı bebeğim. aret beydi benim doktorum mükemmel bşir doktordur kendisi. en önemlisi çok iii yürekli bi insan...benim kusenimde orda tüp yaptırdı ve şuan 2izleri var. ben dondurulmuşlarımla orda devam edeceğim..

merahaba canım evet ben prda tüp bebek denedim pozitif sonucu aldım fakat 8 haftalıkken gelişimid urduğu için alındı bebeğim. aret beydi benim doktorum mükemmel bşir doktordur kendisi. en önemlisi çok iii yürekli bi insan...benim kusenimde orda tüp yaptırdı ve şuan 2izleri var. ben dondurulmuşlarımla orda devam edeceğim..

çok tşk ederim cnm verdiğin bilgiler için cnm sen ne zaman yaptırdın ilk denemeyi birde ne kadara yaptılar???

arkadaşlar önerilerinizi bekliyorum....

canım benimde dr ater kamardı çok iyi doktor hele ekipleri bambaşka çok ilgileniyorlar ama benim olmadı neden olmadı bilmiyorum ama sıfır çıktı değerim bugun çok ağladım akşama kadar ama dktorun sucu ne mevla hayırlı değilmiş vermedi hayırlı olduğu zaman vercek inşallah herhalde iki yıl daha tüp bebek yaptıramayız çünkü maddiyat çok zorladı bizi bittik madi olarak hayırlısı olsun önce pozitif ol kendini doktoruna teslim et ve önce mevlaya bağlan o herşeyi en iyi bilen verende o vermeyende o hayırlısı versin ne veririse ama evlat acısı içten içe insanı öyle kemiriyorki anlatamam dunyanın kanunu bu ne yapsak boş daha toparlıyamadım hala kendim bana dua edin emi

canım benimde dr ater kamardı çok iyi doktor hele ekipleri bambaşka çok ilgileniyorlar ama benim olmadı neden olmadı bilmiyorum ama sıfır çıktı değerim bugun çok ağladım akşama kadar ama dktorun sucu ne mevla hayırlı değilmiş vermedi hayırlı olduğu zaman vercek inşallah herhalde iki yıl daha tüp bebek yaptıramayız çünkü maddiyat çok zorladı bizi bittik madi olarak hayırlısı olsun önce pozitif ol kendini doktoruna teslim et ve önce mevlaya bağlan o herşeyi en iyi bilen verende o vermeyende o hayırlısı versin ne veririse ama evlat acısı içten içe insanı öyle kemiriyorki anlatamam dunyanın kanunu bu ne yapsak boş daha toparlıyamadım hala kendim bana dua edin emi

cnm benim üzülme dediğin gibi verende allah alanda allah rabbim hayırlı evlatlar versin isteyen herkese bunda da vardır bi hayır hiç bi zaman umudunu kaybetme bellimi olur belki bebeğin bi mucize yapar sana kendiliğinden gelir inş.benim doktorumda aret bey olacak inş.hayırlısı olur benim problemim pkos dün görüştüm merkezle olumsuz bişiyin olmadığını söledi en zor hastalık ama en kolay hamile kalınan bi hastalık dedi inş.dediği gibi olur sizdeproblem neydi cnm bide t.bbek ücretini ne kadara yaptılar bilgi verirsen çok sevinirim ben şehir dışından gelicem baya bi masraflı olucak benim için hayırlısı olsun ne diyelim en yakın zamanda bizde bebeklerimize kavuşalım.

başka yaptıran yokmu yaaa:çok üzgünüm:

mrb canım bende ist tüp bebek merkezinde yaptırdım tuttu fakat gelişmedi düşürdüm,eltimde aynı yerde yaptırdı onunki gayet iyi iki aylık hamile şuan ikizlerini bekliyo,yani tavsiye edrim canım

:ecrin_bebek:benneyaptımki:emir_bebek:kaydirigubbakcemile5

cnm benim üzülme dediğin gibi verende allah alanda allah rabbim hayırlı evlatlar versin isteyen herkese bunda da vardır bi hayır hiç bi zaman umudunu kaybetme bellimi olur belki bebeğin bi mucize yapar sana kendiliğinden gelir inş.benim doktorumda aret bey olacak inş.hayırlısı olur benim problemim pkos dün görüştüm merkezle olumsuz bişiyin olmadığını söledi en zor hastalık ama en kolay hamile kalınan bi hastalık dedi inş.dediği gibi olur sizdeproblem neydi cnm bide t.bbek ücretini ne kadara yaptılar bilgi verirsen çok sevinirim ben şehir dışından gelicem baya bi masraflı olucak benim için hayırlısı olsun ne diyelim en yakın zamanda bizde bebeklerimize kavuşalım.[/QUOT
merhaba canım inşallah sennki pozitif olur sorun hem eşimde morfoloji %2 hemde bende benimde yumurtalarım çok zayıf ve yavaş büyüyür bir kere kist oluştu laparoskopi oldum şimdi bekliyorum bekleyeceğimde galiba bana fiyatlar 3000+ 2500liaçlar toplam 5500 tuttu eğer raporun yoksa bu raporun varsa 2000 tl falan tutuyor benim raporum yoktu yaptırdık mecburen bende eşimde çok istiyoruz

slm.bende ist tüp mrkz de yaptirdim.doktorum aret beydi.ilk baslarda degerlerim düsük çikti.sonra yükseldi.keseyide gördük.insallah kalp atislarinida duycaz.darisi isteyen herkesin basina.rabbim herkesin yüzünü güldürsün..

kızlar benimde doktorum aret bey ilk denememde negatif sonuç aldım 1 mayısta donmuş embriyo transferim oldu ve bugün 9.gün olmasına rağmen kan değerim 84 çıktı hamileyimmm.doktorumu çok seviyorum ve güveniyorum herkese tavsiye ederim merkezde harika çalışanlarda.

slm.bende ist tüp mrkz de yaptirdim.doktorum aret beydi.ilk baslarda degerlerim düsük çikti.sonra yükseldi.keseyide gördük.insallah kalp atislarinida duycaz.darisi isteyen herkesin basina.rabbim herkesin yüzünü güldürsün..

:CüvCüv:hihoyyyt:lepi::dance:tebrik ediyorum cnm seni rabbim kucağını almaya nasip etsin çok sevindimalkisalkisalkisalkisalkisalkisdarısı başımıza ...

kızlar benimde doktorum aret bey ilk denememde negatif sonuç aldım 1 mayısta donmuş embriyo transferim oldu ve bugün 9.gün olmasına rağmen kan değerim 84 çıktı hamileyimmm.doktorumu çok seviyorum ve güveniyorum herkese tavsiye ederim merkezde harika çalışanlarda.[/Q

tebrik ederim cnm :sm_cool::sm_cool: inş.sorunsuz bi hamilelik dönemi geçirirsin darısı bütün olmayanlara ve tabiki banada:eek:

slm arkadaşlar istanbul tüp bebek merkezinde yaptıran varmı?? merkez hakkında bilgi verirmisiniz sonuçlarınız pozitif mi??tşk.

canım öncelikle Allah yardımcın olsun...inşallah sende bir an önce hamile kalır ve sağlıklı sıhhatli bebeğini kucağına alırsın....
Benim de doktorum Aret Kamar'dı...inanılmaz pozitif biriydi.....İst tüp bebek merkezi de, çalışanları da bir numaraydı......bende orda tüp bebek tedavisi gördüm....şimdi bebişim neredeyse 4 aylık olacak...Allahım isteyen herkesin yüzünü güldürsün.....
...

arkadaşlar burası kalabalık oluyormu? birde laboratuvarı hakkında bilgisi olan varmı? en çok bunu araştırmak gerekiyor çünkü en önemli kısım laboratuvar... dış görünüş itibariyle büyük bir merkez, herhalde laboratuvarıda gelişmiş teknolojiye sahiptir... Embriyologta çok önemli tabii.. biraz detay sorular oldu ama bilgisi olan varsa sevinirim...

Kızlar bu konuda ben de ilk defa yazayım, benim doktorum dışarıdandı, merkez olarak ist. tüp bebekte yapıyordu, tercih nedenim doktorumdu, ama laboratuvarının ve ekibinin çok iyi olduğunu söylemişti, embriyolog çok önemli, bna da güven telkin etti, çok septik bir insanımdır, ne opuda bir ağrı hissettim ne sonrasında, en ufak lekelenmem bile olmadı Allaha şükür, transfer de çok iyiydi, onsan sonra da öyle pek fazla ağrı, sızı ya da aşırı şişkinlik hissetmedim, sanırım benim bünyemden kaynaklanıyor, şu an 7. günümdeyim ve hamile olmayı umuyorum inşallah, gerçi bugün yaptığım testte 2. çizgi silik pembe çıktı, umutluyum :)

Kızlar bu konuda ben de ilk defa yazayım, benim doktorum dışarıdandı, merkez olarak ist. tüp bebekte yapıyordu, tercih nedenim doktorumdu, ama laboratuvarının ve ekibinin çok iyi olduğunu söylemişti, embriyolog çok önemli, bna da güven telkin etti, çok septik bir insanımdır, ne opuda bir ağrı hissettim ne sonrasında, en ufak lekelenmem bile olmadı Allaha şükür, transfer de çok iyiydi, onsan sonra da öyle pek fazla ağrı, sızı ya da aşırı şişkinlik hissetmedim, sanırım benim bünyemden kaynaklanıyor, şu an 7. günümdeyim ve hamile olmayı umuyorum inşallah, gerçi bugün yaptığım testte 2. çizgi silik pembe çıktı, umutluyum :)

canım öncelikle şunu söylemek istiyorum, ikinci çizgiyi silikte olsa gördüysen, müjdeli haber çok yakın bence... hatta tebrik bile etmek istiyorum seni... hayırlı olsun... darısı başıma ... birde şunu sormak istiyorum benimde doktorum dışarıdan... ismini buradan ya da özele yazabilirmisin... belki aynı doktora gidiyoruz. (benim doktorum M.A.A.)...
sevgiler...

canım öncelikle şunu söylemek istiyorum, ikinci çizgiyi silikte olsa gördüysen, müjdeli haber çok yakın bence... hatta tebrik bile etmek istiyorum seni... hayırlı olsun... darısı başıma ... birde şunu sormak istiyorum benimde doktorum dışarıdan... ismini buradan ya da özele yazabilirmisin... belki aynı doktora gidiyoruz. (benim doktorum M.A.A.)...
sevgiler...

badenurcum sanırım aynı doktor diil, benimki R.A., ama doktorum Aret Bey ve merkez hakkında çok olumlu şeyler söyledi, embriyoloğu faruk bey de alman hastanesinin eski embriyoloğu, ben orada elena hemşireyi de çok sevdim, merkez ben gittiğim zamanlarda çok sakindi, opu işlemim sabah 8 de oldu kimse yoktu, işlemden sonra odaya alıyorlar özel, 2-3 saat dinlenip sonra ayrılıyorsun, benim için ilkti, açıkçası memnun da kaldım, yani keşke şöyle olsaydı dediğim bir olay veya eksiklik yaşamadım. İnşallah p.tesi test için gidicem, aslında test günüm pazara geliyor ama ertesi güne kalıyor işte :) Sen ne zaman başlıyorsun?

X