İbrahim Saraçoğlu -Vajinal Akıntı İçin Soğan Suyu

Elif

Onur Üyesi
Pro Üye
12 Temmuz 2006
34.859
29.774
60
Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu kadınlardaki vaginal akıntıya karşı uygulanacak soğan suyu kürünü anlattı:Vajinal akıntıyı gidermek için soğan suyu kürü :1 orta boy beyaz soğanı ( kırmızı ve mor soğan olmaz ) dörde bölün. önceden kaynatılmış 2 su bardağı klorsuz suya koyarak 5 dakika kaynattıktan sonra içine başka bir şey katmadan öğle ve akşam yemeklerinden önce 1er bardak suyunu için. Kürü 15 gün uygulayıp sonlandırın.Soğan kürünü adet döneminde uygulamanın bir sakıncası yoktur. Ancak, etki bakımından en uygun zaman adet bitiminden en erken 7 gün sonra başlamaktır.Kür uygulandıktan sonra 2. adetinizi görmeden 10 gün önce tekrar 5 gün veya 7 gün bu soğan suyu kürünü uygulamalısınız.Hamile kalmak için bu kürün üzerine kuru incir kürünü uygulamalısınız.
Uyarı: Bu soğan suyu kürünü 15 günden fazla uygulamayın.

Bu kürü uygulamaya başladığınızda 2. - 3. günden itibaren akıntılarınızın çözüldüğünü ve ne kadar fazlalaştığını hayretle göreceksiniz.

Bu kür erken menopoz , çikolata kisti, 3 cm. den küçük miyomlar, adet düzensizliği ve polikistik over şikayeti olan olan bayanlar için de mükemmel bir çözümdür.Yumurtalıklardaki kisti tamamen ortadan kaldırmaktadır.
Uyarı : Sitemizdeki bilgiler paylaşım amaçlıdır.

ya ben de denedim soğan suyu 3 gun içtim adet oldum kanamam çok olunca korktum :KK43: bıraktım ...

cikolata kisti olup da bunu icip faydasini goren var mi?

ben de deneyeceğim ama tadından pek te emin değilim..midem alır mı almaz mı bilmiyorum..

selam arkadaşlar.bu kür gerçekten faydalı.benim arkadaşım bu kür sayesinde hamile kaldı.kendisinde yaklaşık 5 cm büyüklüğünde çikolata kisti vardı ve her ay 15 gün uyguladı ve neticede 4 ay içerisinde rahminde kist namına hiçbirşey kalmamış.doktorlar bile şaşırmışlar.şimdi 4 aylık hamile.tüp bebek yöntemiyle olacağını söylerken doktorlar çocuğunun bu kür sayesinde hemde normal yollarla oldu bebekleri.bende başlayacağım polikistik ovarim için.tadı hiç de kötü değil ve vücutta sarımsak gibi kokuda yapmıyor deneyin muhakkak.rahmimde ki kistler yüzünden ben yakalşık 20 kilo aldım belki bu sayede kilolarımdan da kurtulurum

Arkadaşlar ben 15 gün boyunca hiç aksatmadan yaptım ve de çok faydasını gördüm. Hiç bir şekilde riski yok, soğan suyu zaten ne olabilirki. Tadıda ilk 3-5 gün berbat geliyor daha sonraki günlerde bu tada alışıyorsunuz. Bir su bardağı kadar çıkıyor, tek dikleyişte içmeye çalışın, sağlığınız için değer. Geçmiş olsun ve herkese şifa olsun.

cikolata kisti olup da bunu icip faydasini goren var mi?

Benim 5 milim miyomm olmuştu dr laporaskopiyle alalım dedi beni korkuttu bende ameliyattan 3 gün önce bunu denemeye karar verdim ve inanın mucize..ultrasonda hiçbirşey görünmedi ve ameliyattan kurtuldum:-) içimi biraz zor ama nefes almadan içince gidiyor ve zamanla alışıyorsunuz.

ben de deneyeceğim ama tadından pek te emin değilim..midem alır mı almaz mı bilmiyorum..

Eğer kistin varsa mutlaka denemeni tavsiye ederim ben faydasini gördüm içerken nefes almadan birkerede için zamanlada alışıyorsunuz.Allah şifanızı versin.

Arkadaşlar ben 15 gün boyunca hiç aksatmadan yaptım ve de çok faydasını gördüm. Hiç bir şekilde riski yok, soğan suyu zaten ne olabilirki. Tadıda ilk 3-5 gün berbat geliyor daha sonraki günlerde bu tada alışıyorsunuz. Bir su bardağı kadar çıkıyor, tek dikleyişte içmeye çalışın, sağlığınız için değer. Geçmiş olsun ve herkese şifa olsun.

bu uygulamayı sağlıklı bayanlarda yapmış olsa faydalıdır değil mi? benim de günlük akıntım oluyor az az. soğan kürünü denesem yan tesir yapar mı? ama çok pis kokar o şimdi ya :120:

içine şeker katsak olur mu?

bu uygulamayı sağlıklı bayanlarda yapmış olsa faydalıdır değil mi? benim de günlük akıntım oluyor az az. soğan kürünü denesem yan tesir yapar mı? ama çok pis kokar o şimdi ya :120:

içine şeker katsak olur mu?

Bence sagliklilarda yapabilir cunku bir cok faydasi var, vucuttaki kiri ,pasi,mikroplari vs. atiyor diye biliyorum ben. bi kere denedim tadi cok kotu olunca icemedim. sabahlari hasliyodum ben babama iciriyodum o faydalansin diye:)

ben bu kürü 1 haftadır yapıyorum ama arada 2 günlük kopukluk oldu maalesef :KK43: tadı da bana anlattıkları kadar kötü gelmedi.. hatta sdoğuduktan sonra çok rahat içebiliyorum.. ama ılık ve sıcak arasındayken kokusu biraz rahatsız edici olabilir.. yalnız bende şöyle bir durum oldu ... okuduklarımdan kür uygulanmaya başlandıktan sonra akınıtı fazlalaşmasından bahsetmişler ama bende tam tersi oldu akıntım kesildi :26: bu konuda hakkında bir fikri olan var mı acaba ?

bence akıntının tamamiyle akıp daha sonradan temizlenip bir daha akmaması gerekirdi. öyle değil mi? :44:

yeni başladım bugun adetim 3.günü o bile kesildi tersi olması lazım değilmi ne akıntı ne bişi anlamadım gittti

X