Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Göğüsler küçük karnım kocaman yokmu bi çaresi diyenler paylaşalım

crayziii

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Nisan 2009
20
0
Arkadaşlar doğum yaptım karnım büyüdü çatladı göğüsler aynı kaldı minicik bulduğumuz herşeyi denemeye devammı edelim yoksa kendimizle barışalımmı ne dersiniz paylaşalım

Ilk olarak Allah anali babali büyütmeyi nasip etsin :KK70:D

Valla güzelim ameliyat disinda bir sürü bittkisel cözümler var karni toparlayip siklastirabilecek... De gögüsler icin de bizim yaptigimiz seyleri deneyebilirsin... Topikler altinda var bir sürü degisik fomül kendine göre olani secmekle baslayabilirsin... Karnina gelince forumun diger bölümlerinde bölgesel zayiflama gibi bir bölüm vardi orda belki sana yardim edebilecek arkadaslar bulabilirsin olmadi egzersizlerle basla siklasmasi icin ... :KK70:D

ÇapkiN kız teŞk biliyorum ne nerde sorun çok canımcım toplanmak lazım lbi yerde başım döndü çatlak selülit kıl tüy memişler kaydirigubbakcemile dedimki karışırsa ya çözeriz ya hepten kaybederiz akşamları pehlivan gibi sürüyorum yağlrı memiş yağı selülit yağı sıkılaştırıcı çatlak kremi vs vs bilmem anlatabildimmi

Heheh hayda biree desene xDD Kolay gelsin ozaman sana canim ben bildiklerimi paylasiyim dedim de belki bir faydasi olur diye ;PP

X