2010 Ocak Anneleri bu topicte bulualm....

Bebeğime ...... Almayı Düşünüyorum...

• Ankete Katılan
    304
  • This poll will close: .
anam kaynanm diyor hasta olursun hadi yat kendi bu odada yatıyor uyudu uyanıp uyanıp diyor şimdi tekrar uyanacak ben gidiyım kızlar yarın görüşürük

Ya malesef bir türlü isme karar veremiyoruz. En azından iki isme düşürebildik. Ben Onur istiyorum eşim de Emre. Bakalım hangimiz galip gelecek :) Bu arada iki isim istemiyoruz.

Teşekkür ederim Meltemcim. Bu akşam döndük eve.

Ya ne bileyim işte 12.12 ya ondan herhalde.

Ulker canim anlatsana bizi de bilgilendirirsin. Nasil oldu? Sancin mi geldi? suyun mu geldi? Neler yaptiniz ya?

Kizlar
Ben bu gün gene temizlik yaptim sabaha karsida yoldan misafirim gelecek biraz yatayim.Oglanda ugrastiriyor bi kac gündür beni yorulmusum.Burda kar yagmaya calisiyor yagamiyor her yer buz cok soguk sabahta araba bozuldu bütün gün pozitif gezmeye calistim sinir yapmiyim diye yatip uyuyayim en iyisi.Gecmisi yarin vakit bulursam bakarim artik.

keşke yakın olsaydı saatlermiz
belki karsılasırız
saat 10 da orda olurum ben
belki nst ye sokarsa seni karsılasırız yerimseniben

aa bak o aklıma gelmedi, 36. haftadan itibaren nst olacak demişti, belki alır, acaba onun için ayrıca randevu almak gerekir mi ki? inşallah karşılaşırız o zaman culicim, seni beklerim diyeceğim ama eşim işe yetişmek için muhtemelen acele eder ve beni bırakmadan gitmek istemez, du bakalım inşallah karşılaşırız...

Jjuliett
Sagol canim bakayim ama en son sayfa dedigin neresi?

Jjluiett FEYZAE
Bende sizden beklerken bebis haberlerini arada kac kisi dogurdu :)) Jjuliett Saka bi yana 10 günün kalmis canim ya bu gün yarin ucuracagiz senide demekki.

feyzayı bilmiyorum o doğurur da bu bizim culi, anneolmaktan sonra doğuracak bu gidişle, çocuğu bırakmaya niyeti yok :)))

ne iyi gecesi laptopuda ikizme verdik üff gerimi alsam ne yapsam uykumda yok ne yapcam ben juliii

julluet in tülüyle işi olmaz şarapcı karıı :içelim: içip güzelleşiçek

aa bak o aklıma gelmedi, 36. haftadan itibaren nst olacak demişti, belki alır, acaba onun için ayrıca randevu almak gerekir mi ki? inşallah karşılaşırız o zaman culicim, seni beklerim diyeceğim ama eşim işe yetişmek için muhtemelen acele eder ve beni bırakmadan gitmek istemez, du bakalım inşallah karşılaşırız...

feyzayı bilmiyorum o doğurur da bu bizim culi, anneolmaktan sonra doğuracak bu gidişle, çocuğu bırakmaya niyeti yok :)))

bu gece doğururuz belki kızlar delikafadulden

X