Anket sonuçlarını görüntüle: Bebeğime ...... Almayı Düşünüyorum...

Katılımcı sayısı
303. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • park yatak

125 41.25%

• mobilya sabit beşik (çekmeceli+çekmecesiz)

21 6.93%

• mobilya sallanabilir beşik (çekmeceli+çekmecesiz)

60 19.80%

• sepet

24 7.92%

• büyüyen yatak

33 10.89%

• demir özel yapım beşik

2 0.66%

• bebek odası

75 24.75%

Birden fazla seçeneğe oy verilebilir.
Sayfa: 4375/4978 İlkİlk ... 432543654373437443754376437743854425 ... SonSon
Toplam 49776 adet sonuctan sayfa basi 43,741 ile 43,750 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 2010 Ocak Anneleri bu topicte buluşalım....

1. Konu Sahibi : ndk #43741
    iyi bayramlar arkadaslar.....insallah onumuzdeki bayrami yavrularımızla birlikte geciricez:)))

benbilirim
    benim de beklenen dogıum tarihi 4 ocak insallah hayirlisi ile ocakta gelir.dusunmek istemiyorum ben de

meltem iyi olmana sevindim doguma kadar da boyle sorunsuz gecer insallah
    krizalit sen sirt cantani nerden aldin.ben de sırt alicam buyuk bir ihtimalle

poseidon gefrcekten ruya goren arkadasina inanamıyorum.canim hic dusunme bile...her gorulen ruya gercek olsa.....amana mann ben de cok kotu ruyalar gordum.inan tabirlerine bile bakmiyorum

askito benim bildigim yorulursan erken dogum yapma ihtimalin artaryani oyle duydum.sen onu bunu bosver oyle herkesi dinlememek lazim...

2. Konu Sahibi : ndk #43742
    Giriş tarihi
    Jan 2009
    Alıntı meltem kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    sdsmt
    Gecmis olsun canim bebegin basi midenemi baski yapiyor acaba?

Kizlar iyi geceler ben cikiyorum .
    bilmiyorumki ablacım yaa yanma şikayetim ara ara oluyor ama bulantıya anlam veremedim belki dediğin gibidir.
    sanada iyi geceler...

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 03-08-2014

Hamileliğimin 40. haftası içindeyim.
    Bebeğimi kucağıma almama 5 gün kaldı.

Doğum sürecinde bebeğinizin başı şekillenmiş ve uzamış ise endişelenmenize gerek yoktur. Doğumdan bir kaç gün sonra normal yuvarlak şekline kavuşacaktır. Şekillenme bir güvenlik önlemidir. Doğum sırasında, kasılmalar ve annenin leğen kemiği, bebeğinizin başına zarar vermemesi için kafatası kemikleri dikkatlice birbiri üstüne kayar ve bebeğin kafatasının çapını azaltır ve böylece bebeğin beyninin zarar görmesi önlenir. Bu günlerde ani enerji patlamaları yaşayabilirsiniz.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 3350 gr. - Yaklaşık boyu : 51.2 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Takvimi - Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

3. Konu Sahibi : ndk #43743
    Biz de bugün esimler birlikte temizlik yaptik, sonra da kurban eti yemek icin burdaki tanidiklara gittik, o yüzden ara ara girebildim bugün, Bayramda herkes bayram ziyaretlerindedir heralde.

4. Konu Sahibi : ndk #43744
    seda istifra ediyor mmusun??

5. Konu Sahibi : ndk #43745
    Ogretmenım arkadsım bende sınır oldum zaten.bu arada bebek bakım urunu almadıysan nıvea aldım ben.sırt cantası da hedıye.bayagı uygun gelıyor tek tek almaktansa

6. Konu Sahibi : ndk #43746
    Alıntı Poseidon83 kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    Biz de bugün esimler birlikte temizlik yaptik, sonra da kurban eti yemek icin burdaki tanidiklara gittik, o yüzden ara ara girebildim bugün, Bayramda herkes bayram ziyaretlerindedir heralde.
    BENDE ESIMLE BERABER YAPIYORUM.SAGOLSUN YARDIMCI OLUYOR BANA AMA GORUMCEM OLE COKBILMIS KONUSUNCA ESIMDE DUSUNDU ABLAM 3 TANE DOGURDU TECRUBELIDIR DIYE.BUTUN GUN PCDE OTURMA ARASIRA ORTALIGI TOPARLA DIYOR.AYYY SINIRIMI BOZDU KISKANC KADINNN:dilcikar:

7. Konu Sahibi : ndk #43747
    Giriş tarihi
    Oct 2007
    Alıntı ogretmenim kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    iyi bayramlar arkadaslar.....insallah onumuzdeki bayrami yavrularımızla birlikte geciricez:)))

benbilirim
    benim de beklenen dogıum tarihi 4 ocak insallah hayirlisi ile ocakta gelir.dusunmek istemiyorum ben de

meltem iyi olmana sevindim doguma kadar da boyle sorunsuz gecer insallah
    krizalit sen sirt cantani nerden aldin.ben de sırt alicam buyuk bir ihtimalle

poseidon gefrcekten ruya goren arkadasina inanamıyorum.canim hic dusunme bile...her gorulen ruya gercek olsa.....amana mann ben de cok kotu ruyalar gordum.inan tabirlerine bile bakmiyorum

askito benim bildigim yorulursan erken dogum yapma ihtimalin artaryani oyle duydum.sen onu bunu bosver oyle herkesi dinlememek lazim...
    Hepsiburada.com : LASSIG SIRT BAKIM ÇANTASI - BACKPACK - CRACK OLİVE (YEŞİL) | Anne & Bebek & Çocuk ben bunun lacivertini aldım canım, eşimin de kullanacağını düşünerek...jokerde görmüştüm ama kirazbaby.com dan aldım.

8. Konu Sahibi : ndk #43748
    Alıntı askitom_85 kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    Ogretmenım arkadsım bende sınır oldum zaten.bu arada bebek bakım urunu almadıysan nıvea aldım ben.sırt cantası da hedıye.bayagı uygun gelıyor tek tek almaktansa

saol canim bir incelim.gerci bakım urunlerini hallettik sayilir

9. Konu Sahibi : ndk #43749
    Alıntı askitom_85 kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    BENDE ESIMLE BERABER YAPIYORUM.SAGOLSUN YARDIMCI OLUYOR BANA AMA GORUMCEM OLE COKBILMIS KONUSUNCA ESIMDE DUSUNDU ABLAM 3 TANE DOGURDU TECRUBELIDIR DIYE.BUTUN GUN PCDE OTURMA ARASIRA ORTALIGI TOPARLA DIYOR.AYYY SINIRIMI BOZDU KISKANC KADINNN:dilcikar:
    Bir de insan bu dönemde daha hassas oluyor, esin herzamanki seyleri söylese de daha hassas oldugumuz icin kafamiza takiyoruz galiba. Bu dönemde akraba ve cevrelerinde daha da düsünceli ve dikkatli olmasi lazim ama bizimkiler pek düsünmüyor böyle seyleri.

10. Konu Sahibi : ndk #43750
    Poseıdon neredeyse gorumcemle 1 yıldır konusmuoduk.esıme dedım bugun bayram ara ablanı.barıstırdım hemde bu 2.ncı kez.ama kadına bak dakıka 1 gol 1.bos oturma sureklı hareket et bol bol ıs yap yuruyus falan dıyor.zaten 2 tabak yıksam belım acayıp agrıyor.egılıp kalmakta zorlanıyorum.acaba bebısıme bısıy mı olsun ıstıyor bu kadınnn

Sayfa: 4375/4978 İlkİlk ... 432543654373437443754376437743854425 ... SonSon