2010 Ocak Anneleri bu topicte bulualm....

Bebeğime ...... Almayı Düşünüyorum...

• Ankete Katılan
    304
  • This poll will close: .
iyi bayramlar arkadaslar.....insallah onumuzdeki bayrami yavrularımızla birlikte geciricez:)))

benbilirim
benim de beklenen dogıum tarihi 4 ocak insallah hayirlisi ile ocakta gelir.dusunmek istemiyorum ben de

meltem iyi olmana sevindim doguma kadar da boyle sorunsuz gecer insallah
krizalit sen sirt cantani nerden aldin.ben de sırt alicam buyuk bir ihtimalle

poseidon gefrcekten ruya goren arkadasina inanamıyorum.canim hic dusunme bile...her gorulen ruya gercek olsa.....amana mann ben de cok kotu ruyalar gordum.inan tabirlerine bile bakmiyorum

askito benim bildigim yorulursan erken dogum yapma ihtimalin artaryani oyle duydum.sen onu bunu bosver oyle herkesi dinlememek lazim...

sdsmt
Gecmis olsun canim bebegin basi midenemi baski yapiyor acaba?

Kizlar iyi geceler ben cikiyorum .

bilmiyorumki ablacım yaa yanma şikayetim ara ara oluyor ama bulantıya anlam veremedim belki dediğin gibidir.
sanada iyi geceler...

Biz de bugün esimler birlikte temizlik yaptik, sonra da kurban eti yemek icin burdaki tanidiklara gittik, o yüzden ara ara girebildim bugün, Bayramda herkes bayram ziyaretlerindedir heralde.

Ogretmenım arkadsım bende sınır oldum zaten.bu arada bebek bakım urunu almadıysan nıvea aldım ben.sırt cantası da hedıye.bayagı uygun gelıyor tek tek almaktansa

Biz de bugün esimler birlikte temizlik yaptik, sonra da kurban eti yemek icin burdaki tanidiklara gittik, o yüzden ara ara girebildim bugün, Bayramda herkes bayram ziyaretlerindedir heralde.

BENDE ESIMLE BERABER YAPIYORUM.SAGOLSUN YARDIMCI OLUYOR BANA AMA GORUMCEM OLE COKBILMIS KONUSUNCA ESIMDE DUSUNDU ABLAM 3 TANE DOGURDU TECRUBELIDIR DIYE.BUTUN GUN PCDE OTURMA ARASIRA ORTALIGI TOPARLA DIYOR.AYYY SINIRIMI BOZDU KISKANC KADINNN:dilcikar:

iyi bayramlar arkadaslar.....insallah onumuzdeki bayrami yavrularımızla birlikte geciricez:)))

benbilirim
benim de beklenen dogıum tarihi 4 ocak insallah hayirlisi ile ocakta gelir.dusunmek istemiyorum ben de

meltem iyi olmana sevindim doguma kadar da boyle sorunsuz gecer insallah
krizalit sen sirt cantani nerden aldin.ben de sırt alicam buyuk bir ihtimalle

poseidon gefrcekten ruya goren arkadasina inanamıyorum.canim hic dusunme bile...her gorulen ruya gercek olsa.....amana mann ben de cok kotu ruyalar gordum.inan tabirlerine bile bakmiyorum

askito benim bildigim yorulursan erken dogum yapma ihtimalin artaryani oyle duydum.sen onu bunu bosver oyle herkesi dinlememek lazim...

Hepsiburada.com : LASSIG SIRT BAKIM ÇANTASI - BACKPACK - CRACK OLİVE (YEŞİL) | Anne & Bebek & Çocuk ben bunun lacivertini aldım canım, eşimin de kullanacağını düşünerek...jokerde görmüştüm ama kirazbaby.com dan aldım.

BENDE ESIMLE BERABER YAPIYORUM.SAGOLSUN YARDIMCI OLUYOR BANA AMA GORUMCEM OLE COKBILMIS KONUSUNCA ESIMDE DUSUNDU ABLAM 3 TANE DOGURDU TECRUBELIDIR DIYE.BUTUN GUN PCDE OTURMA ARASIRA ORTALIGI TOPARLA DIYOR.AYYY SINIRIMI BOZDU KISKANC KADINNN:dilcikar:

Bir de insan bu dönemde daha hassas oluyor, esin herzamanki seyleri söylese de daha hassas oldugumuz icin kafamiza takiyoruz galiba. Bu dönemde akraba ve cevrelerinde daha da düsünceli ve dikkatli olmasi lazim ama bizimkiler pek düsünmüyor böyle seyleri.

Poseıdon neredeyse gorumcemle 1 yıldır konusmuoduk.esıme dedım bugun bayram ara ablanı.barıstırdım hemde bu 2.ncı kez.ama kadına bak dakıka 1 gol 1.bos oturma sureklı hareket et bol bol ıs yap yuruyus falan dıyor.zaten 2 tabak yıksam belım acayıp agrıyor.egılıp kalmakta zorlanıyorum.acaba bebısıme bısıy mı olsun ıstıyor bu kadınnn

ama sen hiç durmadan birşeyler yap demişler gibi söylediğin için açıkçası kendi adıma öyle tepki verdim, hiçbir şey yapmadan sürekli pc başında da olma canım, ben ağır iş yapmıyorum ama evin rutin işleri, derlemek toplama yemek bulaşık çay onları ben yapıyorum fakat üst raftan tencere alacağım mesela uzanmıyorum hiç üşenmiyorum eşimi çağırıp ona aldırıyorum, o zaten oradan uzanıp alsam kızar...zevkle yapıyor...ben dip köşe temizlikten bahsetmiştim, eğer sıkıntılı bir gebelik geçirmiyorsan kendini yormayacak kadar hareketin bir zararı olmaz canım.

saol krizalit
ben nike a falan bakmayi dusunuyordum:))ben daha incelemedim gerci de farki bilemedim bu bakım cantalari gercekten bu fiyata degiyor mu??

ama sen hiç durmadan birşeyler yap demişler gibi söylediğin için açıkçası kendi adıma öyle tepki verdim, hiçbir şey yapmadan sürekli pc başında da olma canım, ben ağır iş yapmıyorum ama evin rutin işleri, derlemek toplama yemek bulaşık çay onları ben yapıyorum fakat üst raftan tencere alacağım mesela uzanmıyorum hiç üşenmiyorum eşimi çağırıp ona aldırıyorum, o zaten oradan uzanıp alsam kızar...zevkle yapıyor...ben dip köşe temizlikten bahsetmiştim, eğer sıkıntılı bir gebelik geçirmiyorsan kendini yormayacak kadar hareketin bir zararı olmaz canım.

canım zaten suana kadar bulasık yemek herseyı yapıyorum.arada supurge toz alma banyo tuv.hepsını yapıyorum kımseye ıhtıyac duymadan.camasır az da olsa utu.ama onun bahsettıgı dıp kose falan yanı...canım ne cekerse yapıp yıyorum.

Amaaan bir daha kac defa bebegimiz olcak sanki, valla bebebgim daha saglikli olacaksa karnimda daha fazla duracaksa sürekli yatarim hiic bir is yapmam, keyfini cikarmak lazim bu günlerin

:CüvCüv:

canım zaten suana kadar bulasık yemek herseyı yapıyorum.arada supurge toz alma banyo tuv.hepsını yapıyorum kımseye ıhtıyac duymadan.camasır az da olsa utu.ama onun bahsettıgı dıp kose falan yanı...canım ne cekerse yapıp yıyorum.

eee canim daha ne olsun.icini ferah tut bence sen....

ıtıraf edıyorum ama bazen ınsanın hıcbısıy yapası gelmıyor.tembellıklerımde oldu aslındaÇÇÇ

Ben cikiyorum kizlar yarin sabah kahvaltiya gidicez erken kalkmam gerek. Geceleri uyumakta zorlaniyorum ama simdi kendimi zorlayip uyumam gerek ki sabah kalkabileyim. Hepinize bebislerinizle birlikte rahat uykular... Dogunca uyutmuyorlar zaten.

Sanada arkadasım ıyı geceler.bu arada bende yatayım yavas yavas.ıyı geceler melekler ve annelerı

kızlar gün yaklaştıkça benim bana benzeyen kocamla kafamız iyice karıştı iki müşkülpesent karmakarşık olduk, konu isim tabiiki...aras, barın, babür ve dağhan...gittikçe seçenekler artıyor...bi el atıverin, hepinizin görüşlerini istiyorum, başına hüseyin getirerek bi düşünün hangisi daha hoş geliyor kulağa...?

aras diyorum ben.

benım doğum 7ocak kızlar ocagı görürmüyüm ne dersınız.sizin ocak sonlarımı benım gibi bası olan yokmu.

benimde 6 ocaktı ama dr hayatta beklemez dedi. aralık yanii

X