eski usul düdüklü mü,clipso mu?

cnm bn netlon marka 6lt clıpso gıbı tek tıkla acılıp kapanan aldım dudukluyu ıkı sene hıc kullanamdı mkorkumdan bı gun gırdım mutfaga actım kutusnu kulandım sımdı hepp ocak usutnde cok raht kulanımı okdar paraya gerek yok cnm bence kapaktan ttek tıkla acılan herhangı bırısı olur ama eskı usuller degıl onalrın sapları ısı yalıtmlı degıl acılımı kapalımı cok zor ıns yardımcı olmusumdur nacızane

Çeyizim için bende clipco almayı düşünüyorum bana daha emniyetli ve pratik geliyor diğer düdüklülere nazaran clipso kapaklılar daha çabuk pişiriyor diyede duymuştum ayrıca:kahve:

arkadaşlar ne clipso elan hikaye kenslkle aldanmayın tefal den kmse memnun eil ben evkurda çalıştığm zaman çok problem yaşayn insanlar tanıdım.tefal küçük ev aletlernde iyi.üstün alman teknolojisiyle donatılmş fissler marka düdüklü tavsiye ederim.tefal le hemen hemn aynı fiat.clipsonun çok fazla reklamı var.ben fissler aldım 6 lt inanamıcaksınız belkim ama ıslatmadan koydğum fasulyeyi haşlama işini 7 dkkada yapıoum 10 dkkaya çıkartırsan hamur olup çıkıo aynı şekilde bi brokoli haşlamak 2 dk karnabahar felanda öyle.sitesinden göreblirsinzz.

en cok kullandiğim mutfak aracim diyebilirim clipso icin
herseyden once zamanlayısı sayesinde yemegi unutmuyorum.
ve tabi ki cok daha cabuk pişiyor yemekler --7 dk da fasulye pişiremedim o ayri

Eski tip düdüklü tencerem vardı, geçen yıl bebeğim oldu ek gıdaya geçince buhar sepeti olduğu için Clipso aldım...ınanılmaz kullanışlı ve rahat, yıkaması kolay diğerinde kapak takmak için bir kıvrım vardı temizlemesi bana zor geliyordu. Bunda sebzeleri pişirirken ayrı buhar ayarı var sanki daha sağlıklı oluyor...Ben çok memnunum

bence de kesinlikle tefal clipso. ben çok memnunum. hiç bir tehlikesi yok.içinde buhar varken kendi kendini kilitliyor. rahatlıkla temizleniyor.katlanabilir kulpları sayesinde çok yer işgal etmiyor. buharda pişirme sepeti var sebzeleri harika pişiriyor. tavsiye ederim

Her ikiside :lepi: 2 tane alsan iyi olur lazım oluyo biri clipso diğeri normala.s

Normalini Patlattığım İçin Annem Çeyize Clipso Almış :roflol:

Ama Kullanamam Sanırım korku var hala bende kafamçokkarıştı

Clipsoooo
Tek geçerim... Ama annem de eski usul artık işine yaramaz olunca fissler aldı, ondan da çok memnun....
Ben her yemeği onla yapıyorum neredeyse.. Etler zeytinyağlılar baklagiller.... Maksimum 10 dkda hazır yemek....

bence eski düdüklüüü:lepi:
ben kullanıyorum çokda memnunum 10 dk pişiyo
clipsolu kullananlar hiç memnun değil çok geç pişiriyo diye dert yanıyorlar ...:eek:lmaz:

ben de arzum passione düdüklü tencere kullanıyorum, kolay açılıp kapanıyor, güzel pişiriyor.çok memnunum...

düdüklü aldım öbürüne para vermeye acıdım.... :eek:lmaz:

clipsolar çok rahat arkadaşlar.ben çeyizime hisar aldım.ama daha kullanmadım. kendi evimizede shafer aldık esseden. memnunuz.güzel pişiriyor.açılıp kapanması çok rahat clipsoların

Yalan yok, ben Tefal´dan clipso düsünüyordum ama fiyati cooook fazla geldi..! Annem´de zaten bu eski teknik ile olan düdüklüyü tercih ediyor...patlama riski ve lastik derdi olmadigi icin..!

Netice´de bizde klasik model´den aldik...gayette memnunum..!

Tavsiye edebilirim!

ben evde eski usul dediğiniz düdüklüden kullanıyorum ve çok memnunum..çeyizime de standart düdüklüden alıcam..

bi mağaza satıcına sordum.en iyisi fissler dedi. ama onun da lastiği zor bulunuyor dedi.4 aydır hala bekliyoruz lastik gelcek diye dedi. zor bulunuyormuş lastigi ama 10 yıl dayanıyormuş.
ben fissler istiyorum.eski usul düdüklüyü evde kullanıyoruz,yemeklerin tadı çok yavan. tamamen çelik olması gerekiyormuş kızlar.

çelik tencere setımde duduklude vardı amaben celık duduklunun yemeklerını sevmıyom:eek:lmaz: o yuzden klasık duduklu aldım once mıllet cok korkuttu valla patlar catlar dıye:roflol: ama sımdı memnunum korkmadan yapıyorum yemeklerı :kahve:

X