Kilo aldıran Vitamin Hapı... Bileniniz var mı?

.......ceren.........

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Nisan 2009
164
1
ben kilo aldıran vitamin hapı arıyorum ama henüz bulamadım yanii vitamin hapları var ama kilo aldıran vitamin yok..ben kilo almak istiyorum zayıfım önerilerinizi bekliyorum...sevgiler..a.s.

Benim bildiğim kadarı ile de kilo aldırıcı vitamin hapı yok..Ama iştah açıcı hap ya da şurup alabilirisn tatlım..kaydirigubbakcemile3

Doktora sormuştum, iştah açıcı kilo aldıran şurup ilaç yada vitamin varmıdır diye, fakat böyle bir şeyin olmadığını söyledi, balık yağı ve anemi hapı almıştım, iştahım düzene girdi, açıldı biraz..ama kilo alamadım henüz..Kilo alamamak biraz da psikolojik olabiliyor..
Yan etkileri iştah açmak olan iki şurup biliyorum biri alerji için diğeri mide yanması için fakat kullanmadım, ezcacı doktora danışmadan kullanma demişti, iştah açtığı söyleniyor...

xesinx in dediği şurup (sipraktin veya prakten )iştah açıcı bi şurup fakat çok uyku yapıyo ben kullandım biraz ama uyku yaptığı için bırakmak zorunda kaldım ama iştah açıyo ve kullanan arkadaşlarım kilo aldı

xesinx in dediği şurup (sipraktin veya prakten )iştah açıcı bi şurup fakat çok uyku yapıyo ben kullandım biraz ama uyku yaptığı için bırakmak zorunda kaldım ama iştah açıyo ve kullanan arkadaşlarım kilo aldı

Benim eşimde kullandı bir dönem prakten..İştah açtığı kesin ama arkadaşın dediği gibi akşam olmadan uyuklamaya başlardı şutarafagitti

vitamin hapları kilo aldırmaz ama B grubu vitaminleri,özellikle de B1 vitamini iştah açar,kilo da bu yüzden alınabilir.

teşekkür ederim kızlar önerileriniz için ....aranızda vitamin kilo aldırmaz diyenler var bende biliyorum ama bi umut işte belki tıp okadar ilerlemiştir dedim..:lepi: üstelik benim işim iştah acıcılarla olmaz çünkü benim iştahım gayet acık allaha şükür,herkesten çok ben yemek yiyorum evde inanın sadece metabolizmam hızlı hemen yakıyo kilo yapmıyo bana bu yüzden ben kilo yapan hap arıyorum.yakında son çare depresyon hapı kullanıcam annem kullanıyodu o biçim kilo almıştı :uhm:

yüzümün zayıflığından şikayetçiydim..supradyn kullandım yüzüm görülebilir şekilde kilo aldı..bırakınca eski haline döndü tabi..

Bu sorun bende de var, bekara karı boşamak kolay gelir derler ya buda o hesap... Ye, iç yat.. olmuyor işte... yattığın yerde bile metabolizma çalışıyor ve yediğini yaktırıyor sana.Tamamiyle metabolizma ile alakalı yani... Kimi insanlar için, Kilo vermekten daha zordur kilo almak.
1 gün hafif şeyler yiyim yada öğün atlatıyım hemen 1/2 kilo vermiş oluyorum ...
bu yüzden doktora gittim tahlil şu bu... hepsi normaldi.

omega3 + 15 günde bir protein yapısını arttıran iğne + sabah öğle akşam yemekten 10 dk.önce içilen bi hap ( ismini yazmam yanlış olur diye yazmadım )verdi. doktor gözetimi altında 41 kilo ile başladım 1 ayda 4 kilo aldım şuan 45 kiloyum.. 1 ay daha kullanacakmışım bunu. hedefim 48 / 49 kilo :)

Ben de zayıflıktan ve kilo alamamaktan şikayetçiyim. Oneday Women kullanıyorum. Sabahları kahvaltı ederken alınıyor ve acıktırıyor gerçekten resmen mideniz kazınıyor. Ama elbette doktora gidip yaşa ve boya uygun olanını almak gerekiyor.

kızlar prakten bı alerjı surubu bende kullanıyordum doktorum ogrenınce hemen at onu uzun kullanımda beyınde cıddı hasarlara neden oluyormus bende bıraktım tabı kılo alcam derken baska taraflarımı bozmak ıstemem yani :)

hıc doymak bılmıyordum hep yıyordum bende de uyku yapıyordu ne kadar uyusanda uyandıgında sankı hıc uyumamıs gıbı oluyordum ee okula gıdıyorum calısıyorum ve bı alerjı surubu oldugunu ogrenınce bıraktım

Bu sorun bende de var, bekara karı boşamak kolay gelir derler ya buda o hesap... Ye, iç yat.. olmuyor işte... yattığın yerde bile metabolizma çalışıyor ve yediğini yaktırıyor sana.Tamamiyle metabolizma ile alakalı yani... Kimi insanlar için, Kilo vermekten daha zordur kilo almak.
1 gün hafif şeyler yiyim yada öğün atlatıyım hemen 1/2 kilo vermiş oluyorum ...
bu yüzden doktora gittim tahlil şu bu... hepsi normaldi.

omega3 + 15 günde bir protein yapısını arttıran iğne + sabah öğle akşam yemekten 10 dk.önce içilen bi hap ( ismini yazmam yanlış olur diye yazmadım )verdi. doktor gözetimi altında 41 kilo ile başladım 1 ayda 4 kilo aldım şuan 45 kiloyum.. 1 ay daha kullanacakmışım bunu. hedefim 48 / 49 kilo :)

canım sen kac yasındasın bende de aynı sorun var bıde bunun ıcın hangı doktora gıttın dahılıye falan mı yanı bolum ne

kızlar ben kan surubu kullanıyorum ferplex gunde 1 tane ac karnına ıcıyorum 42 kıloydum suan 50 oldum dahada ıcsem bu rakam yukselcek gıbı o yuzden bıraktım (ıcerıgı kan vıtamın ve demır eksıklıgı ıcın)

X