ok gzel patik-etik modelleri

Meryemce

dost istersen ALLAH yeter
Kayıtlı Üye
10 Haziran 2008
1.249
3
a.s.Arkadaşlar buraya patik ve çetik modelleri ekliyorum a.s.
Hernekadar patiklerin çoğu bana aitse de hiç birini ben örmedim tek yaptığım
resimlerini çekip burada sizinle paylaşmakalkisalkisalkis güzel yorumlarınız beni çok mutlu edecektir :dance:hadi bismillah ilk modeli ekliyorum hihoyyyt
beğenirseniz devamı gelecek:hooray:
27042009088.jpg

canım ben biliyorum bu patiği, yapmışlığım var.. dekoratif patik, dansöz patik gibi adları varmış :)genelde siyah ve beyazını görmuştum ama bu renkte çok hoş olmuş.. yapanın ellerine sağlık. sende gule gule kullan tatlım

canım ben biliyorum bu patiği, yapmışlığım var.. dekoratif patik, dansöz patik gibi adları varmış :)genelde siyah ve beyazını görmuştum ama bu renkte çok hoş olmuş.. yapanın ellerine sağlık. sende gule gule kullan tatlım

a.s.Çoook teşekkür ederim Sersoycuğum:asigim:yorumun bana doping etkisi yaptı:teytey:
böylece bu konunun ilk yorumunu senden almış oldum sağol canıma.s.

a.s.Bu da sevgili Anneciğimin çeyizime ördüğü patiklerden bir tanesi:nazar:
pat0.jpg

ellerine saglik cok güzeller ilki favorim bayildim güle güle giy ayacikklarin sicacik olsuna.s.:nazar:

ay ikiside çok cici, güle güle, iyi günlerde kullan canım :)

ellerine saglik cok güzeller ilki favorim bayildim güle güle giy ayacikklarin sicacik olsuna.s.:nazar:

a.s.Teşekkürler canım:asigim:çok beğendiysem hediye edebilirim sana bende patik gani
:sm_cool:giymeyi pek sevmiyorum :1rolleyes:ama anneciğim sağolsun bir sürü ördü:hooray: giymiyorum bari modellerini yayınlayayım işe yarasın dedima.s.

ablaccımmmm bunlar süper hepsiii bende istiyorum bunlardannnnnnnnnn

:1hug:Canına kurban olsun tatlımyerimsenibenhepsini paketleyip göndereyim sanaa.s.

oyy ablammm eksik olmaaaŞenizŞeniz modellerin süper burdan hariç blog sayfanda var sanırım,maşAllah 3 çocuk + bu işlerr bravooo sanaa :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

oyy ablammm eksik olmaaaŞenizŞeniz modellerin süper burdan hariç blog sayfanda var sanırım,maşAllah 3 çocuk + bu işlerr bravooo sanaa :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:
a.s.Canım çok teşekkür ederim a.s.o kadar güzel yazmışsın ki bende kendimi bişey sandımdelikafadulden*:sm_cool:*delikafadulden*:*

27042009123.jpg

hihoyyyt-----hihoyyyt-----hihoyyyt-----hihoyyyt------hihoyyyt------hihoyyyt-----hihoyyyt-----hihoyyyt----hihoyyyt----hihoyyyt----hihoyyyt-----hihoyyyt-----hihoyyyt
pa9g.jpg

hihoyyyt----hihoyyyt-----hihoyyyt----hihoyyyt----hihoyyyt---hihoyyyt---hihoyyyt---hihoyyyt---hihoyyyt----hihoyyyt---hihoyyyt---hihoyyyt---hihoyyyt---hihoyyyt--hihoyyyt
27042009126z.jpg

X