gebelik kesenizi kaçıncı hafta gördünüz

meraba arkadaslar bende tahmını bır aylık hamıleyım.test yaptım henuz doktora gıtmedım dıs gebelıgı okuyunca bende endıselendım.bebegın kesesı gorunmeyıncemı dıs gebelık oluyor?

evet cnm.normal bi gebelikte kese gözükürmüş ama dış gebelikse kan değerlerin normalde artsa azda artsa kese gözükmüyosa dış gebelik sayılıyomuş sıkı bi kan takibi ve vajinal ultrasondan snr karar veriliyo.benim dış gebelik gibi gözüküyo ama kesinde deil bugun değerimin tam 1500 olduğunu öğrendim ama tahmini bir aylık hamileyim.ultrasonda gözükmedi yine kese.ama ben biraz daha beklemeyi tercih ediyorum çünkü çogu kişi kesesini 5,6,7. haftalarda görmüş.benim henüz 4 haftalık.doktor acele ediyo ama ben 7.ci haftaya kadar bekliycem.herzaman bi umudum var yine gözükmesse ozaman bi çaresine bakarız.hayırlısı allahtan

arkdaşlar bende 6 hafta 4 günlük hamileyim gecen hafta yapılan hcg sonucum 380 di dr hamilelik var dedi fakat keseyi göremedi benim karın ve kasıklarımda ağrı oluyo dış gebelik olabilirmi çok korkuyorum doktora perşembe gidicem lütfen bi bilginiz varsa paylaşın

X