Hamilelikte diş ağrısı !!!

mercan76

kızımın kızkardeşi geliyo
Kayıtlı Üye
25 Kasım 2008
680
1
44
kızlar selamlar ben dün acillik oldum.Dişim çürük olmadığı halde agrı yaptı ve hayatımda böyle birşey görmedim ben resmen bayılacagımı zannettim hormonlar yüzünden dişetlerim şişme yapmış ve teşhis periodantitis Allah razı olsun Özel Atlas Hastanesi Emre beyden rahatladım ama sizlere benden tavsiye hamile kalmadan önce mutlaka diş tedavinizi ve bakımınızı yaptırın hamileyim diye bana cocuk dozu verdiler antibiyotik ama iki gün kabus yaşadım senağlama

kızlar selamlar ben dün acillik oldum.Dişim çürük olmadığı halde agrı yaptı ve hayatımda böyle birşey görmedim ben resmen bayılacagımı zannettim hormonlar yüzünden dişetlerim şişme yapmış ve teşhis periodantitis Allah razı olsun Özel Atlas Hastanesi Emre beyden rahatladım ama sizlere benden tavsiye hamile kalmadan önce mutlaka diş tedavinizi ve bakımınızı yaptırın hamileyim diye bana cocuk dozu verdiler antibiyotik ama iki gün kabus yaşadım senağlama

çok geçmiş olsun canım. diş ağrısı özellikle hamileyken çok kötü oluyor. ve ne kadar dikkat edersen et mutlaka hamileyken yaşanıyor. Allah korusun, feci bir ağrı bilirim.
tekrar geçmiş olsun. a.s.

mrb . aslında ben de hamile olup olmadığımı bilmiyorum ama 1 hafta boyunca damaklarım şişti, dişlerim nasıl acı verdi. yemek bile yedirmedi bana acı.. gerçi ummuyorum ama garip oldum geçen hafta..

ben daha 14 haftalıgım ama diş etlerim mahfooldu resmen hep inme oldu berbat birde agız kokusu basladı.
dişlerim sürekli kanıyo agrı fazla yok ama rahatsız ediyo bu halleri.
doktora gitsem olcak

benim 8 haftalıkken felan bide 20 lik cıkıyo sanmıstım sol yanagım sisti 1 hafta agrıdı ama diş miş cıkmadı heralde bakamadm anlamadm.
geçti gittti bide bu dert cıktı

20 lik dişim ağrıyor arkdaşlar şişti.... ilk hamileliğimde de çok ağrımıştı doktor bişey yapamayız demişti. tütün veya kekik bastır ağrıyan yere diye arkadaşlarımın tavsiyesi oldu ama emin olamadım.. :44:

benimde diş çektirmem gerekebilir?
8 haftalık hamileyim.
of ya ne yapacam:KK43:
dişi çektirmekle de bitmiyor ki.

off kızlar bende 29. haftadayım 3 gündür uyuyamıyorum yiyip içemiyorum artık dayanacak halim kalmadı bu diş ağrrısına çok zor durumdayım nasıl geçicek ne zaman geçicek bilmiyorum başım ve kulağıma vuruyor çok kötü ağrıyor iltihap varmış antibiyotik verdi dktr bide ağrı kesici ama yinede çok ağrıyor doktorlara neredeyse yalvardım ama hiçbişe yapmıyorlar Allahım çok zoor

X