Saç Rengi ve Saç Boyama Bal köpüğü :)))

meldir

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
18 Kasım 2008
1.576
6
kızlar benim saçlarım koyu kumrala yakın 5-6 ay önce röfle yaptırdım ve hiç beğenmedim bir türlü istediğim renk olmadı yıkadıkça düzelir dedi kuaförüm saçlarım yıprandı beyazlaşmıştı artık çok kötü görünüyordu. boyada alerji yapıyor diye bir türlü komple boya yapamıyordum artık her şeyi göze alıp lorael'in yeni çıkan amonyaksız boyalarından aldım :) bal köpüğü nengini sonuç muhteşem çok beğendim tam istediğim renk oldu tabi saçımın rengi çok açık olduğu için tam kapanmadı ama yeniden gölge yaptırmış gibi oldu :sm_cool: yıkandıkça eminim açılacak ve hafif bakır kızılı olacak ama 2. boyamada sonuç daha mükemmel olacak denemek isteyenlere fikir olsun kaydirigubbakcemile3
benim saçımda tam bal rengi oldu kutunun üstündeki resimle aynı bu arada boyayı karıştırınca içindeki simleri fark edeceksiniz ışıl ışıl bir boya ben çok sevdim kaydirigubbakcemile2

kızlar benim saçlarım koyu kumrala yakın 5-6 ay önce röfle yaptırdım ve hiç beğenmedim bir türlü istediğim renk olmadı yıkadıkça düzelir dedi kuaförüm saçlarım yıprandı beyazlaşmıştı artık çok kötü görünüyordu. boyada alerji yapıyor diye bir türlü komple boya yapamıyordum artık her şeyi göze alıp lorael'in yeni çıkan amonyaksız boyalarından aldım :) bal köpüğü nengini sonuç muhteşem çok beğendim tam istediğim renk oldu tabi saçımın rengi çok açık olduğu için tam kapanmadı ama yeniden gölge yaptırmış gibi oldu :sm_cool: yıkandıkça eminim açılacak ve hafif bakır kızılı olacak ama 2. boyamada sonuç daha mükemmel olacak denemek isteyenlere fikir olsun kaydirigubbakcemile3
benim saçımda tam bal rengi oldu kutunun üstündeki resimle aynı bu arada boyayı karıştırınca içindeki simleri fark edeceksiniz ışıl ışıl bir boya ben çok sevdim kaydirigubbakcemile2

cnm resmini koysan bizde görsek :dance:

bende hep bal köpüğü bisküvi rengi kahve köpüğü falan istemişimdir ama olmayınca tuuruncumtrak karamel renklere döndüm tabi ben sürekli deişik saç istediğim için bi gün onu beğeniyorum bi gün bunu :KK70: ama tam bnm istediğim renk bal köpüğü olmaz sanırım hani bazı sarı renkli olanların dip boyalarına açık bi karamel gibi bi renge boyuyolar yada önce ona bayayıp röfle yapıolar bayılıyorum o renge

kızlar bende saçlarımı bal rengi boyamak istiyorum ama yardıma ihtiyacım var.saçımın şu anki rengi kahverengi boyalı.palette renk açıcısını okudum burda ondan alcam sanırım ama acaba açarmı şöyle koyu da olsa bal rengi boyayabilirmiyim üzerine?kesinlikle kuaföre gitmek istemiyorum daha önce saçlarımı yaktılar uzun süredirde kahverengi çokkkk sıkıldım kurtulmak istiyorum bu renkten.okuyan arkadaşlar lütfen acil akıl verin bana lütfensenağlama

Son düzenleme:
bu arada az önce resimlere bakarken istediğim tonların ulaşamadığım karamel başlığı altında olduğunu gördüm.ikinci ve dördüncü resim bal rengi tonları diilmi arkadaşlarkafamçokkarıştı:çok üzgünüm: yoksa yanlış yere mi yazdım sorumu?kimsenin fikri yok mu kızlarbenneyaptımki

X