Saç Rengi ve Saç Boyama Nazlı Tolganın saç rengi?

cicoss

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Haziran 2007
56
0

Nazlı Tolganın saç rengini bilen var mı? Çok hoşuma gidiyor... a.s

benimde cok hosuma gidiyo sclarının rengi. ne renk acaba bnde cok merk edıyorum:)

muhteşem bir renk nasıl tatlı bir ton bende bayılıyorum ama tutturmak çok zor:sinifsinif:

Kimsenin fikri yok galiba??
Ben de o renge boyatmayı düşünüyorum, ama kuaföre nasıl anlatıcam, bilemiyorum :26:

Eveeet,dehşet güzel bir renk bende çok beğeniyorum açık kumral gibi duruşu var acaba ne sonucu elde edilmiş bir renk !

kızlar oncelıkle kahve degıl orası kesın.. kumral tonlarında bır sac cok tatlı bır rengı var.
bende roflemden donersem oncelıkle bu rengı kullanmak ıstıyorum makyajıyla kaslarını da boyamıs olmasııyla cok tatlı bır goruntu verıyor bu renk... ara ara ton farkı olabılıyor saclarında yanı bazen dorelıge donup bazen kullu kullanabılıyor ama kullandıgı renk genelde aynı renkler.. ben kullu olanını cok begenıyorum yanı 2 resımdekı tonu.. tam tonunu bılebılırsem bende sonra uygulamak ıstıyorum bu sacı..
sacında ısıltılar var ama bence onlar onceden acılmıs sacın uzerıne boya uygulanmıs da boya akınca allttan acık renkler cıkmasıyla verılen bır ısıltı gıbı yada bunu golge yaptırarak kendı saglamıs...

nazlı tolganın bir röportajını okumuştum sac rengi kendi rengiymiş boya yokmuş,herkes boya sanıyor ama boya değil felan demiş ne kadar doğru bilemem tabi:76:

bende kendi saci oldugu kanatindeyim
benimde sacim burenkte sadece üstüne hafif röfle yapilmis
cünkü boya olsa belli olurdu tam rengi dogal odugu iicn kimse bisey diyemio tam bende kendi rengimin üzerine badem sarisini araara verdiircem sanirim olur :KK66:))))))

X