Güneş Kremleri Sebamed Gne Kremi

Güneş kremleri, bronzlaşma
ya sivilce yaptı sanki bende bu marka. başka önerebileceginiz bir marka var mı kızlar

Şimdi ben yüzüm hem bronzlaşsın istiorum hem çillerim çıkmasın istiyorum :KK43: şimdi güneş kremleri koruyor yüksek faktör sürünce yüzüm bronzlaşmıyor.. Bu sebamed i kullanırsam yüzüm yanar mı ?

arkadaşlar ben raoctanne kullanıyorum 6.aydayım ama bi etkisini görmedim henüz dr güneş koruyucu kullanmamı söyledi siz hangisini önerirsiniz?? yağsız ve beyazlaştırmayan olsun tabi. eczacım bana sırayla 1.sebamed 2.capportone 3.solecrin 4.innova 50 spf likler önerdi.sizin önerilerinizi bekliyorum şimdiden çok tşkrrl kafamçokkarıştı

arkadaşlar mrb sebamed spf 50 kullanmayı düşünüyorum da kullandıysanız beyazlık parlama filan yaptımı kullanımı kolaymı gerçekten yağsız ve beyazlık bırakmıyomu bi aydınlatırsanız çok mutlu olurum bide selin_hl arkadasım teyzeniz dermatologmus sebamed öneriyormus ama benim cildi asırı hassas hemen kızarıyo sizce sebamed bana uygun olurmu yuzum hem yaglı hem pul pul dökülüyo farkındayım cok konustum ama kafam cok karısık koruyucular hakkında bilgi varirseniz çok mutlu olurum simdiden tesekkürler

selin mrb ben bu siteye yenı katıldım benim cok problemli bi cildim var sivilce kızarıklık gözenek hassaslık anlıcan ne ararsan var suratımda ben sivilcelerim icn roaccutanne kullanıyorum ve doktorum günes koruyucu olarak hamilton die bisey önerdi ama ben sebamedi daha güvenilir buluyorum bunu kullanmayı düsünüyorum ama parlamasından beyazlatmasından ve sürerken cildimi soymasından cok korkuyorum senin doktor teyzen de önerdigine gore icim rahatladı ama sen yinede ci cvp verirsen cok mutlu olurum parlama beyazlatma filan yapıyomu hassas ciltte sorun yapıyomu gercekten kafam cok karısık yardımını bekliyorum simdiden tesekkürler

ben 20 faktörlüsünü kullandım bi haftada bile hiç acı çekmeden çok tatlı bi bronzluk elde ettim ki beyaz tenliyim:)

ben vichy nin 50 faktörlügü kullaniyorum ama gecen sene kuzenimle degistik gerci o 45 faktördü ama ben pek memun kalmadim..belkide hic kullanmadigimdan bilmiyorum

Sebamed'i tavsiye üzerine almıştım,sivilcesiz cildimde sivilce çıkardı hemde hergün kullanmıyor olmama rağmen,
Bence çok yağlı iyi koruyan ama daha hafif birşeyler bulmam lazım...Ben memnun değilim..mirmirmirmir

bende sebamed 50+ kullanıyorum. beyaz tenliyim,sivilce sorunum var zaten,bak şimdi korktum ha :dilcikar: :ecrin_bebek:

evet geRcekten yaqLı ve teRletio yüzü
güneşte
ama 50 45 faktörLük oLanlarıda
vaR
onLar yaqLı
değiL deRi emiyo yani çok çok rahat oLuyor
ama tabi 45 tL gibi bir fiyatı var
ama deqeR benCe bu yaz onDan aLıcam..

Şimdi ben yüzüm hem bronzlaşsın istiorum hem çillerim çıkmasın istiyorum :KK43: şimdi güneş kremleri koruyor yüksek faktör sürünce yüzüm bronzlaşmıyor.. Bu sebamed i kullanırsam yüzüm yanar mı ?

vet canım aynı pRobLem bnde de vaR.
çilliyim bnDe ve beyazLatıcı kLLanıcam yazında ço beyaz kaLmamak için
çok hafif bi bronzLuk saqLamak istiyorum.
ama güneş kremiyle olmuyor.
sebamed yakmıor.
kakao yaqı kullanıp güneş kremiyle bronzLassam çillerim koyulasırmı onun cevabını arı
yorum ama daha kmseden yaRdım alamadım :KK43:

koruyup , bronzlaştırsın istiyorum hemde 4 günlük tatil sürem var:KK43:(( peki nasıl en kısa zamanda sağlıklı bronzluk elde edilir bir bilen var mı beyaz tenliyim:KK43:(((((

koruyup , bronzlaştırsın istiyorum hemde 4 günlük tatil sürem var:KK43:(( peki nasıl en kısa zamanda sağlıklı bronzluk elde edilir bir bilen var mı beyaz tenliyim:KK43:(((((

bn de aRtık beyazLamak değiL bronzLuk istiyorum
başka türLü kurtuLamıcam en azından çillerim beLLi oLmıcak lütfen biri yardım etsnnn

Dermatolog anneme çilleri için Sebamed 30+ önermişti. Tabi annem bakım yapma meselesine inanmadığı için hiç kullanmadı. =)

Bronzluk sağlamak için uğraşmak ve havuç, hindistan cevizi, kakaolu ürünler kullanmak güneşin etkilerini arttırdığı için egzama benzeri rahatsızlıklara neden oluyor. Cildinizin dengesini bozmayın bence. Havucu sürmek yerine yiyin. ılla ki ürün kullanacaksanız koruma faktörlü bronzlaştırıcıyı tercih edin. Unutmayın ki bronzlaşmak dna hasarının bir belirtisi olarak görülüyor. Bir de güneşten koruyucu ürünlerin büyük çoğunluğunu iki saatte bir yeniden sürmeniz gerekiyor.

kızlar bende iamire gidecegim 10 aylık kızım var yüzü süt beyaz güneste yansın istemiyorum 30 faktörlük cocuk gnes kremleri var uygun olurmu sizce alsam

Çocuk için kullanacağınız üründe paraben ve türevleri, ETHYL HEXYL METOXY CıNNAMATE olmamasına dikkat edin ve koruma faktörünü çocuğunuzun cildini analiz ettirip seçin. Gereksiz yüksek koruma faktörünün de çeşitli zararları var.

X