Güneş Kremleri Sebamed Gne Kremi

Güneş kremleri, bronzlaşma
bende kullandım bi ara güzel bence yaa ..zaten sebamed iyi bir marka ..
bence bunu kullan bi olmadı daha kapsamlı bişiler istersen eczanelerde farklı markalarda var cnm

canm benm teyzem dermatolog hastanede de cilt doktoru olarak çalışıyor ve sadece sebamedin ürünlerini kullanıyor bana da sürekli onun ürünlerinden getiyor hastaları soruyormuş ne kullanıyorsunuz da cildinizde hiç leke yok diye meğerse yaz kış dışarı çıkmadan sebamedin güneş kremini sürüyormuş ben de yeni öğrendim kullanmaya başladım

sebamed in hangi güneş kremini tavsiye ediyorsunuz.tam olarak isim yazarmısınız.kAç faktör ...

gerçekten çok güzel bi ürün bende sadece sebametin ürünlerini kullanıyorum çok memnunum
benimki 28 faktör!

Oğluma hamileyken gittiğimiz tatilde sebamed 28 faktör kullanmıştım.Hayatımda hiç o kadar sağlıklı bronzlaştığımı hatırlamıyorum.Yüzüm dahil hiçbir yerimde leke (hamilelik lekeleri) oluşmadığı gibi,soyulmadan da çok güzel bronzlaşmıştım..O günden beride hep sebamedle güneşlenirim...

dermotolog tavsiyesiyle 50 faktör sebamed kullanıyorum gayet iyi

Denemedim ama sebamed kullananların çoğu genelde memnun araştırmıştım bir ara alayım diye ama daha sonra vazgeçmiştim.

Önce 45 faktör losyonunu kullanıyodum sebamedin, ama cildim biraz kuru losyon yetmedi. Şimdi 28 faktör kremini kullanıyorum nemlendirici niyetine, çok memnunum.

Sebamed burada satılmadığından bu yazın Türkiyeden alacağım inşallah.
Yüz için olanı hangisi adı nedir ?

Teşekkürler

50 faktorlusunu kullanıyorum ama kızlar lapa gibi sürmeyin çok oluyor yağlı duruyor
birde sürdükten 15-20 dk sonra dsarı çıkmalısınz kı etkisini göstersin

bayadır kullandım arkadaşlar 30 faktörlüyü.mükemmel koruma!!
annmler bile
eskiden çillerin koyu koyuydu uzaktan bile far ediliyodu
şimdi hiç koyulaşma yok sanki azalmş gibi diyor.
gerçekten çok güzel koruyorr hepinize tavsiye ederim
ama yüzü parlatıyor onun için iiyice yedirilmesini bekleyin yani 10-20 dk önceden sürün..

Forever Living'in 30 Faktör Aleo Veralı çok hoş bir bitkisel güneş kremi var. ıçerisindeki Aloe Vera sayesinde cilde bakımda sağlıyor. Nemlendirici özelliği de var, hem de vıcık vıcık yağlılık hissi vermiyor.
Üstelik fiyatı da uygun.

Güneş yanıkları içinde saf aloe vera kremini tavsiye ederim.

kuru cildi olan varsa kesinlikle sebamedi öneririm birde sürdükten sonra cildim ayrı bir güzel görünüyor bakımlı gibi yani

X