Göz Makyajı Kızlar kirpik ektireceğim, önerilerinizi bekliyorum...

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

Law__

Yüz,gez,oku,izle,dans et👌
Kayıtlı Üye
12 Şubat 2009
3.122
1.706
35
kıssslar aranızda daha önceden kirpik ektiren yada bu konuda bilgisi olan var mı?kirpik ektirmek istiyorum fakat bu konuda cok yi bilgi sahibi degilim.hangi türünü kullansam daha saglıklı olur?bakımı zor mudur?

ben ektırdım nısanım ıcın gayet hos oluyoo sanırım 40 ytl vermıstım ama 4 gun anca kalıyoo...sekıllerı bozuluyooo plastık oldugu ıcın sımdı ıse kendım tek tek takılanlardan kırpık aldım bıde yapıstırıcısını..makyaj yapmadan once uc kısımlara 3 tane fılan eklıyorum super oluyoo kımse farketmedı bıleee ama herkez bayıldıgını soluyoooo hemde hıc ugrastırmıyoo vazgecılmezım oldu anlayacagın aksam eve geldıgımde makyajımı cıkarırken cıkıyo zaten ...fıyatıda uygun 5 ytl fılandı ıcınde 60 tane fılan var boy boy bence dene derım..

ben ektırdım nısanım ıcın gayet hos oluyoo sanırım 40 ytl vermıstım ama 4 gun anca kalıyoo...sekıllerı bozuluyooo plastık oldugu ıcın sımdı ıse kendım tek tek takılanlardan kırpık aldım bıde yapıstırıcısını..makyaj yapmadan once uc kısımlara 3 tane fılan eklıyorum super oluyoo kımse farketmedı bıleee ama herkez bayıldıgını soluyoooo hemde hıc ugrastırmıyoo vazgecılmezım oldu anlayacagın aksam eve geldıgımde makyajımı cıkarırken cıkıyo zaten ...fıyatıda uygun 5 ytl fılandı ıcınde 60 tane fılan var boy boy bence dene derım..

canım markası ne?peki senin gercek kirpiklerine zarar oluyomu yani döküyo mu?

kirpiklerin kısa ise hint yağı kullan uzat derim herseyin doğalı güzel ya ama memnun kalan arkadaşlar wardır kesinlikle

canım markası ne?peki senin gercek kirpiklerine zarar oluyomu yani döküyo mu?

hayır tatlım hıc bır zararı olmuyor markası hangısı olursa olsun farketmez ama yapıstırıcısını ayrı almıstım...halada onu kullanıyorum sıyah bı yapıstırıcı...

ya ben de aldım yapıştırıcı yok bu böyle dediler yapıştırıcısız olmadı düşüp duruyor düğünümde takacam ben acaba bu yapıştırıcı nerde satılıyor kirpik aldığım yerde yoktu böyle yapıştırıyorlar dediler anlamadım nerden bulurum acep

ektirmeyin bence cunki annemin bir arkadasi ektirmisti sonra kendi kirpikleri dokulmustu

X