Göz Çevresi Bakımı Kirpikleri uzatmak iin

onerileriniz icin tesekkurler denicem badem yagi bi ise yaramiyor ama kaslarima suruyorum gercekte kıl cikariyor. bos alanlarina surdum suan baya bi dolgunlasti

bende bir ay kadar kullandım,kirpiklerim sağlıklı görünüyodu ama pek faydasını görmedim ben,bıraktım sonra

bende lise zamanlarında kullandım ama hiçbir işe yaramadı hatta göze kaçtımı acayip derecede yanma ve bulanıklık yapıyor

ben acı badem yağı kullandım kirpiklrim için kulak çöpüne damlatıp kirpiklrime sürdüm gece yatmadan öne ve kirpiklerim uzadı :lepi: tatlı saç için acı kirpik ve kaş içinmiş aktar bana öle dedi

arkadaslar bende kipriklerim uzun ve siyah sekilde belirgin olsun istiyorum suan bir haftadir zeytin yagi kullaniyorum insallah ise yarar ve kaslarim ön taraflar arkalara göre cok seyrek ve tam siyahdegil acaba cikmasi icin ne kullana bilirim bilgisi olan varmi tesekürler

Kaşlar için kesinlikle E vitamini bire bir iyi geliyor.Vitamin amaçlı selenyum E (hap şeklinde) alıp kullandım.1 ayda kaşlarım inanılmaz hızlı bir şekilde hem gürleşti hem de siyahlaştı.Hapı 2 ay kullandım.Ancak E vitamini vücuttaki diğer bölgelerdeki kılları da malesef kuvvetlendirdi.Onun için hapa devam edemedim.

badem yağından fayda görmeyen yorumlara şaşırdım.kaşdaki seyrelmeleri we kopmaları gerçekten engelliyor.kirpiktede kişisine göre değişiyor ama yüzde doksan kirpiktede uzama yapıyor bende 10 gün düzenli olarak kullandım we faydasını gördüm (tatlı badem).göz altı morluklarını da düzeltiyor çoğu kişide ama bende çok belirgin bi değişiklik yapmadı( he bi de duştan önce saçınıza sürüp 20 dk bekletip yıkadığınızda saçı çabuk uzatıyor) konuyla ilgili değil ama dipnot olarak söyliyim dedim =)

badem yagi benim kaslarimda kismen de olsa ise yaradi ama kirpiklerimde hic yaramadi valla

Hint yağı ile badem yağını karıştırıp 15 gün boyunca kirpiklerime kullandım ve hiçbir işe yaramadı.

badem yağını bir hafta falan düzenli olarak kullandığımda uzadığını farkettim gerçekten..hergün sürmek zor geldi bıraktım bu aralar =)

arkadaşlar bende badağın dibinde kalan koyu demli çayın kulak çöpüyle kirpiklere sürüldüğünde uzattığını duymuştum.zaten çok çay içenlerin saçı hızlı uzuyormuş.ben denemedim ama denemeyi düşünüyorum.

Hint yağı ile badem yağını karıştırıp 15 gün boyunca kirpiklerime kullandım ve hiçbir işe yaramadı.

Canım aynı şeyi ben yaptım.Dediğin gibi hiçbirşeye yaramadı.Sonradan sadece hint yağı sürdüm.İşe yaradığını farkettim.Kişiye göre değişiyor sanırım.Bir de bunu dene istersen.1haftdır uyguluyorum...

Kızlar mrb. benin kirpiklerimle ilgili hiçbir sorunun yoktu kirpiklerim çok gür deildi ama rahatsız edeci bir durumuda yoktu tamamen göz makyajı temizlemek amaçlı aldığım innova çift bazlı göz makyaj temizliyicisinden sonra gürleşmeye başladı hemde gözle görünür bir gürleşme oldu.tabii ben her akşam mutlaka göz makyajımı silidiğim için düzenli kullandım.bunu söylemek istedim belki bir yararı olur.

kızlar bosphorus kaş ve kirpik bakım yağı varmış bi sitede okudum kullanan bi kişi memnundu buraya adresini yazım isteyen bi bakıversin =)

♥ Vespa GirL Make Up ♥: Bosphorus Kaş ve Kirpik Bakım Yağı[/url]

link verdiğin sitedeki besleyicinin içeriğine baktım da aynısını kullanıyorum, markası farklı sadece. ankarada olanlar bilir sgm den almıştım ben o zaman, şimdi mağazanın ismi değişti ama hala satılıyor olabilir, hatırladığım kadarıyla da pahalı birşey değildi.
hem kaşlarım hem kirpiklerim için kullanıyorum, fakat kaşlarım çok az ve açık renk, kirpiklerim de sarı ve kısa, benim sonuç almam zor sanırım.. fisfisfis

X