Göz Çevresi Bakımı Kirpikleri uzatmak iin

Bu arada ilk uyguladigimda kirpiklerimde dokulme oldu su an durdu. Uzadi ve gurlesti. Arkadaslar inanin denedigim icin bilgilendiriyorum sizi. Eminim sizde de cok ise yarayacaktir.

Ben 1 hafta gibi bir süre zarfında ''dermosoft kaş ve kirpik bakım yağını '' kullanıyorum. İşe yaradı kiprik oluşumlarım başladı. Şiddetle tavsiye ederim. Bütün aktarlarda bulabilirsiniz. Zaten siz kiprik ve kaşlarınız için bir ürün istediğinizde direk onu veriyorlar :) Bu ürünü hala kullanmaya devam ediyorum alt kipriklerimde uzadı birazcık

ben kaş ve kirpiklerim için LR DELUXE SERUM kullanıyoum sağlık bakanlığından dermatest onaylı %65 kadar uzama yapıyor

Merhaba arkadaşlar
Bende LR Deluxe Lash Serum kullanmaya başladım ..Düzenli kullanamadim 1 hafta oldu kullanmaya başlayalı...Gelişmeleri yazarım ...Dermantes onaylı bir ürün...Kullanan blog yazarları var ...Ayrıca kullanan arkadaşlar çok memnun kalmışlar...LR ürünlerine üyeyim ürünler çok kaliteli aloe vefalı..% 40 kar ile üyelik avantajıyla Lash Serum siparişi vermiştim kampanyali 2 tane aldım...LR ürünlerine üye olmak isterseniz bana ulaşabilirsiniz
Teşekkürler

Ben bi ara badem yagini kullandim bi faydasini gormedim ama simdi hint yagini haftada bir iki kere sürüyorum yavas yavas uzuyor iyi geliyor zeyitinyagida cok iyi geliyor onuda kullaniyorum bide hint yagi cok yakiyo zeyitinyagi daha iyi gibi

slm kızlar benim aslında kirpik uzatmak gibi bi derdim yoktu bundan 1 yıl önce saçlarım için priorin tablet kullandım bi kutu bitince kirpiklerimin uzadığını hissettim annemde aynı şeyi söyledi ve çok hoşuma gitti bu sene de aklıma geldikçe boş bi rimel kutusuna koyduğum zeytinyağını rimel sürer gibi sürüyorum sonuç gerçekten güzell ben sarışın olduğum için kirpiklerim belli olmuyordu ama şimdi takma gibi durmasına az kaldı zeytinyağini tavsiye ederimhihoyyyt:lepi::lepi:

Canim ama gözleri yakmıyor mu zeytinyağı?

Bende zeytinyağı kullandım. Badem yağı kullandım ama onu az kullandım. Şimdi ceviz yağı sürüyorum. Benim gibi kirpikleri sayılır olup arasında bissürü boşluklar olan bi cm kadarcık kirpiklere sahip birinde farkı görmemek elde değil. Hem uzadı hem sıklaştı çoğaldı. Baya uzadı hem de ya

hint yağı gerçekten işe yarıyor. zaten yumuşacık yapıyor. ben yatmadan sürüyor sabah baya yumuşamış oluyor

Hint yağı ile hindistan cevizi yağı aynı şeymi?bende himdistan cevizi yağı var.saçım için almıştım.kirpikleri besliyorsa kirpiklerime de süreyim.

X