Kondisyon bisikletinin faydasını gören var mı?

2sekerli

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Ocak 2009
40
0
6 ay önce sezeryanla doğum yaptım. 12 kilo verdim ama daha vermem gereken 9 kilom var. Fazla kilolar için kondisyon bisikleti almayı düşünüyorum. Bu konuda bilgi ve önerisi olan var mı ? Daha doğrusu faydasını gören var mı ? Aslında ev tipi yürüme bandı düşünmüştüm ama onlar çok pahalı. Şimdiden teşekkürler.

ben de geçen sene kondisyon bisikleti almayı düşünüyordum. pilates hocama danıştım ama bana önermedi. basen yapıyor bisiklet dedi. onun yerine hızlı adımlarla yürü dedi. ben de vazgeçtim. ayrıca kullanıp da memnun kalan hiç duymadım. bir kaç arkadaşımın evinde var ve hiç kullanmadıklarını soyluyorlar. kimi balkona atmış kimi kilere. sen de açık havada yurusene bebeğini arabasına koyup. havalar da ısınıyo :dance:

benim ark da aldı bi hafta kullandı sonra attı ardiyesine hiçte memnun kalmadı...
bencede koy bebişini arabasına hergün yürü en iyisi bu bence...

ben de geçen sene kondisyon bisikleti almayı düşünüyordum. pilates hocama danıştım ama bana önermedi. basen yapıyor bisiklet dedi. onun yerine hızlı adımlarla yürü dedi. ben de vazgeçtim. ayrıca kullanıp da memnun kalan hiç duymadım. bir kaç arkadaşımın evinde var ve hiç kullanmadıklarını soyluyorlar. kimi balkona atmış kimi kilere. sen de açık havada yurusene bebeğini arabasına koyup. havalar da ısınıyo :dance:

Benzer şeyleri bende duydum , o yüzden tereddütlerim vardı. Galiba da doğrusu düzenli yürüyüş. İlginiz için teşekküer ediyorum.

benim ark da aldı bi hafta kullandı sonra attı ardiyesine hiçte memnun kalmadı...
bencede koy bebişini arabasına hergün yürü en iyisi bu bence...

Ya aslında en doğrusu yürüyüş ama nedense düzenli yapacağıma inanmıyorum. Hani işte giyin , çocuğu hazırla, arabayı indir falan , zor geliyor. Oysa o şekilde kilo daha kolay verilir tabii ki. BU sabahtan itibaren yemeyi de azalttım. Sabah kahvaltısında ekmekten hariç hiç ekmek yemeyeceğim. Kısacası sıkı bir diyet ve yürüyüşle kiloları vermeye çalışacağım. Bakalım iki haftaya kadar kaç kilo vereceğim. Karalıyım ve de heyecanlıyım.

canım ben yurt dışındayken dikkatimi çekti kadınlar parklarda ellerinde bebek arabasıyla koşu yapıyorlardı. çekmişler eşofmanları bebek arabasıyla koşturuyolardı :roflol: yurumek daha kolay

X