Bana Annenizi anlatın...

annem sevgisini pek belli etmez açıkca seviyorum demez ama bakışından bi sözünden anlarım sevgisini :KK16: tombişim diyip severim onu sanki o benim kızım gibi :KK1: bazen kızarım küserim ama annem sen hep haklısındır seni dinlemediğimde hep pişman olurum biliyorum iyiki varsın annem iyiki benim annemsin :KK16:

Annemmm.. Annemi anlatmaya hiç bir dilin kelimeleri yetmez. Kimse için kötülük düşünmez, kimsenin kötülük düşünebileceğini de düşünmez canım benim. Çocukları için elinden geleni değil elinden gelenin fazlasını yapar. O kadar hastalığı varken bile hala bize birşeyler yapabilmek için çalışır. Bu sene mezunum inşallah annem. Yormayacağım seni bırak işi evinin sultanı ol. Sen istemeden ben senin herşeyini alırım. Bilirim evladından bile isteyemezsin. Kurban olurum ben sana:KK70:

Annem

Değerli bütün sözcüklerin sahibi anlami tek karsiligi

Annem bana hep askimin meyvesi der çocukluğumda gençliğinde hic anlayamadim annenin değerini hic bilemedim evlenince anladimki beni karsiliksiz sonsuz seven tek kişi annemmis

Ailemizin neşe kaynagi gülümseme sebebim koruyucu meleğim kuzum bitanem o benim

Geçenlerde benim için yaptigi foto albumume baktim annemn gozleri bebekligimden evliliğime kadar her fotoda benim üzerimde gözleri her adimimda her hareketimde yanimda canim annem.

Gün gelecek beni terkederek sonsuzluğa gidecek DİE korkularim cokk allahim ona uzun omur versin

Annemi çok seviyorum..

Herkesin annesi kendine özel sen benim özelimsin annem o sıcacık bakışın tüm dünyaya bedel sensizlik düşüncesi bir saniye aklıma düşse kabuslar görürüm bir ömür hep yanımda ol :KK16:

Annemmmm... Dünyanın en güzel annesi..Evlatları için herşeyi yapan hayatını evlatlarına adamış bir fedakar o..Hala daha küçücük bebeğiymişim gibi davranır bana...Hergün arayıp kuşum nasılsın demesi içimi sıcacık yapar..Canım benim sen olmasan hep bi yanımız eksik kalırdı Allah başımızdan eksik etmesin..İnşallah senin gibi bir anne olabilirim bende...

Annem bitanem yine unutmamışsın beni dünyaya getirdiğin günü,doğduğum günü...
ALLAH'A ne kadar çook şükretsem azdır sizin gibi ailem olduğu için ...

öyle şanslıyım ki senin kızın olduğum için senin gibi dünyalar tatlısı ,melek gibi bi annem olduğu için ...
bazen gereksiz sinirlenip kırıyorum seni özür dilerim annem...ama sen her defasında affediyosun beni:KK14: annelik bu sanırım

evladına kızamamak, küsememek ....her zaman arkadaş gibi oldun benimle her sıkıntımı, her derdimi paylaştın o en üzgün olduğum günde:KK43::KK43: benimle beraber ağladın..
kaç yaşına geldim ama hala daha beni korumak için benim mutluluğum için çırpınıyosun...

seni seviyorum seni çook iyi anlıyorum ama inş bigün ANNE olursam daha iyi anlarım seni

ALLAH'ım İNŞ bigün banada nasip eder ANNELİĞİ...

ALLAH bize hep birlikte yaşayacağımız yaşlanacağımız daha nice uzun ömürler versin...

ALLAH sizi evlatlarınızdan bizide sizden ayırmasın...
........AMİİİN....

Annem,
Babam kadar sevgisini belli edemesede beni sevdiğini bildiğim üzerimdeki emeğini görmezden asla gelemeyeceğim canım meleğim. Hala ynımdasın aklındayım biliyorum... Ve çok kısa bi zamanda aslında bana karşı hissettiğin duyguyu bende anlayacağım anne olacağım annem... Seni çok seviyorum. Rabbime binlerce kez şükür ettiğim.. ömrümden ömür alıp bana sizsizliği yaşatmaması için dua ettiğim tek gerçeklerimsiniz. iyiki benm annemsin. şükürler olsun seni bana nasip eden rabbime. Seni çok seviyorum.

her korkudan simsiki ona sarilip en büyük sirlarimi anlatip akıl sordugum kocaman kalbimde acilarindan saran. beraber ağlayıp beraber guldugum masum insan okusa doktor olcak kadın kendini sürekli geliştiren fakat kocası yüzünden çoğu şey uğruna mahrum kalan masum temiz kalpli insandır annem. hayallerinde hep mutlu pembe ruyalar vardır fakat hiç bi zaman gerçekleşmemiştir

annem babam kendimi bildim bileli sevgi adına ne bir sarılma ne bir öpüş hiçbişey hatırlamıyorum.belki bebekken yapmıslardır ama hatırladıgım hıcbısey yok. annemle babam bıze karsı her gorevını yaptı kotuluk de yoktu ama sevgıde gormedım. bı kere bıle 8-9 yasındayken bıle ıcten bır sarılıs hatırlamıyorum. hep bı uzaklık belkı sımarmayalım dıye belkı utandıgından ama cok eksıgım bu konuda ve bunu sımdı anlıyorum 28 yasındayım. hayatımda aşık olana dek sevgi sevılmek sarılmak nedır bılemedım sevıldıgımı hıssetmedım. kımseye sevgımı gosteremedım annemi gıdıp opemedım sarılamadım cunku oyle ogrettı bıze. 17 yaşıma geldiğimdede bana sarılan sevılmek nedir ogreten bırıne delıler gıbı asık oldum ve 9 yıldır evlıyız.

bende öyle annem bizi hiç öpmez küçük kardeşimi bile bizim öptüğümüz kadar öpmez ama tabiki sever annem çok fedakardır çok beceriklidir çalışmaktan hasta ama hala çalışıyor ah birde babam kıymetini bilse herşeye bahane buluyo bi sefer yapamayanlar var gibi üstü kapalı bişeyler dedim ama bi daha ki sefer açık açık kaynanam gibi hiçbişey bilmeyen biri olsaydı ne yapacaktın diye söyleyecem kaynanam annemin yaptığının üçte birini yapmaz yapamaz

Eskiden ayıpmıs bir kadıın çocuğunu sevmesi. Anneminde bana güzel sözler söyleyip bağrına bastığını hiç hatırlamam.
27 Yaşındaym hala görmedim çünkü öyle alışmış ama biliyorum ki bizi çok seviyor sadece belli edemiyor

Annem annemm,,herşeyim, hayatta tek güvenebildiğim insan...Varım yogum,ömrüm annem...
Rabbim yoklugunu yaşatmasın.. Hep arkamda hep yanımda,
Yüce gönüllü ,evladı için yaşayan, kendi için bu hayatta beklentisi olmayan,
Annemi anlatmayaa ne kelimem yeter ne yüreğim.
Sonsuzz aşkımmmm,,..

Sürekli geçmişi basiniza kakan yaptiginiz hc bir güzelliği görmeyen kötüyü unutmayan omrumu yiyen su an nefret ettiğim sakinkende normal derecede sevip alusilmisligin verdiği hisle kaybetmeye korktugum bna karmakarisik hisler yaşatan bi varlık.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

ben annemle cok sorunlar yasiyorum...
yaklasik 12 yasima kadar ana kuzusuydum...
ondan ayrilamazdim adeta...
ama zamanla hersey cok degisti...
büyüdükce yapilan haksizliklari gördüm
büyüdükce annemin ne kadar zor bir kadin oldugunu ögrendim...
ayrimcilik yapildigini ögrendim...
ve ne yaparsak yapalim o bir kisinin degerinde asla olmayacagiz...
asaglandigim oldu dövüldügüm oldu alay edildigim oldu...
oluyor halen daha...
annedir diyorum annelerin ayaklarinin altindadir cennet diyorum...
ama olmuyor...
her Allahin günü isittigin sözlerin üzerine susup kalmak olmuyor...
Allahim aff etsin ne diyeyim...
ben evli degilim evladimda yok...
o zaman annemi anlarmiyim bilmiyorum...
tabi ki halimize bin sükür anam var babam var...
beterin beteri var kisacasi...
ama ben bunlari ...
anne... melek... şefkat kaynağı... sevgi deposu... sıcacık bir kucak... merhametli eller...
görmedim annemden...

Yasiniz kac

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Anlatmakla bitmezki annemin annelerin güzelliği. Şefkat kucağı, sevgisi hiç bitmeyen, önce evladım diyen, benim en yakın arkadaşım dostum sırdaşım. Günde en az 15 kez aradığım, benimle usanmadan konuşup beni dinleyen, her daim iyiliğimi isteyen, beni dünyada en çok seven ve en çok sevdiğim insan... Daha ne güzelliklerin sahibi benim mamişim..
3 yıl önce babamı kaybettim ve ölümün yakınlığını ve birdenliğini daha net anladım, ve daha sıkı sarılıyorum anneme artık. 1 saniye bile kar çünkü. Korkularım daha fazla, kaybetme korkusu.. Rabbim hayırlı sağlıklı uzun ömürler versin inşallah, bizi ve herkesin annesini ailesini birbirine bağışlasın

Annem = Yaşama sebebim. hayata tutunuşumun tek sebebidir annem hatta babam. onları herşeyden çok seviyorum. rabbim onlara sağlıklı hayırlı ömürler yazsın.

Annemi cooooooook seviyorummm.yeter bence

X