ilerisi için hatıralarla dolu doğumgünü hediyesi.

betxuxl19

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
25 Mart 2008
2.051
11
bir notebooka bebeğimle ilgili duygu ve düşüncelerimi ,yaşadığımız anları yazıyorum.ilk dr kontrolüyle başaldım yazmaya.hatta ultrasyon fotoğraflarını da koyuyorum.ilk karnımda hareket ettiğini,doğumu ,onu ilk gördüğüm anı vs vs arada yazıyorum duygularım çoşdukça. bunları anlayabilecek bir genç kız olduğunda hediye edeceğim .bence paha biçilmez bir hediye olacak..şimdi okudumda o anlar şimdiden mazi oldu ama duygular kalemle ebedileşti.belki düşünüp yazan çoktur ama aklına gelmeyecekler için siz de defter tutabilirsiniz.kk olarak hepimiz bebeklerimize aşığız zaten:asigim::asigim::asigim:

ayni sekilde bende hazirladim cnm söyle kagitlara bilgisayara fln döktürdüm ehrseyi ultrasyon fotolarida bende biraz daha kendime geldigimde ve bebegim sakinlestiginde hepsini güzel bir albüme ekleyecek ve yazacagim ve genc kiz oldugunda hediye edecegim... :KK66: Ben verecegim güne kadar herseyi yazmayi düsünüyorum:KK66:

sibser ben de son güne kadar yazacağım.sen albüme mi yapacaksın.ben bir ajandaya başladım.içime sinmedi.kırtasiyelerde güzel bişey aradım bulamadım.şöyle pembe orta boy tüylü falan .acaba bulup oraya geçirsem mi diyorum yokjsa orjinalliği mi bozulur?

X