Avcılar Medicana Op.Dr.Özgür Tetikcan

Acı ama gerçekler böyle.. Güler yüz iyi dr olmak demek değil.. aldandık malesef.. umarım bi şekilde dr lik hayatı son bulur..

onlara göre çok kolay..canından can gidiyor.gittim muayene dedimki doktor hanım çok kötüyüm bir haftadan beri soğukalgınlığı sebebiyle bünyem çok zayıfladı.ne ateşim var mı yok mu onunla ilgilendi ne de boğazımdaki bademcikler için bi şey önerdi.bu önlenebilirdi.halbuki ateş çok önemliymiş ve vücuttaki herhangi bir enfeksiyon..bilmiyordum gerçekten nerden bileyim.hastanedeki nöbetçi doktor orkun beye de gitmiştim.oda hastalığımın ciddiyetini bana belirtmedi.fitil yazdı sadece...ne demeli bilmiyorum..

arkadaşlar biz hastalar başımıza iyi birşey geldiğinde Allah'tan, kötü birşey geldiğinde de doktordan diyoruz .. akıntı, mantar şikayeti hamilelikte daha sık rastlanan bir durum yanlış bilmiyorsam ve akıntı şikayetiyle gittiğiniz için doktor bakmamış olabilir doğumun başladığını akıntı şikayetinden nasıl anlayabilir ki.. Allah hepimizin evladını bağışlasın kaybedenlere çok çok çok sabırlar versin ben düşük yaşadığım için nasıl bir travma olduğunu yakından biliyorum ama başımıza gelen kötü olayların faturasını başkalarına keserken bence çok emin olmalıyız karşı tarafın hatalı olduğundan.. ya doktorun hiç bir hatası yoksa ve günahına giriyorsak !!

Bana hatasının olduğunu gittiğim diğer dr söyledi yazdıklarımı dikkatli okumamışsın sanırım =) ztn olan oldu biten bitti.. yeşil akıntıya alttan bakmayan dr ne kdr tecrübeli olabilir ki? Herkesin tercihi kendine.. biz başımıza geleni anlattık . 2 kişinin aynı şeyi yaşamış olması bence tesadüf olamaz ..

Bana hatasının olduğunu gittiğim diğer dr söyledi yazdıklarımı dikkatli okumamışsın sanırım =) ztn olan oldu biten bitti.. yeşil akıntıya alttan bakmayan dr ne kdr tecrübeli olabilir ki? Herkesin tercihi kendine.. biz başımıza geleni anlattık . 2 kişinin aynı şeyi yaşamış olması bence tesadüf olamaz ..

recel canım benimde 17.haftasındaki düşüğümün sebebi enfeksiyonmuş ve o doktor da alttan bakmadı ilaç verdi gönderdi.

X