Avcılar Medicana Op.Dr.Özgür Tetikcan

derins

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Mart 2009
10
0
3 aylık hamileyim, özgür tetikcana gidiyorum medicana ve özgür hanım ile ilgili bilgilerinizi, yorumlarınızı öğrenmek istiyorum. doktorla ilgili kafam biraz karışık.

3 aylık hamileyim, özgür tetikcana gidiyorum medicana ve özgür hanım ile ilgili bilgilerinizi, yorumlarınızı öğrenmek istiyorum. doktorla ilgili kafam biraz karışık.

canım bende 9 hafatalık olana kadar gittim sonra bıraktım.bebekle ilgili tatmin edici hiçbişey söylemiyo.yalandan yat bakalım diyo oda 5 dk.eşimede göstermiyodu.valla ben medicalpark suat beye gidiyorum üç buçuk aylık olduk çok şükür.doktordanda memnunum.valla bu doktora gidince şaştım doktor bebişin parmaklarını bile saydı.tavsiye ederim bi kere git.

haklısın bana da tatminkar gelmedi, daha çok kafamı karıştırıyor güven konusunda, değiştirmeyi düşünüyordum şimdi artık eminim. ben Balat Or-Ahayim da nevin şençobanı çok duydum onu bir denemeyi düşünüyorum. hangi medical parka gidiyorsun fiyatlar nasıl orda. yorumun için teşekkürederim canım .

canım ben bahçelievlerdekine gidiyorum.fiyat olarakta ssk lıya muayene 25.devlet memuruna 45.biraz pahalı gibi ama.özgür hanıma gittiğimde bebişe şöyle yalandan bakıp iyi deyip kalk diyodu.bu doktor ilk gittiğimde bebişe baktı eşime gösterdi kalbini dinletti.bebişle konuşuyo işte.benimde iltihap varmı diye yumurtalıkları kontrol etti falan.yani öyle yalandan bakıp yollamıyo gerçekten adam ilgileniyo.ben beğendim valla.ama söylediğin doktoru hiç bilmiyorum

aa kalbini dinletmesi çok güzel. ben ethicada nur tüzünere gitmiştim hiç memnun kalmadım, ona kalbini dinleyebiliyormuyuz diye sorduğumda bana bunun mümkün olmayacağını söyledi, kullanılan ultrason cihazı ile alakalı heralde canım.
bebişlerimiz hemen hemen aynı döneme denk geliyor. doğum tarihi bellimi benimki 29 ekim olarak hesaplandı :)

aa kalbini dinletmesi çok güzel. ben ethicada nur tüzünere gitmiştim hiç memnun kalmadım, ona kalbini dinleyebiliyormuyuz diye sorduğumda bana bunun mümkün olmayacağını söyledi, kullanılan ultrason cihazı ile alakalı heralde canım.
bebişlerimiz hemen hemen aynı döneme denk geliyor. doğum tarihi bellimi benimki 29 ekim olarak hesaplandı :)

canım benimkide 3 kasım olarak hesaplandı.valla özgür hanımda kalp atışlarını dinletmiyodu ama şimdiki doktorum dinletiyo

Merhaba arkadaşlar, ben daha önceden bir gebelik yaşadım fakat devam etmedi maalesef. o sırada JFK Hastanesinde Nadide Korkut'a gittim. ılk tecrübem olduğu için tam yorum yapamicam ama sıcak kanlı bir kadındı. Bebeğimi rahim içi kanama sebebiyle almak zorunda kalmıştı, o rahatsızlığımda hakkaten çok ilgiliydi. Çok güzel açıklayıcı bilgiler verdi. Genellikle çok yoğun oluyor ve sürekli bir doğuma yetişmek için hareket halinde, bu durum ilk başta canınızı sıksada, bilinki birgün yetişmek için acele ettiği gebe siz olacaksınız:)) bunu bilerek sabır göstermeniz gerekiyor. Eşinizle gitmeniz onu mutlu ediyor, onunda mutlaka kontrollere gelmesini tavsiye ediyor. Her muaynede bebişinizin, ultrason görüntülerini, sesini, kalp atışlarını vs.. 10 lira karşılığında hastaneden aldığınız CD ye kaydediyor. Kendisi için olumsuz birşey söylemek zor, sadece sanki biraz fazla ilaç yazıyor gibi.

45-50 lira falandı ssk'liya muayne, iyi hoş ama daha uygun özel hastanelerde olduğu ve bizde orta halli bir aile olduğumuz için Avcılar Medicana Onur Başeğmez'emi gitsem acaba diyorum. Biz arkadaşım doğumunu Onur bey'e yaptırdı ve memnunda. 10 lirayada muayne ediyorlar. ıyicene anlatıyormuş herşeyi, gösteriyor, bilgi veriyormuş. Pek memnunda arkadaşım. Ama niye bilmiyorum eşimde Medicanada doğum yapma diyor. ne var kafasında bilemedim. düşündü yine bişeyler:)))

Daha araştırmaya devam ediyorum. birdahaki gebeliğime bu haziranda hazırlanıyorm. planlı olucak biraz:))) yediklerime içtiklerime şimdiden dikkat etmeye başladım..
Haziranı bekliyorum hamile kalmak için:))))

Sevgiler...

Merhabalar,
yazılarınızı okuyunca çok şaşırdım. 3.5 yaşında bir oğlum var. Hamileliğimde tüm kontrollerimi ve doğumumu Özgür Tetikcan yaptı. O zaman Avcılar Hospital'da görev yapıyordu. Ben kendisinde de hastanedende çok memnun kaldım. Şimdi Medicana'ya yine gidiyorum. Hala da benim kadın doğum doktorumdur. Hamileliğim çok ağır geçti benim hastanede sürekli serum takılarak bir hamilelik geçirdim. Her acil gittiğimde başımdan ayrılmadı. Her sorduğum sorulara cevap alıyorum. ınanın yorumlarınıza çok şaşırdım. Hiçbir tahlilimi atlamadı ultrasonda parmaklarını beraber saydık.Hatta ben birgün tavşan dudak olmasın dedim. O gün dudaklarını bile gösterene kadar uğraştı. Ben kendisini çok kişiye tavsiye ettim. Onlarda çok memnun kaldı Onur Başeğmezde onun okul arkadaşıdır. Avcılar Hospitalden beraber medicanaya geçtiler. Bilgilerinize

canım öncelikle bebişin hayırlı olsun.benimde geçen yıl 29 ekimdi doğumum oğluşum 31 ekimde dünyaya geldi sezeryanla.ben beylikdüzü acıbademe dr aylin tatlıadıma gittim yaklaşık 3 yıldır tanıyorum onu tanıyana kadar 3 tane dr değiştirdim ama aylin hn gibisini ilk kez gördüm.soyadı gibi çok tatlı.8 yıl ssk da çalışmış sonra üniv medikolarında falan epey tecrübeli anlayacağın.arkadaşımda nur hn dan çok memnundu siz böyle yazınca şaşırdım bende:sm_confused:özgür hn içinde çok iyi şeyler duydum ama ne biliyim şaşırıyo insan.aylin hn ile her görüşmem en az 30 dk sürüyodu her yerini göstere göstere anlatıyodu.acıbademde ssk yok ama haftasonu eşinin muaynehanesine geliyor eğer düşünürsen tlf verebilirim.istediğin her yere doğuma geliyor.ben ethicada yaptım doğumumu halende ararız konuşuruz sürekli.hamilelikte psikoloji çok önemli aylin hn bu konudada çok mükemmel psikologluk yapıyoyerimseniben

arkadaslar bende 32 haftalık hamileyim doktorumda F. ONUR BAŞEĞMEZ ben cok memnunum doktorumdan gecen sene 10 haftalık bebeğim karnımda öldüğü için kürtaj olmak zorunda kaldım ve kürtajımı onur bey yaptı ve ben cok memnun kaldım hiç sancı bile cekmedim bu yüzden tekrar ona gitmeye karar verdim doğumumuda allahın izniyle onur bey yaptırıcak sağlıkla inşlh alırız kucağımıza bebişlerimizi sevgiler:CüvCüv:

arkadaslar bende 32 haftalık hamileyim doktorumda F. ONUR BAŞEĞMEZ ben cok memnunum doktorumdan gecen sene 10 haftalık bebeğim karnımda öldüğü için kürtaj olmak zorunda kaldım ve kürtajımı onur bey yaptı ve ben cok memnun kaldım hiç sancı bile cekmedim bu yüzden tekrar ona gitmeye karar verdim doğumumuda allahın izniyle onur bey yaptırıcak sağlıkla inşlh alırız kucağımıza bebişlerimizi sevgiler:CüvCüv:

canım allah tamamına erdirsin inşallah sende al bebişini sağlıkla kucağına:Saruboceq:

açıkçası bende çok şaşırdım yorumlara..bende çok memnun kalmıştım özgür hanımdan..öyleki eşim gelmediği zamanlar o soruyordu neden gelmedi diye,uzun uzun izliyorduk bebeğimizi..çok ilgili alakalı bi doktor..tatlı dilli,bilgili..hamilelik takiplerimdende doğumumdanda çok memnun kaldım..hala da ara sıra kontrole gidiyorum..demek ki doktor işi frekansı tutturma meselesi.....

canım öncelikle bebişin hayırlı olsun.benimde geçen yıl 29 ekimdi doğumum oğluşum 31 ekimde dünyaya geldi sezeryanla.ben beylikdüzü acıbademe dr aylin tatlıadıma gittim yaklaşık 3 yıldır tanıyorum onu tanıyana kadar 3 tane dr değiştirdim ama aylin hn gibisini ilk kez gördüm.soyadı gibi çok tatlı.8 yıl ssk da çalışmış sonra üniv medikolarında falan epey tecrübeli anlayacağın.arkadaşımda nur hn dan çok memnundu siz böyle yazınca şaşırdım bende:sm_confused:özgür hn içinde çok iyi şeyler duydum ama ne biliyim şaşırıyo insan.aylin hn ile her görüşmem en az 30 dk sürüyodu her yerini göstere göstere anlatıyodu.acıbademde ssk yok ama haftasonu eşinin muaynehanesine geliyor eğer düşünürsen tlf verebilirim.istediğin her yere doğuma geliyor.ben ethicada yaptım doğumumu halende ararız konuşuruz sürekli.hamilelikte psikoloji çok önemli aylin hn bu konudada çok mükemmel psikologluk yapıyoyerimseniben

teşekkürederim canım dileklerin için :) beylikdüzü acıbadem ssk yoksa bana uymuyor malesef yinede sağol düşündğün için. senin oğluşunda hayırlı olsun Allah analı babalı büyütsün inşallah :) ben hala gidiyorum özgür hn. kötü demedim aslında kendisi için, tatlı dilli, fakat yoğunluktanmıdır bilemiyorum çok kısa sürüyor muayeneler, eşim soru soruyor yüzüne bile bakmıyor dolayısıyla bu durum eşimin hoşuna gitmiyor haklı olarak biraz garip yönleri var. testlerim bitti bi kaç yere daha bakıcam, bulamazsam bazı şeyleri görmezden gelip özgür hn. devam etmeyi düşünüyorum.

teşekkürederim canım dileklerin için :) beylikdüzü acıbadem ssk yoksa bana uymuyor malesef yinede sağol düşündğün için. senin oğluşunda hayırlı olsun Allah analı babalı büyütsün inşallah :) ben hala gidiyorum özgür hn. kötü demedim aslında kendisi için, tatlı dilli, fakat yoğunluktanmıdır bilemiyorum çok kısa sürüyor muayeneler, eşim soru soruyor yüzüne bile bakmıyor dolayısıyla bu durum eşimin hoşuna gitmiyor haklı olarak biraz garip yönleri var. testlerim bitti bi kaç yere daha bakıcam, bulamazsam bazı şeyleri görmezden gelip özgür hn. devam etmeyi düşünüyorum.

rica ederim canım yardımcı olmak isterim elbette.hizmet hastanesinde doğum yaptı gelinimiz sait beydi doktoru çokta memnundu eğer erkek sorun olmazsa ssk da geçiyor gidebilirsin.yerimseniben

Merhaba,

Şuan hamileliğimin 34. haftasındayım ve ilk günden beri Özgür Hanım'a gidiyorum. Ben çok memnunum Özgür Hanım'dan. Güler yüzlü, genç, dinamik... Belki de gerçekten frekans meselesidir. Bu güne kadar aklıma takılan herhangi birşey olmadı, genelde kontrollere eşimle gidiyorum. Eşimin bebişi izlemesiyle ilgili herhangi bir problem yaşamadık. Aklımıza takılan her sorunun tatminkar cevabını aldık. ayrıca ben normal doğum istiyorum ve duyduğum Özgür Hanım'ın hastalarının büyük çoğunluğu normal doğum yapıyor olması. ilk baştaki tercih sebeplerimden biri de buydu. Çünkü doğum şeklinde doktor çok önemli bir etken. ıçimize en ufak bir kuşku düşürecek (belki de kendi rahatı için) ve doğum sezeryan olacak. Çok memnunum, içim çok rahat benim.

slm arkadaşlar umarım yardımcı olurum ablamda özgür hanımın hastasıydı ve herken doğum riski taşıyordu 33 haftalık kontürolüne gittikleri gün doğum olabileceğini söylemiş şuhan seni doğurta bilirim demişti ama istirahat etmesini ve 35 haftalık olduğunda heher şikayetler devam edrse bebeği alabileceğini söylemişti kontürol gününden 1gün önce akşam sancıları başladı ve özgür hanıma tl ulaşıp şikayetlerini anlattı bize hen yakın sağlık ocağına gidip doğumun başlaıp başlamadığını öğrenmemizi söyledi bizde kendi hastanesi geleceğimizi söyledik ve gittik ebe doğumun başladığını söyleyerek özgür hanımı aradı ve kendisi bize yapabileceğim birşey yok başınızın çaresine bakın diyerek hastasının yanına bile gelmeye tenezzül etmedi birde normal doğum olamıycağını kendisi daha iyi biliyordu ama allahıma çok şükür ablam ve bebek iyi bahçelievler medıcal park dr suat süphan kendisinin hastası olmadığımız halde bizi kabul etti çok teşekkür ederim kendisine ve ekibine hastanede personelide çok güzel tavsiye ederim

ya vallaha kafam karıştı bnde avcılarda oturyorum medicana özgür hanımı önerende var böyle tepkiler şikayet edende var ne yapmalıyım söyleyin herkese başkamı davranıyor bu kadın merka ediyorum en iyisi bi gidip kontrol olayımda bakalım ne diycek ban nasıl davranacak yada hiç gitmesem mi çok kafam karıştı

merhaba bende 9 haftalık hamileyım ve özgür hanıma gidiyorum ve onu çok sevdım çok ilgilendı sasırdım ilgisine bişey sormama bile gerek bırakmadan herseyı açıkladı kendımı arkdasıma oturmaya gitmiş gib hissettim.kesesın cevresının çok düzgün olduyunu çok güzel yerde olduyunu kalp atısının güzel seyredıyını hatta bıcırbıcır olduynu bile :KK70:

merhaba bayanlar, bende hamileyim artık bayramdan sonra ilk muayeneme gidicem ama dr konusunda karar veremedim. avcılarda oturuyorum. özgür hanımı avcılar hospital'dan tanıyorum. çok iyi bir bayandır. ilgilidir de olumsuz yazıları okuyunca şaşırdım çok sevmiştim dr'u ama böyle olumsuz-olumlu yorumlar insanı tedirgin de etmiyo değil. birinden de duymuştum son ana kadar normal doğum deyip birden sezeryan olacaksın demiş kadın da kabul etmemiş ssk'ya gitmiş ve normal doğum yapmış. karar veremiyorum şimdi ?!

X