yardım lütfen anatoliada tup bebek yaptırıp pozitif sonuç alan varmı

canım sende amma karasız çıktın yawkaydirigubbakcemile3ben ilk denememi anatoliada yaptım.sonucum negatif canım.bana çok ticari geldiler.

ben de ilk denememi Anatoliada yaptım, 2. denememi de haziranda orda yapacağım, ben memnunum..

Ben üç denememide anatoliada yaptırdım. Üçüncü denememde pozitif sonuç aldım. Şahsen anatoliadan çok memnunum. doktorum Prof.dr Hakan Yaralı gebelik takibimede orada devam ediyorum. ınşallah en kısa sürede bebişlerinize kavuşmanız dileğiyle sevgiyle kalın.

insanın son hakkı olunca birdaha tüp bebek yaptıramayacaksa her şeyi ince ince araştırır benim üçüncü denenmem ve doktorlardan yana şanssızım bence sende iyice araştır bu piskolojiyi bilmen lazım diğer arkadaşlarada tşk ederim burda insanlar yardımlaşmalı bence

flavius sorun neydi sorabilirmiyim benim eşim problemli onun için başarılı merkez arıyorum ayrıca bilgin varsa raporlu ne kadara mal oluyor

flavius sorun neydi sorabilirmiyim benim eşim problemli onun için başarılı merkez arıyorum ayrıca bilgin varsa raporlu ne kadara mal oluyor[/QU

Merhaba arkadaşım bizdeki sorunlar benden kaynaklıydı . çok zorlu bir tedavi dönemim oldu aşırı yumurta tembelliğim var, rahimde kanser öncesi oluşumlarım vardı. Tedavim süresince doktorum ve merkezden çok memnun kaldım.Anatoliada senin gibi eş kaynaklı sorunla tedavi olan pek çok kişiyle tanıştım inan bana onlar benden önce pozitif sonuç aldılar. Embiryologları çok iyi özellikle sperm üzerinde çalışan uzman bir embiryologları var.En son tedavimde ssk raporuyla 2500tl ye yaptırdık (ilaçlar dahil değil) .Merkez ve ekibi önce senin içine sinmeli bence iyice araştırp öyle karar ver derim. Yardımcı olabildiysem sevindim sevgiyle kal.

Son düzenleme:
canım ben ikikere anatoliada yaptım negatif oldu artık oraya gitmiyicem cunku yumurtalarımda capsızlık bozukluk varmıs ama bunu bilmiyordum ısrarla neden olumsuz oldugunu sordum dusunebiliyormusun ikinci tedavinin sonunda soylediler ve boyle oldugu halde ikinciye baslarken tedaviyi degistirmediler gene aynı olumsuzluk ilgileri alakaları mukemmel embriyolog iyi ama ben budurumdan memnun kalmadım simdi alman hastanesini dusunuyom ucuncu icin:1no2:

slm arkadaslar bende anatolida yaptırıyorum ıkıncı tedavım ılkınde pozıtıf sonuc aldım 3 aylıken kaybettım sımdı gene orda tedavıdeyım benımde dr hakan hoca cok memnunum ben calıanlardan ve dr umdan

ben 2. denememı yaptırdım negatıf sonuc aldım hıc memnun kalmadım hakan beyın hastasıydım dktor ıyıydı ama gerı kalan hersey kotuydu kendımı devlet hastanesınde hıssettım

canım bende 3 denememı orda yaptırıcam hazıranda nısanda gıttıgımde olacaktı ama agrılarım vardı tuplerımde sıvı varmıs bulent hoca laparoskopı yaptı eger para ıcın olsaydı yıne demeyelım bakalım dıyebılırdı nıtekım bole yapan sayısız dr var bu ıs vıcdan ısı ben bulent hocadan cok memnunum acaıp pozıtıf enerjı verıyor bana cok babacan guven verıyor ınsana senın anlıyacagın dr umdan cok memnun oldugum ıcın oradayım yogun ama usg saatlerı kan tahlıllerı saatınde yapılıyor bırazda merkezden ne bekledıgıne baglı umarım guvenebılecegın merkezı bulursun allah hepımıze yardımcı olsun...

ben daha başlamadım bir türlü merkeze karar veremiyorum ilk defa bu kadar kararsızım son denemem ondan galiba doktorlara güvenim kalmadı yardım edin ankarada tüp bebeği tutan arkadaşlar özellikte erkek sorunundan dolayı bize yardımcı olun bakıyorum herkez ankarada tuttu diyor merkez ismi yazmıyor merkezzzz ismi benim gibi bu sorunun cevabını arayan birsürü kişi varrr :eek:klava:

evet arkadaslar bende istiyorum lütfen benim zamanim daraliyo izine gidecem lütfen nerde yaptirdiysaniz tel llerini bana atarlarsa sevinirim ve her konuyu okuyorum icim korku doluyo :S

X