Antalya yaşam hastanesi yaşadıklarımm.

estur

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
10 Nisan 2009
681
6
yaşam hastanesi cemil beye muayene oldum .çok ilgisiz ,hasta psikolojisinden hiç bi şekilde anlamıyo muayeneden çıkarken kendimi çok kötü hissettim ağladım, yönetime yazılı şikayette bulundum özür dilediler.. telafi etmek için alp beye yönlendirdiler .. güya telafi etmek istediler ama o daha da beter psikolojimi bozdu,o da ondan farksız değildi..zaten bu formda okumuştum alp bey çok kötü bi doktormuş.. cemil doktorunda kötü olduğuna kendim şahit oldum..

alıntı: (bala kullanıcısından ) 14.03.2009
"ilksem umarım bu fikirlerin doğumdan sonrada devam eder.ben bi hasta olarak o hastaneden hiç memnun kalmadım.onun dışında kadın doğumcu alp bey çokk çokkk kötü bi doktor.onun yanında çalışan kişiler bile aynı şeyi söylüyorlar.doğuma girdiği bütün hastaları kesin mikrop kapıyormuş.adam tam bir kasap.diğer doktorlar hakkında hiç bir fikrim yok.benim sana tavsiyem doğumunu yaşam hastanesinde yaptırsan bile alp beyden uzak dur.o adamın para için yapmıyacağı şey yok. "

YAŞAM HASTANESİNİN ÜZERİNE KOCAMAN Bİ ÇARPI KOYDUM.önünden bile geçmek istemem artık.. bana yaşattıkları içinde onları Allaha havale ediyorum..umarım ilahi adaletten bulurlar ..

X