Aşılama Aret kamar hastaları

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
  • Konu Sahibi demirilkim
Nasıl bi doktor arkadaşlar aşılama yaptıran varmı hiç aranızda

• Konu Sahibi demirilkim
ewet canım ben yaptırdım ama tutmadı bidahaki aşılama yaptırmak için güzel bi yer arıyorum orasıda iyi ama bu sefer başka yerde denemek istiyorum .....

• Konu Sahibi demirilkim
Canım bende Denizli'yim. Aret beye 2 aşılama yaptırdım 1.si tutmadı ama 2.si tuttu ve şu anda 2,5 aylık hamileyim. Tavsiye üzerine gittim aynı zamanda babamında arkadaşıymış. Çok memnunum hala gidiyorum. İnşallah doğumumuda kendisi yapıcak. Herkeze tavsiye ederim. :CüvCüv:

• Konu Sahibi demirilkim
Canım bende Denizli'yim. Aret beye 2 aşılama yaptırdım 1.si tutmadı ama 2.si tuttu ve şu anda 2,5 aylık hamileyim. Tavsiye üzerine gittim aynı zamanda babamında arkadaşıymış. Çok memnunum hala gidiyorum. İnşallah doğumumuda kendisi yapıcak. Herkeze tavsiye ederim. :CüvCüv:

çok sevindim allah analı babalı büyütsün ben 3 kere denedim aşılamayı denizlide bi doktorda olmadı senden rahim filmi istemişmiydi canım anestesili çekiyomu acaba merak ettim

• Konu Sahibi demirilkim
ewet canım ben yaptırdım ama tutmadı bidahaki aşılama yaptırmak için güzel bi yer arıyorum orasıda iyi ama bu sefer başka yerde denemek istiyorum .....

nasıl gidiyo zara varmı bi gelişme

• Konu Sahibi demirilkim
Aret Bey gidecek arkadaşlar;
Aret bey işinde son derece profesyonel biri. İlk aşılamam tuttu ve 6 haftalıkken kaybettim ikinci aşılamamı yaptı ve ikinci aşılamamda tuttu şuan 11 haftalık hamileyim . Aile doktorumuzun önerisiyle kendisine gittim ve beni yönlendiren doktor aşılama ve tüp bebekte iki önemli faktörün olduğunu belirtti birincisi gideceğin doktorun labaroratuarı çok iyi olmalı ikincisi eli hızlı ve yetenekli olmalı demişti ve bu konuda İstanbulda önereceğim tek doktor var buda Aret bey diyerek gitmemi istedi.
Gittiğimde karşılama,hemşirelerin ilgisi ve her şeyden önemlisi Aret bey’in tüm süreç boyunca bana verdiği destek benim için çok önemliydi. Bence bir doktordan sadece güleryüz ve ilgi beklemek hata önemli olan aşılama ve tüp bebek çalışmalarındaki başarı oranı. Aret bey’in başarı oranı yüksek ve büyük hastanelere göre ücretide çok uygun.
Güven veren , emin ellerde olduğunuzu hissettiren önemli doktorlardan birisi tanıştığınızda şunu çok net göreceksinizki işine kendisini adamış bir doktor.
Umarım her şey istediğiniz gibi ilerler. Gözüm kapalı referans olabileceğim bir doktor.

X