Bunalımdayım...

DOGA6

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Şubat 2008
579
2
merhaba meltem hanım ben doğum yapalı 1,5 ay oldu eşimle aram cok kötü.bana eskisi gibidavranmıyor.kendimi okadar kötü hissediyorumki nefesim daralıyor kendimi öldürmeyi bile düşünüyorum bazen.ağlama krizlerim oluyor sürekli.eşimse bana bıktım senden de ağlamandan da diyor oysaki herşeye kendim yetişmeye çalışıyorum ona bunalmasın diye hiç yüklenmiyorum ama tavırları beni çok üzüyor kırkım çıktı daha yanıma bile yaklaşmadı beni artık istemediğini sevmediğini düşünüyorum .çıldırmak üzereyim kendimden korkuyorum.ayrıca kayınvalideme çok bzuluyorum benim hakkımda herkese çok kötü şeyler söylemiş beni rezil etmiş eşime diyemedim duyduklarımın hiçbirini.bide bebeği görmeye gelmiyor küslük taslıyor sorumlusuda ben oluyorum bazen çekip gitmek istiyorum buralardan

Doğa6, zor bir süreç yaşıyorsunuz, haklısınız. Anlattıklarınız, bir postnatal depresyonu düşündürtüyor. Eşiniz de herhalde sizin yaşadığını depresyonu kavrayamıyor. Bu durumda yapmanız gereken vakit geçirmeden bir uzmana başvurmak. Alacağınız profesyonel destek sorunlarınızı yönetmenizi sağlayacaktır.
ıyiliklerle,
Dr. Meltem

X