Kına Gecesi Kına gecesi? En az masrafla nasıl yapılır?

PULPY

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
27 Ekim 2008
2.977
7
Kına gecesi? En az masrafla nasıl yapılır?
Yapıp yapmamakta kararsızım? Evde yapsak nasıl olur?
Evin bahcesinde olursa orkestra getirmek lazım sandalye kiralamak lazım ne kadar masraf olur?
Yapmayıp da pişmanım diyen var mı?
Hadi bi beyin fırtınası kızlar, yardımcı olun...
kaydirigubbakcemile5

Kına gecesi? En az masrafla nasıl yapılır?
Yapıp yapmamakta kararsızım? Evde yapsak nasıl olur?
Evin bahcesinde olursa orkestra getirmek lazım sandalye kiralamak lazım ne kadar masraf olur?
Yapmayıp da pişmanım diyen var mı?
Hadi bi beyin fırtınası kızlar, yardımcı olun...
kaydirigubbakcemile5

evinizin yakınında dernek veya ufak kafe gibi biyer varda orda yapabilirsin çok ucuza gelir..
bizim evin karşısında dernek var mesela orda hep kıan gecesi nişan yapıolar...

sandalyeye orkestraya ne gerek varki. dvd ses sistemi bulsan yeter. yada bilgisayardan çalarsın müzikleri. evin içinde yapsan en az masraflısı olur herhalde. bide fazla kişi çağırmadınmı tamam işte.
kına masraflı bişey değil.

Ya canım ne gerek var orkestraya felan...Kızkıza yapılcak bu zaten..Toplaşın evde, bir cd hazırlat müzik cdsi.Ohhhh çakkıdı çukkudu oynayın, para dökmeye değmez valla :dance:

Kızlar ben bu dernekleri ıstanbulda nerede bulabilirim? Benimde kına gecem var ama evde yapmak mantıklı olur mu? Ev çok dağılır diyorlar ama bu tarz dernekler bana da mantıklı geldi. Bildiğiniz varsa paylaşabilir misiniz?

evinizin yakınında dernek veya ufak kafe gibi biyer varda orda yapabilirsin çok ucuza gelir..
bizim evin karşısında dernek var mesela orda hep kıan gecesi nişan yapıolar...

miniisim burda dernek lokal gibi yerlerde müzikli eğlence emniyetce yasaklanmıs :KK43:
yoksa güzel bi yer ayarlamıstık
:1no2:

Adaşım.. Bencede En Masrafsızı Evde Yapılanı.. Gerçi Sonra Temizlik Derdi Oluyo Ama Onuda Arkadaşlarınla Halledersiniz kaydirigubbakcemile5

sandalyeye orkestraya ne gerek varki. dvd ses sistemi bulsan yeter. yada bilgisayardan çalarsın müzikleri. evin içinde yapsan en az masraflısı olur herhalde. bide fazla kişi çağırmadınmı tamam işte.
kına masraflı bişey değil.

Ya canım ne gerek var orkestraya felan...Kızkıza yapılcak bu zaten..Toplaşın evde, bir cd hazırlat müzik cdsi.Ohhhh çakkıdı çukkudu oynayın, para dökmeye değmez valla :dance:

azelyaya katılıyorumm :))

haklısınız, bende evde yapmayı planlıyorum ,ama nasıl olur bilmiyorum? kaydirigubbakcemile5

ben de evin içinde yapmayı düşündüm ..çok önemsemiyodum aslında...

samimi arkadaşlarımla eğlenirim diodum evin içinde...

olaylar farklı gelişti..nişan asla istemiyodum..annem illa olsun dedi ağladı sızladı onun hatrı için nişan yaptık salonda iyiki de yapmışım diorum kaydirigubbakcemile3

işte nişan için konuşmaya gitimizde düğün için de anlaştık kınayı da çok çok uyguna verdi kınam da salonda oldu ço kda güsel oldu kaydirigubbakcemile2

isteyen herkes geldi..süslü püslü giyindik ohh döktürdük..gene pistte en yakın arkadaşlarım vs vardı.. geniş geniş rahat rahat eğlendik.iyiki de yapmışım hihoyyyt

bence hiç değilse evinizin bahçesinde pc ile yapın ..güsel şarkılar bulun..bi iki de hoparlör taam bu iş .. hihoyyyt

bakın bunlar insanın hayatında bi kere oluyorr amann ne gerek var demeyin..arkadaşalrınla baş başa her zaman eğlenebilrsin..arkadaşlarına özel kıyafetlerini giyebilrsin her zaman.. hihoyyyt

ama seni tanıyan herkesi bi araya her zman toplman imkansız ..kaydirigubbakcemile2

Adaşım.. Bencede En Masrafsızı Evde Yapılanı.. Gerçi Sonra Temizlik Derdi Oluyo Ama Onuda Arkadaşlarınla Halledersiniz kaydirigubbakcemile5

evde sanki daha hoş olur gibime geliyos adece ne yakınların olacak daha samimi bi hava? gamyoncuiremsu

ayrıca eklemek istiyorum ; bi gün gelir de kınasını değişik bi yerde yapan ( dernek salon bahçe vsss ) olursa ve gidersen illaki içinde bi burukluk bi bişi olur yani..ben de bölemi yapsaydım acaba nası olurdu die a.s

ayrıca eklemek istiyorum ; bi gün gelir de kınasını değişik bi yerde yapan ( dernek salon bahçe vsss ) olursa ve gidersen illaki içinde bi burukluk bi bişi olur yani..ben de bölemi yapsaydım acaba nası olurdu die a.s

kına gecesi yapmasam mı diyorum?
ama sonra senin dediğin gibi yapmamıydım diye içimde burukluk mu olur diyorum?

ben de evin içinde yapmayı düşündüm ..çok önemsemiyodum aslında...

samimi arkadaşlarımla eğlenirim diodum evin içinde...

olaylar farklı gelişti..nişan asla istemiyodum..annem illa olsun dedi ağladı sızladı onun hatrı için nişan yaptık salonda iyiki de yapmışım diorum kaydirigubbakcemile3

işte nişan için konuşmaya gitimizde düğün için de anlaştık kınayı da çok çok uyguna verdi kınam da salonda oldu ço kda güsel oldu kaydirigubbakcemile2

isteyen herkes geldi..süslü püslü giyindik ohh döktürdük..gene pistte en yakın arkadaşlarım vs vardı.. geniş geniş rahat rahat eğlendik.iyiki de yapmışım hihoyyyt

bence hiç değilse evinizin bahçesinde pc ile yapın ..güsel şarkılar bulun..bi iki de hoparlör taam bu iş .. hihoyyyt

bakın bunlar insanın hayatında bi kere oluyorr amann ne gerek var demeyin..arkadaşalrınla baş başa her zaman eğlenebilrsin..arkadaşlarına özel kıyafetlerini giyebilrsin her zaman.. hihoyyyt

ama seni tanıyan herkesi bi araya her zman toplman imkansız ..kaydirigubbakcemile2

haklısın, bu da bi görüş... kafam karıstı?

canım eger yapmak istememen tamamen senın ısteksızlıgındense mutlaka yapmalısın derım cunku gercekten gun gelıpte keske demek var .ama eger maddı sorunlarsa en masrafsızı evde olur .ayrıca bahcenızde yapsan bıle orkestraya falan hıc gerek yok ıkı hoparlor takın pcye calsın sazlar oynasın kızlar :):):)

Ya işte ben de o şekilde düşünüyorum ama yer bulamıyorum.
Bana da yer bulmam da yardım edebilir misiniz kaydirigubbakcemile5
yardımlarınızı bekliyorumkaydirigubbakcemile2

Ya işte ben de o şekilde düşünüyorum ama yer bulamıyorum.
Bana da yer bulmam da yardım edebilir misiniz kaydirigubbakcemile5
yardımlarınızı bekliyorumkaydirigubbakcemile2

gülüm düğün salonları h.içi uygun fiyata kiralıyolar canım..misal perşembe günü kına için küçük yada orta bi salon 500 liraya filan verebilio..
bana çok gelir diosan cafeler de kiraya verio onlarla görüş

olmadı kahvehaneler de vrio onlar çok çok uyguna kiraya veriolar

sen istanbul hanki semttesin acep gamyoncuiremsu

Kızlar ben bu dernekleri İstanbulda nerede bulabilirim? Benimde kına gecem var ama evde yapmak mantıklı olur mu? Ev çok dağılır diyorlar ama bu tarz dernekler bana da mantıklı geldi. Bildiğiniz varsa paylaşabilir misiniz?

kına yapılan yerin kız evine yakın olması önemli canım oturduğun yerde araştırman lazım..
muhtarlıkta sorabilirsin uygun yer varmıdır diye

Kızlar kına kız evıne yakın yerde olur bızde.bızımde ust sokagımızda bı dernek var orda yapıcaz.Orkestra şart,kuzenlerımın ıkısıde dvd ıle yaptı kınalarını kımse memnun kalmadı,bızımkıler sıvrısınek sesı gıbı şeyde oynayamazlar sırnaşık şey onun ıcın bende cok ıstedım orkestra gelsın dıye,adamakıllı sesı cıksın,ıstedıgımızı calsın... neyse,bende düğünden bıgun once yanı cuma akşamı yapıcam,ınsallah guzel olur.zaten nerden baksak 150 kişiden fazla oluruz,eve hayatta sığılmaz,yazın sıcakta evde olmaya ne gerek var.eğer bahcelı genıs bı evımız oslaydı bahcesındede yapılabılırdı :sm_confused:

ben kısmetse kınamı evimizin altında kahvehanemiz var orada yapacağım ama erkekli mi olacak onu henüz konuşmadık ailelerle...nişanlım arnavut değişik adetleri var kimsenin içinde bişey kalsın da istemiyorum sonuçta bi defa oluyor böyle şeyler...
müzik için cd hazırlatıp ses sistemi kurmayı düşünüyorum bi de kamera ayarladım mı tamamdır...ama kahvehanemiz olmasaydı sanırım evde yapardım kınamıa.s

X