Peeling havlu cilt temizleyici ve leke giderici

sila66

ceviz kabuguna girmisim
Kayıtlı Üye
22 Mayıs 2008
432
11
47
arkadaslar ben bir hafta oldu alali ama inanilmaz birsey bu,bildigimiz kücük elbezi gibi birsey hemde saf ipekten yapilmis.yapmaniz gereken tek sey havluyu suyla islatip yüzünüze bir veya iki dk masaj yapmak.yüzünüzde yag kir ne varsa yaninda iste ne bileyim sabun veya temizleme jelleri kullanmadan piril piril yapiyor.üzerinde sabah aksam temizlenebilir yaziyor.hemde öyle kese gibi tahris edici degil.benim gibi kullanan arkadslar varsa yazsi lütfen.a.s.:nazar:

nereden aldınız acaba
ve eğer mümkünse bir resim koyabilirmisiniz

canim benim ben almanya dayim,ama türkiyede ablam var onada tavsiye ettim oda yimpas magazasinda bulmus,simdi oda kullaniyor ,ama ankara da kozmetik satan dükkanlarda vardir kesinlikle bende burada öyle biryerden aldim.resim

Bende yeni aldım bir kaç kere kullandım, özellikle burnumun üzerinde oluşan siyah noktaları temizliyorum, cildimi belirgin bir şekilde parlatıyor arkasından da nemlendirici sürüyorum, ben askeri kantinden aldım büyük marketlerde ve parfümerilerde bulabilirsiniz.

sıla canım fotoğraf gözükmüyor,bu ürünün adını söyler misin ne diyip de aldın,ayrıca fiyatı nedir acaba???bayanssulusmile

Bunların microfiberden yapılanları var. ıpeğini bilmiyorum. Peeling eldiveni veya smart yüz temizleme bezi diye aratın.

canım şimdi bunun adı sanı markası ve fiyatınıda bi açıklar mısın
ben anlamadımmafoldumben

BALMY NATUREL mikrofiber peeling eldiveni, petra smart yüz temizleme bezi...Fiyatları 10- 15 arası olması lazım.

Son düzenleme:
bende kullanıyorum bu ürünü,çok menunum..sırf bu bezi ve çok güzel kremlerini alabilmek için petraya üye oldum..kullanmak isteyenlere şiddetle tavsiye ederim..cildim bebek teni gibi oluyor, bu bezi kullandıktan sonra

X