Doğum Sonrası Ağrılı Cinsel İlişki

kapkara

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Nisan 2008
605
2
selam kızlar ben de mart annesiyim..normal doğum yapalı nerdeyse 2 ay oldu ama eşimle birlikte olunca korkunç ağrı çekiyorum....sizce normalmi,yaşayan varmı aranızda...? tekrar eskisi gibi olamayacakmı hiç,çok üzülüyorum...:KK43:(((((((( :çok üzgünüm:

valla benim kanamam kesilmediği için ilişki falan olmadı umarım ağrılı olmaz

kanamam benimde ara ara devam ediyor..kanama olmadığı zamanlarda ilişki denedik ama acıdan pekmümkün olmadı..keşke sezaryen olsaydı diyorum bazen...

benimde doğumum çok zor oldu bende keşke sezaryan olsaydım dedim eğer ilişki sırasında çok ağrıyosa normal doğumu tavsiye etmiycem kimseye

valla bende normal doğum yaptım ve çok kolay oldu bende herkese tavsiye ediyorum..bünyeden bünyeye değişiyor bu durum..benim anlamdığım acı çekiyorsunuzda acı tam olarak nerede..dikişlerin acısımı yoksa rahmin acısımı..dikişlerin acısıysa bişey diyemem ama rahim zaten ağrır..sezeryan normal farketmez..sonuçta doğum yaptınız ve eski halini alması biraz zaman gerektirir...
benim arkadaşlarımdan sezeryan olup uzun süre acı çeken var..
ama geçecek elbet kendinizi kasmayın üzülmeyin..

benimde çok ağrı oluyor netcez kii?
acaba kendimizi mi kasıyoz fark etmeden. denedim kasmamaya relax olmaya çalıştım sanki azcık azaldı. bende sezeryanla doğum yaptım. acaba enfeksiyon falan mı kaptık ki gerçi yanma falan yok deli gibi de su içiyom bilmem nedendiirrrr?

ben bugun bu yuzden cok kizginim, kirginim ve uzgunum, esim moralimi cok bozdu
benim dogum normal ve dikisli oldu, bugun ilk defa denedik ama olmadi, hem cok acidi, hemde olmadi iste, esim sinirlendi, bagirdi felan cok moralim bozuldu, sacmalama benim sucummu ne yapayim aciyo olmuyor yeni dogum yaptim heralde felan diyorum, hala kalk git ya banyomu yapacan ne yapican felan dedi kalkti gitti, simdide yuzume bile bakmiyor delirecem yaa, anlayissiz gicik yaasenağlamasenağlama

nazancım kusura bakma ama gerçekten anlayışsızmış eşin ben olsam acımasa bile yanaşmam yanına
çok sinirlendim eşnin tavrına ,kendileri bi grip olunca dünyayı ayağa kaldırırlar kolaymı 9 ay boyunca vücudunda bi canlı büyütüyorsun
üzülme canım valla diycek söz bulamıyorum

kızlar doğum sonrası ilişki sırasında benimde biraz sıkıntım oldu ,doktorum bi fitil verdi 1 hafta kullandım şimdi sorun yok ,acının sebebi de 9 ay boyunca adet görmediğimiz için rahim ağzı zayıflıyor gibi bişey dedi doktorlarınızla konuşun çözümü çok basit boşuna sıkıntı çekmeyin derim

kızlar doğum sonrası ilişki sırasında benimde biraz sıkıntım oldu ,doktorum bi fitil verdi 1 hafta kullandım şimdi sorun yok ,acının sebebi de 9 ay boyunca adet görmediğimiz için rahim ağzı zayıflıyor gibi bişey dedi doktorlarınızla konuşun çözümü çok basit boşuna sıkıntı çekmeyin derim

ya canim benimki fitille olacak birsey degil sanirim yani acik acikta yazilmiyorki ama yani bende islanma olmadi diyeyim bu yuzdende birlesme olmadi denedi ama olmadi yani daha acikta yazamiyorum:eek:, benim bunda bir sucum yokki yani ben acimasini problem etmedim yani

3 ay olucak dogum yapali ilk baslarda cok feci aciyodu ama simdi hic acimiyo cok sükür gecti ehüehüüüüü

ne kadar cok yani demisim derdimi anlatamadigimdan:roflol:

:roflol::roflol::roflol:

baslarda aciyo, ama yaptikce geciyo..
bide kasmaak lazim.. rahat olunca aci da hafifliyor..
ilk gecelerinizi düsünün.. nasil zamanla alistiniz, aci-maci kalmadi.. iste aynisi..
:nazar:

Nazancım ne demek istediğini anladım ben.doğumdan sonra vajina kuruluğu oluyor o yüzden zemin kuru olunca tabi olay daha başlamadan bitiyor

Nazancım ne demek istediğini anladım ben.doğumdan sonra vajina kuruluğu oluyor o yüzden zemin kuru olunca tabi olay daha başlamadan bitiyor

evet aynen o iste demek istedigim, iki saat ugrastik ama banamisin demedi sanki ilk gece gibi oldu zaten evlendigimizdede ilk gece olmamisti 1 haftada karikoca olabilmistik:eek:

ya canim benimki fitille olacak birsey degil sanirim yani acik acikta yazilmiyorki ama yani bende islanma olmadi diyeyim bu yuzdende birlesme olmadi denedi ama olmadi yani daha acikta yazamiyorum:eek:, benim bunda bir sucum yokki yani ben acimasini problem etmedim yani

Nazancım doktorum bana daha sormadan ilk birkaç ilişkinizde kuruluktan dolayı canınız yanabilir demişti. Hoş ben daha bir kere denedim ve dediği doğruydu doktorun bakalım daha ne kadar olacak. Ama tek sen değilsin sakın kendini üzme. Normal bir durum bu.

ben bugun bu yuzden cok kizginim, kirginim ve uzgunum, esim moralimi cok bozdu
benim dogum normal ve dikisli oldu, bugun ilk defa denedik ama olmadi, hem cok acidi, hemde olmadi iste, esim sinirlendi, bagirdi felan cok moralim bozuldu, sacmalama benim sucummu ne yapayim aciyo olmuyor yeni dogum yaptim heralde felan diyorum, hala kalk git ya banyomu yapacan ne yapican felan dedi kalkti gitti, simdide yuzume bile bakmiyor delirecem yaa, anlayissiz gicik yaasenağlamasenağlama

Ben anlamıyorum bunları ya,sen dokuzay karnında yavrunu taşı,okadar acı ile doğum yap
daha bir ay olmadan senden yakınlık beklesin.üstelik olmayıncada kızsın sinirlensin.
Ben o Kocayı ya boğardım yada kapıya koyardım...
Kolaymı öyle,kendileri doğursun birde...Görelim o zaman..

Nazan bir jinegologa git ama kendin için git...
Fitil verirler o kuruluk için canım
10 güne geçer..
Kocanada söyle anlayışlı olsun.3 Kilo bebek doğurdun kolaymı:1closedeyes:

Ben anlamıyorum bunları ya,sen dokuzay karnında yavrunu taşı,okadar acı ile doğum yap
daha bir ay olmadan senden yakınlık beklesin.üstelik olmayıncada kızsın sinirlensin.
Ben o Kocayı ya boğardım yada kapıya koyardım...
Kolaymı öyle,kendileri doğursun birde...Görelim o zaman..

Nazan bir jinegologa git ama kendin için git...
Fitil verirler o kuruluk için canım
10 güne geçer..
Kocanada söyle anlayışlı olsun.3 Kilo bebek doğurdun kolaymı:1closedeyes:

bana kiziyor birde kuruymusum diye, bende bir daha derse sen beceremiyorsan ben ne yapayim diycemalkisalkisalkis

nazan bence oyle bısey deme canım cunku bılıyorsun erkekler erkeklıgıne laf soyleyınce dunya tersıne doner aman bosver hatasını anlıyana kadar surt burnun

nazan eşine gerçekten çok şaşırdım..ilk kez olacağı zaman bende de ağrı oldu..bağırdım falan..eşim hiç zorlamadı ben üzüldüm aksine..adam kaç zamandır bekliyor olmadı diye..ne üzülüyorsun delimisin sen acı çeke çeke olurmu dedi..kolaymı çocuk doğurdun..bu kadar beklediysek daha da bekleriz dedi...
ama dileğin dediği gibi sakın üstüne gitme..daha kötü olur herşey...

X